Diskusné fórum

nudzovy rezim motora

Autor Správy

Re: nudzovy rezim...

Cavessmile

Stalo sa niekomu ze presiel cez snehovu (brecku)a vypisalo mu chybu a hodilo ho do nudzoveho rezimu?Mne sa to stalo na Legacy H6.....Texa vypisala chybu na katalizatori a tu sme vymazali a zatial slapem dalej len dokedy.-)

06.12.2010 20:12
555
avatar

Re: nudzovy rezim...

Nie, ale nie raz sa mi stalo, ze ked som bol v snehu az po "brucho" a prehrabal som sa do pohybu vpred, tak mi ABS rozsvietilo ze nieco nie je ok a ani nefungovalo az kym som nevytiahol klucik zo zapalovania.

06.12.2010 21:44

Re: nudzovy rezim...

Hmmm, s tym ABSkom podobna situacia, ale ja som mal auto na zdvihaku, ked sme pocuvali prevodovku - ze je to normalne, ked vsetky kolesa tocia "bezkontaktne" - po restarte zhasla.

06.12.2010 22:08

Re: nudzovy rezim...

Stym ABSom sa to stalo aj mne ked som tahal strom ktory mi lesaci narocky stiahli pred auto zjavne som im vtom 30cm snehu pripadal ako velky frajer tak si zomna spravili prcu ten strom som odtiahol a potom pekne vysiel skade som prisiel no a to absko svietilo az kym som nevypol klucik som si prv myslel ze som nieco utrhol ale dalo sa to do laty.

A stym katalizatorom nebude to len otom ze ked si ho posadil do snehu prudku sa schladil nieco vnom skondenzovalo a vyhodilo to chybusmile

07.12.2010 07:10

Re: nudzovy rezim...

stym ABS je to tak vždy keť dlkšju dobu hrapkajú kolesá alebo sa točia v nepomere voči sebe tak sa ABS vipne a vypiše chibu ale umna je to celkom vitané bo potom v kaši alebo v iných sračkach keť koleso stojí tak predsebou tlačí hrbku a auto skôr zastane ale ja mam starí brloch tak nevim ako u novšich

07.12.2010 18:32

Re: nudzovy rezim...

Ahojte subaraci. Mam problem s legasy GT ked ho vytacam do vysokych otacok na trojke a alebo 4 ci 5 tak mi zacne svietit check a nepusti ma nad 4500ot/min. Chybu vypisuje 33-snimac rychlosti ale v nom chyba nieje lebo som skusal aj druhy a to iste. Ked ho vymazem tak je vsetko ok az pokial ho zas nevytocim do vyssich otacok ale na jednotke a asi ani dvojke to nespravy. Pripada mi to ako keby to malo nieco s tlakom turba ze ked sa zvysi tlak tak to hodi do nudzoveho rezimu ale vyhadzuje mi stale iba 33chybu.Inac turba idu ale nepusti ma viac ako 4500ot/min. pri tych 4500 sa to chova ako obmedzovac. Poradte niekto ak sa s tym stretol.Tachometer ukazuje a zajtra chcem este prepisknut kable zo snimaca do riadiacej jednotky.Mal by sa rozdvojit z snimaca rychlosti na tachometer a do riadiacej jednotky si myslim. smile

26.01.2011 20:27

Re: nudzovy rezim...

ABS plne suhlasim dnes som bozkal obrubnik zlahka a ABS chyba straaasne snehu dvakrat klucik a ideme dalej inak to ABS fakt nefungovalo a bolo to fajn smile

26.01.2011 21:57
555
avatar

Re: nudzovy rezim motora

Ak si z BA, vieme sa kuknut na to, ake udaje cidla generuju pocas jazdy.

26.01.2011 22:33

Re: nudzovy rezim motora

som z PB to je daleko.Co tym myslis generuju.za jazdy neviem co sa deje chybu som si vyblikal

26.01.2011 22:51

Re: nudzovy rezim motora

mishoSubaru - presunul som prispevky z tej druhej temy sem a zjednotil som ich. Je zbytocne pisat tu istu otazku do dvoch roznych tem, ludia ti budu odpovedat do obidvoch a zbytocne sa bude roztriestovat diskusia smile

27.01.2011 08:03
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100