Diskusné fórum

Kam na ECUTEK?

Autor Správy

Re: Kam na ECUTEK?

erit ty si strasny teoretik ja som pisal prax lepsi sofer v mojom aute by urcite bol rychlejsie a nerobili sme sprint proste iba hore kopcom za sebou to je jedno

13.07.2010 12:52
555
avatar

Re: Kam na ECUTEK?

Hej, presne preto mi trvalo 9dni a z dvoch aut som v garazi s jamou spravil jedno RA :)

Hlasim sa k zasade, fyziku neoseres a porovnavajme porovnavatelne smile

Spat k Ecutek, vazne by ma zaujimalo kolko ludi si v skutocnosti kupilo Easyecu ako Tek3? smile

13.07.2010 13:17

Re: Kam na ECUTEK?

erik vies ako som to myslel ty musis mat vsetko vedecky podlozene nespochybnujem tvoje schopnosti v mechanike auto si si postavy krasne vsetka cest spať k ecuteku je na kazdom akou cestou sa vyberie otazka znela kam na ecutek ja som jednoznacne za ladisa co sa tyka stage 1-2-3 a ak treba nieco specialne tak Mike z Australie potuluje sa tu v cz a sk aspon 2 krat do mesiaca

13.07.2010 13:22

Re: Kam na ECUTEK?

Som veľmi rád, že sa takto rozbehla diskusia, lebo aj z toho sa dá veľa dozvedieť. Mike z Austrálie je kto? Alebo zavoláme rovno Andyho? Nepôjdeme do "GroupBuy" rovno? smile

13.07.2010 14:31
555
avatar

Re: Kam na ECUTEK?

Viem, no zhniem to. Mne sa paci EasyEcu, vies ju nahodit sam a nepriplacas za simsalabim ladica. Nainstalujes base map, potom kuknes, co na nete je dietne a funguje, stiahnes tu mapu, dokupis tie vecia a hotovka. Seriozna uprava u mna spociva v prvom rade v odstraneni kompromisov, ktore sa vzdy vypomstia, ale aj pri dovybaveni senzormi a ich nastaveni na prechod do nudzoveho rezimu. Je jedno, koho vymenujes, na kazdeho ladica u nas som pocul aj zle, ale len jeden pristupuje k tomu tak, ako som napisal a Mick to nie je. Bohuzial, povedz niekomu, ze sa ma vybodnut na seriovu ecu, investovat radove 2000€ za programovatelnu a pomaly este raz take prachy za EGT a O2 na kazdy valec + zvody, ktore su tak vybavene a ked chce mat tych x Ps/Nm, bude jazdit na Pantu nie palivo zo stojana a na prevoz ma dietnu mapu, co znamena, ze ideal je mat 2 nadrze, aby si to nemiesal... Posle ta... a nemapujes, najde ineho, kto mu to spravi a ked to prdne, tak motorsport...

13.07.2010 14:39

Re: Kam na ECUTEK?

andyho som skusal volat na svoje auto ani neopisal a to by som tu nachystal aspon 3 auta na ladenie tak neviem ako co rozmyslal som aj na johnforestom ale tiez pochybujem ze by prisiel a ist priamo do uk ladit auto no neviem Mike je byvali zamestnane Motecku a pracoval aj v Prodrive dobre ho poznaju aj v Ecuteku ked som i o nom pisal teraz je na volnej nohe a ladi auto po europe v prahe otvaral nejaky servis on je hlavne na zavodne ecu ale robi aj ecutek

13.07.2010 14:43
555
avatar

Re: Kam na ECUTEK?

Nuz anglani a ich nazor na formy zivota za mlakou :) Mick ak viem vsetko spravne ma uz vlastnu ecu a teraz ju tlaci, kam sa len da :) Ale pointa je, ze on tiez namapuje aj motor, ktory nie je vhodne poskladany/v idealnom stave, to ti ziadny maper neskuma, nema ako. A uz sa potom siria reci. Tym sa dostavam trosku k tomu, co pisal Brano, preco neodporuca.

