Diskusné fórum

Riadenie

Autor Správy

Re: Riadenie

Ludkovia pri vymene oleja som sa konecne odhodlal pozriet sa na riadenie teda jeho volu myslel som si ze to bude v niektorom z capov alebo v axialnej tycke riadenia zial neni to tak a riadenie ma volu niekde v sebe ale zarazajuce je ze vola riadenia nieje zlava doprava ale na tyci riadenia hore dole dopredu dozadu proste voditka riadenia su vybite vydel uz niekto podobne nieco??? http://opposedforces.com/parts/legacy/en_b12/type_13/steering/power_steering_gear_box/illustration_2/ problem bude asi vo vydrbanych voditkach D1 D2 na obrazku na lavej strane riadenia z pohladu z vodicoveho miesta. Zaujima ma zcoho je ten diel ci je to nejaka guma silon plast kov alebo co dost pochybujem ze to bude jednoduche objednat. a este by ma zaujimalo ak riadenie demontujem musim odpojit setky trubky posilovaca cize budem musiet dat novu kvapalinu viem ze tam ide dextron III ale je to nejak nutne odvzdusnit potom alebo ako a kolko toho smradlaveho sajrajtu tam pojde?????smile alebo sa stym neparat a proste splasit nove riadeniesmile

13.09.2010 06:50

Re: Riadenie

s vymenou celeho riadenia by bolo viac roboty....si myslim smile a servokvapaliny by tam mali ist okolo 2 litrov ( jedine ze by nie smile )ten dextrone neni az tak drahy, ak by ti chyblo, v kufri mam este cca pol litra smile

13.09.2010 15:52

Re: Riadenie

kulo aj tak musi ist vsetko dole takze je to na jedno myslim ze z vymenou riadenia by to bolo jednoduchsie ako este cele rozoberat a menit vnom dielysmile

13.09.2010 16:01

Re: Riadenie

nebute to zbytocne vela evri stat?

13.09.2010 16:09

Re: Riadenie

no opravny kit stoji 100euri a riadenie do 300 nejake pouzivane coz hrozi ze bude tak isto v prdeli ako toto

13.09.2010 16:14

Re: Riadenie

100 evri je krajsie cislo ako 300smile

13.09.2010 16:36

Re: Riadenie

Cau, ja tiez postupne prichadzam na rozne dobroty. Po axialnych kluboch a gumach na stabilizatoroch sa objavilo riadenie. Som to tak sondoval a narazil som na toto: http://www.carsteering.com/partview/Subaru/Outback/Power_Steering_Rack/80~01287.html Je to sice treba doviest z Emeriky, nuz ale cena sa mi javi dobre. Kde ste to objednavali vy?

Dik

B.

21.02.2011 15:59
555
avatar

Re: Riadenie

Velmi uspokojive vysledky sa daju dosiahnut aj spravnym nastavenim pritlaku kontry oproti sneku riadenia. Na obrazku su to 12 a 20. Zvycajne to eliminuje volu, aku opisujes. Pretoze neverim, ze mas pripravky na spravne nastavenie, tak si vezmi 2x Valetol a mysli na Budhu a skus to priamo na napravnici urobit. Na Imprezach je to velmi zabavna robota, obzvlast, ked to robis 4x po sebe, lebo ti majitel auta povie, ze to stale nie je ono smile . Mal by si to dotiahnut tak, aby sa ti volant vracal do stredovej polohy tak, ako povodne. Ked sa nevracia, alebo ide velmi tazko, realne ti hrozi, ze poskodis tvrdochrom ci ky povrchovy fras tam je naneseny a casom ozuzles hreben riadenia.

21.02.2011 16:19

Re: Riadenie

Ja mam ten problem, ze ked stojim a jemne mykam volantom (staci dvoma prstami), pocujem jemne klepanie od kolies. Ked drzis koleso a mykas volantom citit to v nom. Vo volante to citit len jemne a viac to citit od podlahy. Ked to bolo na zdvihaku, tak boli tie tycky evidentne volnejsie.

21.02.2011 16:26

Re: Riadenie

555 super prave som nadtym rozmyslal dokonca som skusal to pritahovat vyzera to na jednu normalnu skrutku a druhu kontru teda ak tomu spravne rozumiem ale mal som strach ze nieco dodrbem pocuvaj ak tu kontru povolim bude unikat kvapalina, budem musiet to nejak odvzdusnit??? to nastavenie ze bude az na druhy treti stvrty piaty krat ma netrapi smile

21.02.2011 16:30
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101