Diskusné fórum

vytekanie benziny s hrdla

Autor Správy

Re: vytekanie benziny s hrdla

Caute, mam taky problem, ktory ma uz ozaj otravuje a musim ho riesit. Vzdy pri tankovani mi vytecie odhadujem tak stvrt litra benzinu s auta. Najskor to len kvapkalo , , cca pol hodinu po natankovani prestalo, teraz je to uz tak ze ked odchadzam s pumpy, zostava podomnou kaluz. Tym padom to uz nevyteka tak dlho, ale zato intenzivnejsie. Tecie hrdlo, je zhrdzavene , s hrdla ide rula do nadrze s takym previsom , nieco ako sifon na wc. Ten previs som zalaminoval lebo bol hrdzavy , aj ked ma taku plastovu krytku. Tecie to dalej. Tam hore jak je pripevnene tankovacie hrdlo o kapotu musi byt este niekde diera. Je tam ale blata a vobec neviem ci je to hrdlo prisrobovane , alebo privarene a ci bude mozne ho demontovat a zalaminovat az povrch. Kazdopadne vytecie vzdy len mnozstvo benzinu, ktore je kdesi medzi hrdlom a previsom rule v tvare sifonu, este pred nadrzou. Neviete mi niekto poradit ako to urobit , pripadne pomoct s opravou? Som s Noveho Mesta nad Vahom..

13.09.2010 13:01

Re: vytekanie benziny s hrdla

jake auto mas na nieco tu ludia maju manualy tak by si vnich mozno nieco pozrel alebo skus kuknut tu http://opposedforces.com/parts

13.09.2010 13:11

Re: vytekanie benziny s hrdla

Cau , mam legaci II , 2l benzin. Vyrobene 97 , v technicaku 98. Na ruskej stranke kde je vela manualov som nasiel len toto: http://www.subaru-car.ru/leg4/leg4_sec1_1.pdf Nieje to tam poriadne vidiet, aj ked je tam aj komplet manual.. Nic skusim to nejak ocistit od blata a pozriet sa ako je to uchytene.. Chcelo by to mozno jamu, ktoru nemam, skusim to dat aspon na hever , zhodit koleso a uvidime. Dik za link..

13.09.2010 13:34

Re: vytekanie benziny s hrdla

skusal si zhanat ten diel napriklad tu http://www.autobazar.eu/sk/subaru-legacy20b-rok1999-id1792346.html je to sice anglican ale tankuje sa s pravej strany ako aj tvoje predpokladam smile

13.09.2010 13:52

Re: vytekanie benziny s hrdla

lehoo mozno bude pasovat aj ine potrubie s ineho modelu. Kto mozte tak pozrite ake tvari maju potrubia privodu paliva do nadrze a najlepsie by bolo pozret katalogove cislo daneho dielu mozno fakt pasuje aj na ine modely tak popripade by sa dalo pouzit s ineho modelu smile

13.09.2010 15:09

Re: vytekanie benziny s hrdla

ked je to hrdzave az tak tak by som to menil....zalepit nieje riesenie, ono sa to bude najskor dalej krusit a bordel sa dostane do nadrze(nedajbooze aj do pal. systemu) a zaserie to tam cele

13.09.2010 15:56

Re: vytekanie benziny s hrdla

Dakujem vsetkym za ochotu , fakt cubrnim , ako rychlo reagovalo x ludi. Sokyno ten link je super , da sa tam najst cislo vsetkeho akoret tam nemozem najst to hrdlo, este to prezeram..

13.09.2010 17:44

Re: vytekanie benziny s hrdla

Vies ono sa tomu hovori zakon schvalnosti je tam setko len nie to co hladassmilesmile

14.09.2010 05:23
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101