13.07.2010 15:53

Re: Kam na ECUTEK?

Zdravicko, nerad bych zpusobil nejaky FLAME, ale strasne mi vadi kdyz se nekde uvadeji nepresne informace. Tak to zkusim trochu osvetlit.

Jmenuju se Vladimir Nowak, moje firma se ucetne jmenuje Vladimir Nowak - Protovision. Bydlim v Ostrave, pracuju ve Frydku-Mistku, sidlo firmy je ucetne v Koprivnici. Muj tel. 603456754, je uz asi 14 let stejny, nemenim ho a ani v nejblizsi dobe neplanuju menit. Internetove stranky mam www.protovision.cz, k nim existuji aliasy www.ecutek.cz a www.proturbo.cz, coz slouzi k lepsimu zobrazeni ve vyhledavacich, proste optimalizace, ne zadna podvodna firma.

Upravam subarek, nejen "chipovani" ale motorum a turbinam se venuji aktivne pres 5 let. Souhlasim ze urcite nemam tolik zkusenosti jako kluci v Madarsku. Jel jsem v autech co delali a fakt umi. Ze stejneho auta dokazou vzdy vymacknout o par koni vice. Za sebe muzu rict ze na moje upravy muzu dat zaruku. Vim ze jsou dlouhodobe vyzkousene a neni u nich zadny problem. Samozrejme nemuzu uznat zaruku kdyz nekdo jezdi bez oleje nebo bez vody, nebo ma zadrenou turbinu.

Software EcuTek opravdu umoznuje prehravat jednotku tak, ze zaruka zustava. Dale upravuju jednotky APEXI a HALTECH. Pocet zakazniku uz davno presahl cislo 150. Co se nespokojenych zakazniku tyce, tak ja osobne vim o dvou a rovnou dodavam ze oba si vyzvedli auta bez placeni, s tim ze zaplati hned prevodem. Co se "rozbitych" motoru tyce, tak jsem tyto "reklamace" resil tri, jednou STI ktere jezdilo bez palivove pumpy, takze doslo k chude smesi, majitel me ujistoval ze si ji tam hned namontuje. Chut vyzkouset velky vykon byla silnesi nez montaz pumpy, tak pri testovaci jizde na dalnici propalil pist. Po domluve, sme spolecne problem vyresili ke spokojenosti obou stran. Dalsi motor je tady uz zmineny FORESTER od MZ. Ten forester mel problem s praskanim pistu mezi pistnimi krouzky tak jak je u 2.5 l motoru bezne. MZ se rozhodl pro kovany motor, ktery si nechal udelat opet u nas. Nyni je forestr prodany a novy majitel je s nim spokojeny, auto jezdi bez problemu. MZ si koupil STI a opet se obratil na nas (me a meho kolegu Michala Dvorskeho) a uvazuje opet o upravach. A treti motor bylo opet STI, kde majitel ho zadrel na klice. Za to chip opravdu nemuze. Nicmene vse se zaridilo tak ze byla uznana zaruka primo na subaru a motor byl vymenen. Dalsi fakt je ten, ze z mych zakazniku se na internetovych forech vyskytuje max 10 lidi. Verim tomu ze nespokojeny zakaznik by mi urcite zavolal a chtel by to nejak resit. Pokud ma Brano tady jine informace, rad bych ho pozadal at mi rekne jmena lidi kterym jsem udajne znicil motor nebo neopravil auto a vzal za to penize. Jinak je to jen "jedna pani povidala". Taky chapu ze vice je slyset nespokojeneho, nez toho kdo je spokojeny, ten nema duvod nikam psat. Mezi zakazniky mam spoustu znamych hercu, reziseru, hudebniku, hokejistu a politiku, nejen z CR ale i SR. Kazde auto delame individualne, kvalitne a s laskou.

Subaru zdar.

ladis

13.07.2010 16:48

Re: Kam na ECUTEK?

