Diskusné fórum

Legacy - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: legacy H6

Ahoj Steve. Ak bolo to auto striekane, taak by som si urcite dal pozor na to auto. Ak bola oprava spravena profesionalne, tak by to malo byt ok. Urcite by som nechal zmerat geometriu a skontroloval, ako licuju diely. Poriadne by som prezrel motorovy priestor. Ak menil celne sklo na takom aute a nedal vyhrievanie stieracov, tak povodny majitel nemal vela penazi a da sa predpokladat, ze setril kadetade. Nevravim, ze to musi tak byt, ale osobne by som z toho vychadzal a podla toho aj kontroloval to auto. Drzim palce. Zatial caf. Inak ventilator naozaj nema co hucat. Ma ist pekne tichucko. To nie je ziadna Dacia Logan a ani nic podobne..

06.06.2010 21:39

Re: legacy H6

Tiez som nato lego poskuloval teda cez net ta cena je velmi podozrivo nizka kedysi sa objavilo na SK bazare totozny model z totalne rozmrvenym predkom nehovorim ze je to tento ale omrkni si predok ci nebol trafeny inac pekne auticko len ta cena mi nesedi ani v nemecku take za tie peniaze nenajdes

07.06.2010 07:28

Re: legacy H6

Cena je 8.999 a na splatky 8.000€

07.06.2010 08:00

Re: legacy H6

no to ze bolo to auto buchnute z predu je uplne jasne - inak si neviem vysvetlit ten huciaci ventilator. AAA auto je "znamy podnik" ,respektive normalny autobazar. musis sa zmierit s tym,ze kupujes macku vo vreci. ak je clovek dopredu zmiereny s tym,ze za malou cenou su ukryte "male" problemy , tak je to OK.

len este jedna vec - radsej by som kupil buchnute auto bez automatu,ako s automatom. k tomuto tvrdeniu ma vedu skusenosti. takze tolko smile

07.06.2010 08:59

Re: legacy H6

Inak nehuci ventilator co je pri chladici ale vo vnutry v pristrojovke co su tam motorceky na ventilaciu a predok sa mi nezdal byt buchnuty ale skor zadok a prava strana. Na zadku chyba nadpis SUBARU , je tam len logo a Legacy . Neviem ci to tak ma byt . Na boku je aj taky jemny pomaranc po striekani. Mozno ze sa mylim. Cele auto sa mi zda ze bolo strieknute. Este mám v zalohe jeden Forester 2.0XT, 2003,poctive 88.OOOkm, je na Atobazare.eu pod SUV

07.06.2010 09:42

Re: legacy H6

Ja osobne by som do drbnuteho auta siel len vpripade ze by som ho kupoval drbnute adal si ho poctivo spravit lebo nevies jake detiska sa natom ucili gitovat moj nazor ruky precsmile

07.06.2010 10:24

Re: legacy H6

Nazdar chalani . Tak aby som uzavrel tuto tému, tak čierny šíp je zaparkovaný doma v garáži.

Skúsenosti zatiaľ : na benzínku chodím viacej ako na wc / priemer 13,4 l a to nejazdím ani po meste a plyn len zľahka

vnútorná ventilácia strašne huči / ak niekto nejaky ten motorček ma , tak ho ihneď kúpim

niekedy keď sadnem do auta,tak cítiť niečo ako po chladiacej kvapaline motora

do auta strašne pečie cez čelne sklo / sedí sa tam dosť blízko , nie je ta prístrojovka tak natiahnutá smerom dozadu ale da sa to zniesť. Keby vyrábali na tento model solárne sklo aké som mal v predošlom aute , tak by som ho hned vymenil

nefunguje na 100% sťahovačka predného skla na mojej strane, dosť sa zasekáva a cele sklo sa mi spusti až dole , neviem ho zastaviť / keby niekto nejakú mal , tak cely ten bazmek do dverí kúpim

a ešte jedna vec by ma zaujimala . Či sa da nastaviť s diaľkovým ovládať sťahovanie a zatváranie okien .

Ako to je s lambdou a katalyzátorom,AT - že vraj na H6 to dosť odchádza a stoji to dosť a taká prevodovka cca.4.tisíc € . Raz som skúšal S ,tak z 5tky prehodilo na nižší stupeň a dosť to niekde buchlo . Tak to už ani neskúšam. Na D to nerobí aj keď mu dám kickdown .

Chlapci nejak ma už upokojte , lebo ma teraz čaká repas predku a zadku , výmena all náplni a možno aj LPG a nerád by som chcel investovať ešte do ďalších vecí .

Klady napíšem neskôr , keď tieto veci budem mať odstránené

Subaru zdar ! smile

13.06.2010 21:18

Re: legacy H6

nasdar ja len v kratkosti.

ja som este nepocul o tom,ze na H6-ke odchadzaju lambda sondy. osobne si neviem prestavit dovod, preco by tomu tak malo byt. je pravda,ze mne pred 3 mesiacmi odisla jedna lambda,ale to nema nic spolocne s nedostatkom na motore. k tomu len jedno povim - az najdem tu kunu,co to prehryzla,tak s nej spravim chlpatu penazenku smilesmilesmile

to sa tyka aj poruchy AT. este som nepocul o poruche na H6-ke. je to dost solidna konstrukcia. to ze to obcas kopne pri podradeni, moze byt sposobene roznymi picinami , napr. hydrodynamicky menic este nemal tu spravnu teplotu etc. ja by som bol v klude a nedramatizoval to zbytocne smile

14.06.2010 15:14

Re: legacy H6

Ahoj tak vitaj medzi nami ..no mne na Legacy zasvietili lambdy pri 210tis a v servise povedali ze treba vymenit katalizatory obi dva kt.vychadzali nieco okolo 120tis sk (kvoli normam) ,ale ze su funkcne este - sikovny mechanik v Subaru mi spravil take dlhsie nadstavce kde umiestnil naspat lambdy a uz nesvietia a vsetko je v pohode (robia to neradi mne o tom povedal kamarat odtial ).. To vodicove okno robi aj mne ten gombik sa tazko ovlada a okno mi obcas zbehne uplne dolu. Ventilator je uplne tichy nieje ho pocut vobec.. Drz sa ..

16.06.2010 01:09

Re: legacy H6

Steve nO možno bude najlepsie ked dojdes na zraz do BA a tam sa z niekym poradis alebo odskusas take iste.... zdasami ze trochu stresuješ smilesamo to poznám ked saminieco na aute pokazi potom som uz podozrievavý k úplne všetkému...predo dobehni a uvdísa bude tam dost majitleov H6 aftómat ktorý radi povedia svoje skusenosti a poradia...

Juro686: pocuj ked si bol v servise bol si triezvy?smile alebo tam makaju naliaty borci? smile nie sranda bokom ..ked by mne niekto povedal ze mi kontrolky svietia zato ze je este stále sú funkčné" KAt a che zane 4 tis€ tak tam už vživote nepridem ... apropo mam dve 10 ročné auta a tie kat funguju 100%

16.06.2010 08:35
Posledné príspevky
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  slavomir92

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3391
Členovia OZ: 27
Autá: 1243
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1858
Príspevky fóra: 26180
Články: 150
Zrazy: 101