Diskusné fórum

Subaru Garancny servis

Autor Správy

Re: Subaru Garancny servis

Ahojte som tu novy urcite sa to tu uz riesielo ale nenasiel som to... Kupil som Outback 3.6 R v plnej vybave. Chcem vediet ako to je z garancnym servisom co vsetko mi v tom servise vymenia ? pytam sa to preto lebo otec ma BMW a jemu v cez garancku vymenil vzdy vsetko aj ked nieco buchalo na podvozku a podobne veci. dakujem za odpoved

08.03.2011 00:17

Re: Subaru Garancny servis

nasdar

predpokladam,ze mas na mysli klasicku periodicku prehliadku. ak ano , tak sa jedna hlavne o vymeny naplni a filtrov. samozrejme , pocas takejto prehliadky sa kontroluju aj brzdy (dobre servisy cistia disky a strmene) , vole na ramenach a capoch , a samozrejme robi sa software diagnostika.

co sa tyka vymeny nejakych casti podvozku , urcite nerobia nic samovolne. v servisnych pokynoch je jasne stanovene co sa ma robit,co sa ma menit a kolko. takze v pripade vymeny dielca,ktory nie je popisany ako spotrebny material v ramci periodickej kontroly (ktora sa samozrejme zhoduje s vymenou oleja a filtrov) si to urcite zaplatis.a je uplne samozrejme, ze ta na tuto skutocnost musia upozornit dopredu. neplatis jedine vtedy,ak je to predmetov reklamacneho procesu (potvrdeneho subaru).

08.03.2011 13:34

Re: Subaru Garancny servis

Dnes mi bola doručená pozvánka na bezplatnú jarnú prehliadku auta. Je v tom kontrola:

  • tlmičov + vytlačené namerané hodnoty
  • geometrie + vytlačené namerané hodnoty
  • všetkých kvapalín
  • tesností
  • klimatizácie
  • brzdovej sústavy

Myslím, že takáto jarná akcia bola už v minulosti, absolvoval ju niekto?

23.03.2011 15:42

Re: Subaru Garancny servis

Ano, bol som na tej jarnej prehliadke uz tusim dva krat v servise v BA, report s vysledkom som videl a bol zalozeny do mojej "zlozky" v servise. To je asi tak vsetko... jo a minulu jar som dostal 3L letnej naplne do ostrekovacov smile

Inak, nechcem klamat, ale tusim, ze kontrola geometrie a tlmicov tam v minulosti nebola, aspon si na nu nespominam. Ak teraz bude, je to celkom pekne male bezvyznamne plus smile

Ja si tuto kontrolu dam urobit spolu so 60tis kontrolou az na nu nastane cas tuto jar, ale kdesi inde.

23.03.2011 17:09

Re: Subaru Garancny servis

Pekny vecer prajem. Potrebujem poradit do buducna kam na servis. Rad by som zodpovedny servis. Som z BA ale nemam problem dochadzat. So saabom chodim na garancku do usti nad orlici cca 250km tam a 250km spat.

24.05.2011 20:23

Re: Subaru Garancny servis

ahoj peter, no ak ti nevadí chodiť 250km do servisu, tak zhruba toľko máš do JRT pri Ružomberku. Ja tam chodím s oboma autami a poznám minimálne dvoch "blavákov" (doncarnage a george36) ktorí tam chodia z Bratislavy.

Majiteľ je sám subarista a podporuje aj naše Občianske združenie a klub - za mňa veľká spokojnosť s prístupom, kvalitou služieb aj cenami smile ... práve sa mi tam opravuje oťas po väčšej nehode, tak spolieham na nich

hybco smile

P.S. inak čo som počul, tak pre takých cezpoľných ako si ty, tak chcú dávať okrem zliav aj nejaké bonusy, ako voľný vstup do Bešeňovej počas prác na aute a tak, ale to je všetko ešte nedotiahnuté

25.05.2011 15:43

Re: Subaru Garancny servis

dakujem uz mi pisal aj george36. Tiez ponukol rovnaku adresu. S dochadzanim nemam problem. presvedcil som sa ze za servisom sa oplati jazdit. Dufam ze okrem beznej udrzby ich moc potrebovat nebudem. Zatial len zabehavam uz prvych 1200 km prec.

25.05.2011 16:28

Re: Subaru Garancny servis

Tomas to vazne? Ja sa tam na leto zberam s rozvodmy tak vzhladom na moju vzdialenost by som mal do besenovej dostat celozivotnu pernamentku. He he zartujem. No kazdopadne JRT odporucam. Rychle jednanie super ceny proste na urovni.

25.05.2011 19:59

Re: Subaru Garancny servis

že permanentku za vzdialenosť smilesmilesmile som sa teda vyrehotal, teba asi nikto netromfne, ale vážne ... na jar som sa bavil s Mariánom Janigom, že ako majú členovia OZ zľavy (šak sme ho dávali aj do partnerov teraz) tak že chce dotiahnuť aj takéto bonusy, len detaily som už neriešil, ale volám si s ním kvôli oťasovi niekoľko krát do týždňa, tak keď najbližšie budem s ním, tak sa ho popýtam čo a ako a uvidíme smile

25.05.2011 21:36
555
avatar

Re: Subaru Garancny servis

JRT obdivujem, obcas ku mne zavita ich praca a az na vypustak dotiahnuty asi ako koleso smile /zabudol som na velkom momentaku hladat moment povolenia/ je to krasa. Starucke Lego turbo, kde si po navsteve jedneho z 2 BA servisov majitel nasiel spak zahaseny do koberca, lebo ved to je prehnita, tecuca a rozpadnuta haraburda..., tak v JRT vsetko, co si dal vymenit za origo diely aj boli. Pritom majitel nemal sajn o autach. Neviem, ci by udrzal tie ceny aj v BA, skor si myslim, ze nie, lebo tu je prenajom, ci pozemok premrstene drahy, ale hlavne fakt, ze clovek prejazdi nadrz koli servisu a vezme si dovolenku hovori, ze permanentku uz nemusi davat. V Ba je problem este v konkurencii. Mikona neskace 2m vysoko do radosti, ze niekto chce byt autorizovany servis, vlastne aj preto ten druhy na Kopcianskej nie je, aj ked po strate importerstva cely servis brali a kym nepostavili vlastny, bol jediny v BA. Takze v BA realne garacku je mozne vykonat v Mikone, alebo vyuzit vyluku EU a pripadne sa potom ist hadat, co zakaznik nie vzdy chce. Co ma ako cloveka, ktory by sa aj na taky servis chcel dat, dost a pomerne casto a nie malo se*ie.

25.05.2011 22:04
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101