Diskusné fórum

F2009 2.0D-EGR Ventil

Autor Správy

Re: F2009 2.0D-EGR Ventil

Ahojte,

cca 45tis km a zacal mi v aute "haprovat" EGR ventil. Zrejme je zaneseny a zapeceny splodinami a tak ho neotvara resp. nezatvara. Svieti mi kontrolka "check engine", ale naviac mi nefunguje ESP a tempomat, co ma dost vytaca. Asi to vyzera na vymenu ventilu ale aj tak by som rad vedel ci mate niekto podobnu skusenost? Emisie su pekna vec, ale ked nefunguje auto ako ma, tak ...

Dakujem

Tibor

24.02.2011 17:08

Re: F2009 2.0D-EGR Ventil

No sadni do auta a chod to vyreklamovat do servisu....

24.02.2011 19:04

Re: F2009 2.0D-EGR Ventil

nasdar Tibor

pokial si pamatam,tak mas nove auto , na ktore este stale plati zaruka,ci nie?

s takymto niecim ani nespekuluj, mozes si len poskodit. chod to reklamovat do ktorehokolvek znackoveho servisu. a keby si nahodou mal v ramci CELOEUROPSKEJ zaruky problem tu na slovensku - s nejakym servisom,ktoremu by sa nechcelo robit biznis a odmietol by ta (uz aj taketo skusenosti tu mame) , tak daj vediet. napis do diskusie, skusime to nejako poriesit.

smile

24.02.2011 21:21

Re: F2009 2.0D-EGR Ventil

Ahoj Brano,

Dakujem. Ja som uz aj v servise bol 2x. Vymazali mi chybu, a za chvilu sa to rozsvietilo znovu. Zatial jazdim so svietacou kontrolkou a bez ESP a tempomatu. Ked idem na dlhsiu jazdu tak odpojim baterku asi na 3 sek a vyresetuje sa to same. Neviem, urcite to nie je dobry sposob, zatial som nic nedodrbal(klop,klop,klop). V Janiga racing mi slubili ze to vyreklamuju. Inak ja mam celkovo velmi zmiesane pocity z tohto auta. Vyhovuje mi jeho priestor, velkost ale niektore veci ma ide slak trafit. Neviem ci by som si znovu taketo auto kupil, ja vlastne neviem ake auto by som si kupil. Ked to pozeram tak mi je do placu, ake vyrobky sa vyrabaju. Na Audi, BWM, Rover nemam a ostatok stoji za prd. Novy outback sa mi nepaci. Je toho vela.

Sumary: cca 44tis km: EGR ventil, Zadny tlmic, vrzgot niekde v sedacke, zotrvacnik spojka kus sklbe, automat. klima to ani nie je automaticka klima, fuka,hreje ako chce, trysky odstrekovacov praskli vymenene.

Ahoj

Tibor

25.02.2011 11:37

Re: F2009 2.0D-EGR Ventil

Reakcia na príspevok od používateľa tibo:

25.02.2011 11:37

Ahoj Brano,

Dakujem. Ja som uz aj v servise bol 2x. Vymazali mi chybu, a za chvilu sa to rozsvietilo znovu. Zatial jazdim so svietacou kontrolkou a bez ESP a tempomatu. Ked idem na dlhsiu jazdu tak odpojim baterku asi na 3 sek a vyresetuje sa to same. Neviem, urcite to nie je dobry sposob, zatial som nic nedodrbal(klop,klop,klop). V Janiga racing mi slubili ze to vyreklamuju. Inak ja mam celkovo velmi zmiesane pocity z tohto auta. Vyhovuje mi jeho priestor, velkost ale niektore veci ma ide slak trafit. Neviem ci by som si znovu taketo auto kupil, ja vlastne neviem ake auto by som si kupil. Ked to pozeram tak mi je do placu, ake vyrobky sa vyrabaju. Na Audi, BWM, Rover nemam a ostatok stoji za prd. Novy outback sa mi nepaci. Je toho vela.

Sumary: cca 44tis km: EGR ventil, Zadny tlmic, vrzgot niekde v sedacke, zotrvacnik spojka kus sklbe, automat. klima to ani nie je automaticka klima, fuka,hreje ako chce, trysky odstrekovacov praskli vymenene.

Ahoj

Tibor

-

17.05.2019 17:23
Posledné príspevky
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  slavomir92

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3391
Členovia OZ: 27
Autá: 1243
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1858
Príspevky fóra: 26180
Články: 150
Zrazy: 101