Diskusné fórum

Vytahovanie zo zavejov

Autor Správy

Re: Vytahovanie zo zavejov

Ahoj Tak predsa som stihol este v starom roku :)

Pri odchode zdomu na cahtu dostavam info o kamaratke ktora niekde zapadla.Po dlksom hladni,premislani kde sa tam da zapadnut ? som ju nasiel v 20cm hlbokom blate :)Tak som sa zasmia trochu,zacal som hladat napredu tazne oo no jalosi som nic nevidel a kedze to bola Alfaromeo je jasne ze bude na srobovanie.Ale i tak vpredu nic,rozmyslam co teraz?? Rozhodol som sa ze ju potiahnem dozadu len tade sa nedalo vynst na asfalt.Tak som ju potiahol len dozadu,trocku to dalo zabrat predsa je to blato nie snech :) Presadol do Alfi a sup snou von :)Apokracovali sme dalej na chatu :)

Bohuzial fotak som nemal tak foto nebude a bolo to 31.12.2009 o 20:00 h :)

01.01.2010 16:14

Re: Vytahovanie zo zavejov

Ja už na sube chodim 2 roky na 4x4 už dokopy 6 a živote som nemal statie na nikoho ... neviem prečo no s IVECOM som už vytahoval z jarku kdekoho x krat asi mi to neni sudené :-)

03.01.2010 11:07

Re: Vytahovanie zo zavejov

ja mam len jeden zarez - a to minulorocny. vytahoval som z jarku pred kozarovcami BMW 330xD (ano , takzvane 4x4) . bol to nejaky mlady vodic (odhad cca 23 rokov) aj s papinou a znacne bol zufaly :-) v ten vecer padlo asi 30cm cerstveho snehu a on nezvladol riadenie (kto vie preco :-) . takze som ho potiahol - a ani to nebol prilis velky problem. takze zatial jediny zarez na "volante" :-)

PS:ozaj,nemohli by sme otvorit diskusiu zo znenim : Kolko divej zvery sme zostrelili ? :-)

03.01.2010 11:33

Re: Vytahovanie zo zavejov

Brano kludne mozme ale podmienka bude nesmie to byt mensie ako diviak :) vies aby to stalo za to.

03.01.2010 11:55

Re: Vytahovanie zo zavejov

Moje tohto rocne 2 zarezy: jedno Volvo s60, smyklo sa na ceste, supol sa dole z krajnice a rovno do blata. A druhy krat Citroen xsara kombi. Auticko ostalo stat pred kopcom a vodic cely hotovy: "ved som teraz kupoval nove gumy". Imprezka statocne nacuvala, zapriahla zredukovane 4 kolieska a citron bol hore! :-))

Minulorocny zarez - negativny. Avia zapadnuta v blate, a tam aj ostala :-) Nevladal som ju vytiahnut, tak som odvesil lano a siel svojou cestou...

03.01.2010 17:26

Re: Vytahovanie zo zavejov

no ja mam tiez 1. 31.12.2009 14:00 seat inca precenil schopnosti a pri otacani zisiel z cesty na lucku. zapriahol som ho ale v tom blate hore kopcom to vyzeralo vselijak. yokohamy nesklamali ale incu som prefarbil na hnedo. asi mesiac dozadu sme odtial tlacili policajnu kiu. tiez precenili schopnosti. nakolko sme v predu nenasli miesto na naskrutkovanie oka, tak sme vytlacili rucne. Nemam policiu nijak v laske ale bol to vodic v nudzi a patri sa pomoct

03.01.2010 21:23

Re: Vytahovanie zo zavejov

Tak som spravil prvy zarez s mojim Otaskom: zufalo zapadnuta Fabca. Ked som sa pytal, ci treba pomoct, tak vraveli, ze nech tam ani nechodim, ze zapadnem. Tak som tam prisiel, zapriahol, slapol na plyn, vytiahol, odpojil a odfrcal.. Tipek tak nejak prekvapene pozeral na moj kufor, ze co to mam za auto?! smilesmilesmile

30.01.2010 08:33

Re: Vytahovanie zo zavejov

Tak dnes celkom plodno smile

Vykladam sestru zaradim 1+redukce a prasim do garaze,vyjazd na cestu polmertovy val snehu ako noz maslom a lala co nevydim trapiaceho sa vodica felicie v polmetrovom vale snehu smile Dopredu nic dozadu jak by dal smile tak mu vravim nasrobuj oko potiahnem ta a zrazu bol vonku smile

03.02.2010 18:47

Re: Vytahovanie zo zavejov

minuly rok som vyťahoval hore kopcom po zladovatelej ceste LIAZ-ku s nákladom piva - keď som sa vodičovi ponúkol ze ho vytiahnem najskôr ma vysmial - keď sme boli už na hlavnej a odkapčoval som lano tak skákal ako opica okolo forestríka že čo je to za auto - s úsmevom som ukázal na kufor s 1/2 metra širokým nápispm SUBARU.

31.03.2010 14:07

Re: Vytahovanie zo zavejov

Aj ja mam jeden zarez. Isiel som tuto zimu jednou polnou asfaltovou skratkou medzi Sencom a Velkym Bielom a za mnou Felicia. Pri prvom nafukanom kopceku snehu zapadol. Ja som isiel dalsich cca 500 m a potom som zostal na bruchu, kolesa boli v lufte. Tak som vytiahol lopatu, odhadzal sneh spod auta a akonahle padli kolesa na pevnu zmrznutu zem, tak som sa tam otocil a vracal som sa naspat. No a zostal som stat pred Feliciou. Nato priesiel borec /kamarat sofera Feldy/ na Peugeote 307 ze ho vytiahne von. Dal lano a nic. Odhrabali sneh spod Feldy a stale nic. Este sa tam aj ten curak na 307-me zahrabal. Jeho sme vytlacili naspat. Potom sme trochu lopatou odhrabali nafukaneho snehu okolo Feldy a ja som presiel okolo neho - tym chalanom len spadla sanka. A potom som dal lano a vytiahol som ho z tade ako keby bola Felda z papiera. Chalani len gulali ocami, ked to videli na vlastne oci - 307 versus Subaru Outback.

01.04.2010 10:04
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101