Diskusné fórum

lietajuca rit:-)

Autor Správy

Re: lietajuca rit:-)

Zdravim Vas....

Chcem sa opytat na vase skusenosti mam subaru prvu zimu a ked porobnam legacyH6 a audi A6 Quatro zda sa mi ze mi v zakrute viacej uteka prdel neviem ci to je len moj pocit......

20.12.2010 21:29

Re: lietajuca rit:-)

Je to skutočnosť... Na youtube je porovnanie kedy A8 víde zadnými kolesami na valce a nie a nie odtial vísť, ako keby predok absolútne nezaberal... Ja preto hovorím že Quattro je parodia na pohon 4x4, nevidel som Subaru v rovnakej situácii ani sám so to neskúšal ale pokial ma pamäť neklame tak Subaru má problém len pri krížení, čiže ak by bolo prednými na pevnom tak by malo odtial vísť ako BMW s xDrive Quattro vs xDrive

20.12.2010 22:06
MKo
avatar

Re: lietajuca rit:-)

Velmi podobne testy, kde je ale zastupene aj Subaru: Subaru AWD vs. competitors a Subaru AWD vs. Everyone Else

21.12.2010 00:04

Re: lietajuca rit:-)

Ivanko nechcem ta strasit ale nieco podobne sa stalo aj mne neviem ci je to tym aky ma subaru pohon alebo vekom opotrebovanostou auta a tej vyskospojky ktora je medzi prednym a zadnym nahonom ale posadil som zadok do blata fajneho mazlaveho predok stal na kamenistej ceste akoze som si myslel ze uplne bez zavahania to aftak da ale nedal proste presne co ta audinka zadok tocil predok sice nejaku tu snahu mal ale nic nakoniec pomohlo kapanek pritiahnut rucku a sup bolo vonku este dodam stal som v miernom kopceku nebolo to na rovinke ako to audi nase afticka nemaju medzinapravovu uzavierku takze sa od toho ani nic ine ocakavat neda mozno aftomat alebo nieco z VDC by to zvladlo lepsiesmile

21.12.2010 07:41

Re: lietajuca rit:-)

ja len doplnim predoslu informaciu... nase afticka nemaju mechanicku uzavierku medzinapravoveho diferencialu... manual ma viskoznu spojku a urcite nastanu situacie, kedy nezvladne preniest krutiaci moment a povoli... ale hento s tymi valcami by mala zvladnut "lavou zadnou" smile

21.12.2010 09:27

Re: lietajuca rit:-)

no ja si myslim ze mam ten isty problem ;-( teda neviem ci to iste ale dost casto mi auto ide bokom a uz som urobil aj par hodiniek a to v 40 km rychlosti zatial to berem tak ze mam na prd gumy v predu 4,5 zadu 4 mm

teraz ked som si dal cistit motor som skusal tocit zadnymi kolesami a tocili sa tak ako maju tak neiem

21.12.2010 17:49

Re: lietajuca rit:-)

hmm tak ze sa mi to nezda co pozeram....Kamos ma A6 r.v.99 a zda sa mi ze zatacky zobere rychlejsie bez toho aby sa mu pohla ritka ako ja na Legacy r.v.2006

21.12.2010 19:48

Re: lietajuca rit:-)

combicek,

to chce cvik. je X krat lepsie,ked ti jemne v zatacke uteka zadok,ako predok. ja som jazdil A6 quattro , ked to porovnavam s legacy tak to je neskutocny rozdiel. v prospech legacy. A6ka s tym tazkym motorom je neohrabana. takze ak to tvoj kamarat zvlada lepsie na audine,ako ty na legacy tak....v aute to urcite nebude smile

21.12.2010 20:27

Re: lietajuca rit:-)

lenze sofer je ten isty.......

21.12.2010 20:32

Re: lietajuca rit:-)

tak potom plati ta prva rada. cvik cvik cvik. ja si tiez musim zvykat kazdu zimu na to,ze sa auto sprava inak.

v kazdom pripade,subaru sa s jazdnymi vlastnostami neda porovnavat s audi. subaru je prilis moc neutralne, audi ma zase silno nedotacavy charakter. a klasika od bmw je zase pretacava. kazde auto vyzaduje svoje. ja osobne preferujem jemne pretacavy charakter- takyto smyk sa koriguje omnoho lepsie,ako nedotacavost. a je to zabavnejsie

PS:si prvy clovek, ktoremu sa nepacia vlastnosti subaru smile

21.12.2010 21:00
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101