Ladis ahoj

Dakujem za vyjadrenie. Ak si si vsimol, ani ja ani nik iny tu o tebe nenapisal,ze by si niekomu umyselne pokazil motor neodbornym zasahom. cely cas sa to bavime o jedinej veci. ecutek ano/nie. ak ano,tak ku komu.

ja som napisal o veciach,ktore by sa tiez mali spomenut. a to su aj nezdarene upravy. a je jedno,ci to je u teba v protovision,alebo to je u kocha, ci niekde inde. ja UPOZORNUJEM na to, ze to nie je tak jednoduche, ako nasadenie sportoveho tlmica.

nerad by som bol,aby na tomto webe vznikla len jednostranna diskusia o tom,ake to je skvele a bez problemov. pretoze by to mohol niekto zobrat doslovne a ist napriklad k tebe (s autom,ktoreho motor je doslova vydojeny) a dozadovat sa zasahu do RJ. no a potom by tu vyplakaval a stazoval sa ,ze sme tu napisali nieco,co nie je vobec pravda. takze dufam ze pochopis, preco som pripojil svoj koment.

ja nepotrebujem dokazovat to,co si v podstate sam napisal. kazdy si o tom moze utvorit vlastny obraz. ani neporovnavam tvoje sluzby s niekym inym. jasne som napisal to, ze radsej neodporucam NIKOHO . takze ako si si mohol vsimnut, nerobim tu biznis . takze ani nemusim upozornovat na to, ze toto je web SSK a komercne aktivity sa tu vykonavaju az po odsuhlaseni ... ale to len tak mimochodom.

verim ,ze si pochopil co som chcel povedat. Brano

13.07.2010 17:11

Re: Kam na ECUTEK?

jasne ... jen pro upresneni EcuTek je pouze software ktery umozni dostat se do ridici jednotky. To jake mapy se tam nahraji uz zalezi na tunerovi, ty mapy si musi clovek vytvorit sam. Existuji i jine softwary jak se dostat do jednotky, nicmene neumozni zachovat zaruku. Pro koho EcuTek ANO nebo NE tak to bych obecne rekl asi takhle: Pro auta stage 1 (chip, vyfuk) a stage 2 (chip, vyfuk, turbo, intercooler). Cili dvoulitry do tech 350 koni, 2.5 litrove motory do 380 koni tam EcuTek ano. Na vyssi vykony je lepsi standalone jednotka, jako motec, haltech a jine. Ne ze by to seriova jednotka nezvladla, ale ty standalone se lepe ladi a maji dalsi podpurne funkce jako komunikace s sirokopasmovou lambdou, ALS, quick launch, prepinani map a jine.

Kdo chce muze zvolit treba COBB a jeho software. Je nutne ale pamatovat na to ze americky benzin a vubec jednotky a mapy v nich obsazene jsou uplne jine a ne vzdy to funguje na nasich autech dobre. Ze zkusenosti vim ze spis nefunguje. Vyzkousel jsem to, koupil jsem od COBBa a jinych tuneru nejake mapy, no nekupte to za 50 USD. Dali jsme to na valcovou brzdu a zadny zazrak se nekonal.

ja osobne treba mam ve svem GT jednotku APEXI, v zavodnim STi co s nim jezdime sprinty mame zase jednotku HALTECH. EcuTekem jdou naladit obe jednotky. Jenze jednotky GT maji tendenci pri prehravani umirat a nez dobre naladite auto tak prehravate treba i 5x a to uz je poradne riziko zniceni jednotky, tak proto do gt doporuciji radeji APEXI, HYDRA, LINKS. No a ten nas zavodak zase toci 10 tisic otacek, a taky to vazadovalo 150x prehrat jednotku nez sme auto nejak odladili, takze jasna vyhoda standalone jednotky ve ktere jdou delat zmeny primo za jizdy bez nutnosti vypinat motor a prehravat celou pamet jednotky, proto zase ten HALTECH.

pro kazde auto se hodi neco, je treba nejdrive popremyslet co s tim budu jezdit, jak to budu vyuzivat ... kolikrat lepe udelany podvozek pomuze vice nez par koniku na vykonu

souhlas Brano?

13.07.2010 20:57
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100