Diskusné fórum

Impreza - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Nazdis MKo. Presne take auto, ako planujes kupit, ma na tomto fore clen Miho. Myslim, ze on ti bude vediet najlepsie popisat skusenosti s Rezou v dehte. Poznam par ludi, co ma diesel a pokial ide o motor, zatial nikto nema najmensi problem. Pokial ide o kupu, tak ak by som kupoval auto na SK, tak by som sa isiel dohodnut do JRT. Nikam inam. To v pripade, ze by som ho chcel kupovat od origo distribucnej siete. Isiel by som tam koli pristupu a koli servisu. Aj ked som z BA. Pokial ide o kupu z CZ, tak realnu skusenost ma na tomto fore clen s nickom Spač. Svojho Outbacka kupoval tusim v Opave a urcite ti da aj kontakt na predajcu s ktorym to riesil. Dokonca tam riesil aj opravu v zaruke, ktoru mu nechceli uznat tu na SK v BA. Kedze diesel je naozaj citlivy na zaobchadzanie, tak v tomto pripade by som ja osobne isiel do noveho auta. Ako sa k autu spravas na zaciatku, tak ti to vrati neskor.. Pokial ide o pohon, tak haldex sa neda porovnat s pohonom od Subaru. To naozaj nema zmysel komentovat a popisovat.. Permanent je permanent a rozdiel v spotrebe nebude ziadny (to len na margo vecnych komentarov a dovodov, ze preco je haldex lepsi a ze ked to ma permanent, tak bude vysoka spotreba-je to hovadina) smile tot moj nazor. Drzim palce pri vybere auta a verim, ze sa uvidime na nejakom zraze smilesmile

18.12.2010 08:53
MKo
avatar

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

DonCarnage, 555 a aj Ivanko vdaka za info.

Co sa tyka pristupu predajcu, tak z tych, co som uviedol, som mal naj pocit v JRT a potom v BB. Ak budem brat rezu cez naseho predajcu tak to bude jeden z nich.

Otazkou zostava nakup v zahranici. Viem ze existuje nieco ako euro zaruka, a ze by mi auto mali "zarucne opravit" kdekolvek. Len mam obavu aby sa neprejavila slovenska povaha: "..nekupil si si to u nas, tak si pre nas nezaujimavy". To, ze sa na mna budu pozerat krivo by som prezil, ale ak by to posobilo negativne na kvalitu samotnej opravy, to by ma vedelo nasrat.

18.12.2010 20:26

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Ahojte, takisto sa rozhodujem pre kupu Imprezy, hlavne z financnych dovodov to bude zakladna 1.5 hatchback, kedze mi ide cisto len o pohon 4x4 a nie o trhanie asfaltu. Ma tu niekto z vas konkretne tento model s tymto motorom. Ak ano aka je realna spotreba? Ak by tu bol niekto z okolia LM alebo TN a nevadilo by mu osobne stretnutie rad to vyuzijem. Takisto ak by ste mali daky tip na tuto Imprezu r.v 08-10 tak do max 12000e dajte vediet. Celkovo je tychto aut v SVK minimum a je ho problemove zohnat, ak by sa opat zopakovala akcia v subaru s cenou 15990e za 1.5 Basic pojdem radsej do noveho... Je tu este vyssie spomenuta moznost dovozu z ciech tam je vsak v mojej cenovej relacii tiez obmedzena ponuka - nasiel som len dva vhodne kusy a behanie po uradoch nie je moja silna stranka...

01.01.2011 11:35

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

1.5 mam cca 4 roky 65000km ako geodet som na nej jazdil take tereny ze polovnici cumeli jak fusakel.A na dialnici hlavne po dazdi cumeli aj audi s bmv. Je to auto pre kludnych ludi a nie pre nevyhonenych pubertakov

28.01.2011 20:45

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

dlhsie tu nikto neprispieval, ale nechcem zakladat novu temu. rad by som poznal Vas nazor na kupu tejto imprezky: http://subaru-impreza.autobazar.eu/20-id2243127.html pozistoval som si co najviac sam, ale aj tak ocenim ochotu aj dalsie rady, naco sa zamerat a naco dat pozor.. servisak nie som, takze zatial pojdem na prvu obhliadku a potom si ju dam prezriet este do servisu, aby som vedel na com som... ktokolvek poradi, budem rad.

21.07.2011 22:19

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

to sa mi zda ako dobry deal 35x 265,00 urcite by som to pozrel v jrt-cku (ked ze auto je v ruzomberku)smile

22.07.2011 09:29
555
avatar

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

V JRT odhalia pripadny problem, skor si pozistuj ten leasing, ci tam nie je potom na zaver nejaky "rozluckovy" spracovatelsky poplatok pri ukonceni atd... jednoducho, co vsetko treba zaplatit, aby to bolo prepisane na teba.

22.07.2011 09:36

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

ta imprezka bola servisovana prave v JRT a zhodou okolnosti sa aj ten co ju predava vola Janiga ako aj veduci servisu tak neviem... bud je to dobre alebo nie... z fotiek sa mi zda ze licovanie vpredu nie je uplne 100%

22.07.2011 14:18

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

este mam otazku. boli motory a motorova cast nejak osetrene konzervacnou latkou pocas ich prevozu lodou z japonska ? ytam sa preto lebo motor je dost spinavy a bud sa do neho nezasahovalo alebo je zanedbany

22.07.2011 15:25

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

myslim si ze by sa mohol kludne spytat janigu v jrt - cku podla skusenosti ludi co su tu a aj mojich si nemyslim ze JRT je firma co ta zapali a ak to bolo v predu buchnute ( ak myslis ten pravy roh nad svetlom podla fotky ) tak ti to urcite povedia

ps nexce sa mi verit ze by sa motor zasral pri prevoze z japonska ved ten musi byt cisty ako cukrik celu dobu smile

motor si niekto cisti a niekto nie ale to uz je ina diskusia smile ja som si nechal motor vycistit rucne a osetrit ale to uz je extrem asik smile mam to v galerke

22.07.2011 15:55
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100