Diskusné fórum

Predám-kúpim

Autor Správy

Re: Predám-kúpim

Tak sa nám trhá vrece s Liberkami - obrátili sa na mňa súbežne dvaja majitelia Liberiek, čo už nechcú byť ďalej majiteľmi a ani na fórum sa neprihlásili ešte, inak by si to písali asi sami:

  • je tu novšie striebornošedivkové so strešnými oknami v drobátko zanedbanom stave a s vadou motoru (prostredný valec má vybitú klukovku - videl som to , má hrozný klepavý zvuk, je to na výmenu kluky alebo celého motora?), inak spod laku okolo kolies vylieza korózia plocha asi tak ako dlaň, lebo je to v originálnom stave, neopravované, ale opravitelné ešte túto sezónu, videl som ho na vlastné oči, minulý rok dostalo generálku celého výfuku, má dobré kryty (nerez), nový koncový diel a nový kaťák, robil som to sám, tak viem, a má vymenený rozvoďák, tiež som to robil sám, tak viem, má najazdené 134tisíc, pan majitel má predstavu o 1200.-€, lebo ho kúpil pred 4rokmi za viac ako 140tis.slovenských vtedy...alebo by niekto mal pre neho náhradný motor? - aj to by mohlo pripadať do úvahy.Liberko je neďaleko od Trenčína, motor ide, jazdí, ale je to na odťah na lane... fotku mi sľúbil poslať, tak priložím,- len čo ju dodá....

  • je tu dvojica zelených novších Liberiek, 94 a 97čky, iba jedno je na papieroch, ale aj druhé má dovozné papiere o pôvode, len vraj pri šmirglovaní rámu stihli v zápale boja s koróziou odbrúsiť posledné tri čísla z WIN, takže by zle prechádzalo kontrolou originality, no, bude na diely, aj keď je vraj v lepšom stave, lebo kým druhé jazdilo, to bez papierov opravovali... Tak za obe spolu chce pan majitel dohromady 2000.-€. fotky dodá, alebo sa bude treba za Liberkami vydať do okolia Prešova, teda dosť na východ Slovenska Záujemcovi pošlem kontakt, prípadne by som aj šiel ako technický doprovod, predsa len sa už začínam v tých Liberkách aj trochu vyznať, aj keď niektoré tajomstvá si dokážu chrániť docela dobre... potvorky naše oblúbené.

03.09.2010 08:17

Re: Predám-kúpim

tak to novšie Liberko s vadou motora má už nového majiteľa, takže mu prajem veľa šťastných kilometrov po Mongolsku, kam sa vraj s ním hodlá vydať po oprave motora....

15.02.2011 18:34

Re: Predám-kúpim

a

27.08.2023 18:49

Re: Predám-kúpim

Seznamte se s různorodostí emulátorů a jejich funkcemi, jakož i s nejnovějšími inovacemi a vývojem v této oblasti na adrese https://emulators.cz. Stránky nabízejí mnoho užitečných informací, kde si každý najde něco zajímavého pro sebe a bude si je moci podrobně prostudovat. Můžete zde diskutovat o zajímavých tématech, podělit se o své zkušenosti a dozvědět se mnoho nového o světě emulace herních konzolí a domácích počítačů.

09.03.2024 14:03
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101