Diskusné fórum

Tribeca - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

boris, ty pacmaga jedna, ides kadelahsie s toyotou smilesmilesmile a este sa ostatni aj chytili smilesmile ... teda pani, ja taky nadhlad vami ocenovany nemam ... pre mna je to ako manzelstvo, aj ked s kompromismi smile

povedzme si uprimne, moj otas ma kopec veci, ktore by sa mu dali vytknut, ale takisto si uprimne povedzme, ze idealne auto neexistuje tak ako neexistuje ani idealna zena ... proste mam svoju zenu a mam ju najradsej na svete aj s jej chybami - sice mozem obdivovat aj ine zeny, ale kym s nimi nic nemam, tak netusim o ich chybach a nedostatkoch a tak isto beriem aj svoje auto (dufam ze si to gabca necita, ze ju staviam s otasom do jednej roviny smilesmile) takze vas pani poprosim, nemiesat tu nejake toyoty, opice a talianske spagety smilesmilesmile

ak sa pavlix previezol na otasovi a bol nadseny, tak ja ti poviem len tolko, ze kup si toho otasa smile ... ja som pri predoslom aute isiel na to cisto z pragmatickych a rodinnych dovodov a mal som C5ku, ktora bola velkostne perfektna ale ... to auto som si za 3 roky neoblubil vobec a vobec ma nebavilo na nom jazdit ... do otasa si kocik sice pozdlzne do kufra nedam, ale na kazdu jazdu s nim sa tesim nenormalne, a o to ide smile

co sa tyka kupy noveho, tak jednoznacne suhlasim s cukrovicom ... uplne najviac straca na hodnote nove auto nech je akekolvek ... len cesta zo showroomu ta vyjde na dobrych 1500€ smile ... takze ja som skor zastanca nejakej "skoro" novej jazdenky, na ktorej sa prepad ceny uz prejavil, ale auto je ako nove ... teda ked uz smile

takze suma sumarum ... aj ked subaru uz nie je to subaru spred niekolkych rokov, stale je to kua subaru, ktore je furt lepsie ako nejaky fiat a preto tu neblbnime pavlixa somarinami smilesmilesmile

P.S. co taki chudaci bmwčkari ... kedze im idu robit trojvalce s pohonom prednej nápravy smile to uz clovek nemoze nicomu verit

18.09.2012 22:28

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

To sme si u Hybca teraz posrali smile Navrhujem Subaru Exiga

18.09.2012 22:40

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

2hybco smile je to zrejme tak ako hovoríš, s tými ženami to bol dobrý príklad... Ono tu vážne je nejaký ten faktor X prečo človek už nechce touran tdi so 700 litrovým kufrom a radšej ukeca sám seba, že tých 500 bude úplne dosť a radšej sa niekde uskromni ale sa sakra zvezie...v piatok ho objednavam a v polovici októbra pridam konečne fotku svojho prvého subarusmile

18.09.2012 22:43

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

a na záver tejto diskusie chcem vážne úprimne poďakovať všetkým zúčastneným, že mi ponúkli alternatívy a umožnili zamyslieť sa nad svojim rozhodnutím...

18.09.2012 23:13

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Je pravdou, ze napr. ta spominana Sienna je uzasne auto, ale pravda je, ze je uplne bez emocii. Urobi si svoju robotu, neotravuje, no to je tak asi secko. V tom suhlasim s Hybcom. Osobne by som asi ine auto ako Outback H6 nechcel, s vynimkou milenky v podobe STIsmile

Len tak btw, teraz sa objavil tento kusok: http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=220855819&cd=634835801090000000

Mat teraz cas a peniaze, tak utekam pon.smile

19.09.2012 07:46

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Plne sa podpisujem pod horeuvedené. Do minulého roku som mal P307SW, ktorý ruku na srdce, potreby mojej rodiny plnil lepšie ako Forester. Batožinový priestor, variabilita interiéru, odklápacie stolíky a kopu ďalších detailov proste Forester tak vymakané nemá. Posledné roky som sa za volantom Peugeotu vyslovene nudil, a vystupoval rozlámaný a unavený. Na Foresteri je to zaujímavé stále, kočíky už nevozíme dlho, tak sú spokojní všetci. A tá pravá zábava je v zime na snehu!!! Tú som predtým za volantom vyslovene neznášal (aj keď 307 bola na snehu o triedu lepšia ako Octavie). Mať ale 2 malé deti s 2 kočíkmi tak by som zrejme pod Outback nešiel, do Forestera by som to proste všetko nedal.

19.09.2012 08:24

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

presne ako pise ehvie, v lete to mozno taky rozdiel nie je, ale ... na citronoch som sa v zime bal ist aj do mesta, len aby som v nejakej snehovej kasi netrapil vyjazd z parkoviska smile ... so subaru cim viac snezi, tym viac sa tesim a ked ma clovek dobre gumy, tak sa potom len cudujem, preco ostatni idu ako priposrati 70kou po dialnici v snehovej kasi, ked ja mozem ist 120-130 a auto poslucha ako na suchom asfalte smile

P.S. no da sa takto zabavit na inom aute? smilesmilesmile http://www.youtube.com/watch?v=1YVINWgZNfg

19.09.2012 12:23

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Len musi byt vzdy Juro nablizku smilesmilesmile

19.09.2012 12:35

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Tak najblizsiu zimu bez jura a jeho lana ani na krok smile to je jasne ako facka

19.09.2012 13:25

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Vcera sa podarilo zlomit mojho znameho na novy Outback. Zvazoval medzi RAV4, CX5 a podobnymi pristrojmi. Tak som ho vyslal do JRT a tam mu vysvetlili, o com je stvorkolka a Subaru. Najprv to bolo XV, potom Fester, ale Outback to vyhralsmile

20.09.2012 07:06
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101