Diskusné fórum

Tribeca - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Tak za prve - tuto zimu uz Forestrom nikoho netaham smile

Za druhe - vratme sa k teme tohto vlakna, nech nemusim presuvat prispevky smilesmile

20.09.2012 10:51

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

tak teda späť k téme...zobral som tri autosedačky a namontoval som ich do starej Tribecy a nového Outbacku a napriek tomu, že je Tribeca papierovo širšia myslím, že o 5cm tak v Outbacku som mal priestrannejší pocit na šírku + ohromný priestor na nohy.

20.09.2012 15:10

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

No ja ked som riesil v r. 2009 kupu auta, vahal som medzi Tribecou 3.0 a Outbackom 3.0. Vyhral Outback. Mozem iba odporucit.smile

Teraz mas na vyber Tribecu 3.6 a novy Outback, ktory oproti predchodcovi poriadne narastol. Keby teraz riesim kupu auta, tak znovu by vyhral Outback.smile

20.09.2012 18:45

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Ja sa napriek tomu co som hore pisal velmi tesim ze pribudne dalsi srdciar Subarista, snad si niekedy blikneme na cestach :)neviem posudit o co prichadzas oproti touranu, teda urcite o tdi spotrebu, manualnu prevodovku a tych par litrov v kufri :) aspekt ktory som ja ako az donedavna dlhorocny pasazier na zadnych sedadlach( niekedy aj teraz :(( ) zahladnoval, bol ze v tych velkych kravach byvaju zadne sedadla vyssie umiestne, sedi sa inak ako v rodinnych kombi, ver ze omnoho lepsie:) ale to je zas vec ktora ta nemusi tak velmi trapit kedze mas decka v sedackach, na to som zabudol:)v outbacku novom som sedel bohuzial iba v showroome, pocit z vnutra nebol ako by som si predstavoval u auta za 40tis. Ale je to SUBARU a tam su ine prednosti:)))

20.09.2012 21:37

Tribeca - otazky a rady pred kupou

Vie niekto premerať kufor Tribecy pri použitých všetkých 7 miestach? Zmestí sa mi tam zložený invalidný vozík 31x78x92 cm? Ako si spolu rozumie motor 3.0 a LPG? Aký máte názor na dané auto http://subaru-b9-tribeca.autobazar.eu/30-at-id4058158.html Vďaka za pomoc a postrehy.

18.09.2013 09:44

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Tá Tribeca je US verzia, nie každý také niečo chce

18.09.2013 13:13

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

V čom je iná oproti "nie US verzii"? Mohli by s tým byť nejaké problémy? Dík.

18.09.2013 22:07

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

V tom že napríklad máš ovládanie kúrenia nie v °C ale vo °F a nejde to zmeniť, trebárs rádio nemusí mať funkciu AF, nemusí vedieť ladiť párne frekvencie, vo svetlách môžu byť u nás ne-dustupné žiarovky (ak ich niekto nevymenil za europske), niektoré súčiastky ako lambda sonda nie sú zhodné s EU verziou (nie je problém kúpiť z USA)

Pre niekoho ak by mal ísť do US verzie tak dáva ruky automaticky preč, to som ťa len upozornil aby si sa napríklad neprehnal zbytočne

Výhoda US verzie je často trhová cena, aj preto mám ja US verziu, cena bola navyše ešte nižšia aj z dôvodu havárie (poškodenia)

18.09.2013 22:49

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

Us verzia nie je tragedia. Bracho ma Toyotu Sienna a na tych par detailov sa da rychlo zvyknut. Drobnosti ako ziarovky a iny spotrebak sa da za par drobnych objednat na ebay.

19.09.2013 00:52

Re: Tribeca - otazky a rady pred kupou

tiez si nemyslim ze US verzia je nejaky velky pruser ... obzvlast za tu cenu ako ta tribeca vyzera, hned by som ju bral smile

co sa tyka rozdielov, tak iba doplnim, ze pravdepodobne aj budiky na tacháči budu v milach a nie km/h, taka drobnost, ale niekto s tym moze mat problem smile

19.09.2013 08:38
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101