Diskusné fórum

Subaru Garancny servis

Autor Správy

Re: Subaru Garancny servis

Preco sklamany? V com? S cim?

20.12.2017 11:50

Re: Subaru Garancny servis

Co sa tyka servisnych technikov v NR nemam problem. Ale mal som v NR 2 objednavky. Prva objednavka z 9.10.2017 dodnes sa nikto neozval a uz som pochopil ze sa ani neozve. Druha zo 14.11.2017 na nahradny diel 3 tyzdne nic. Potom som skoro vynadal technikovi v BA ze preco to este po troch tyzdnoch nedodali do NR a dostal som odpoved ze z NR nikto nic neobjednal, vraj nemali cas poslat do BA objednavku...cele zle. A v BA tiez nemam pocit ze maju prozakaznicky pristup, mozno mali blby den, preto sa pytam ako ste na tom vy.

20.12.2017 12:05

Re: Subaru Garancny servis

Fuuha.. Kua tak to je podobna skusenost jak moje diely na motorku v Honde pred par rokmi. Ja som v Subaru servise este nebol, tak nevim..

20.12.2017 12:43

Re: Subaru Garancny servis

Reakcia na príspevok od používateľa ufff:

20.12.2017 12:43

Fuuha.. Kua tak to je podobna skusenost jak moje diely na motorku v Honde pred par rokmi. Ja som v Subaru servise este nebol, tak nevim..

Po mojej skusenosti so servisom v Nitre som si ja idiot povedal, ze tomu dam este jednu sancu a snazil som sa objednat na servis. Dopadol som tak, ze ma objednali na 15.9.2018 o 11:00 a ked som sa im rano snazil dovolat (kedze som mal zlu predtuchu, ze cez statny sviatok nerobia a nemam chut tocit Nitru naprazdno) tak ma zlozili a na sms neodpovedali, dodnes som nedostal ziadnu odpoved... Posledny krat. V pondelok som sa objednal do JRT, aj ked to mam o kus dalej, Nitra nikdy viac. Keby mal niekto pochybnosti o tom co pisem dolozim aj screenshoty z komunikacie nech si urobi kazdy vlastny nazor.

20.09.2018 18:07

Re: Subaru Garancny servis

Vcera som abslovoval servis v JRT Liptovská Štiavnica, este stale som v miernom pozitivnom soku smile Ako som cital tu na fore, ze netreba cakat velky salon a pod. ale rodinnu atmosferu, tak mozem len potvrdit. Kedze to mam cca 210km musel som pocas servisu niekde preckat. K dispozicii bola mala pohodlna miestnost s roznymi vymozenostami, vdaka ktorym cakanie ubehlo relativne rychlo a prijemne. Na moje otazky som dostal vycerpavajuce odpovede - citit za nimi velke skusenosti. Az doma som si zvimol, ze som dostal aj nove drziaky na SZP s logom, co ma uprimne prijemne prekvapilo a dodatocne za ne Dakujem smile .Za cely cas co som abslovoval servisy v roznych znackach bol tento jednoznacne najprijemnejsi, resp, najlepsi. Subaru moze byt na nich hrde. Este raz dakujem a prajem este vela rokov kvalitneho servisu smile Nelutujem ani cas a ani jeden km, ktory ma vcerajsi den stal.

25.09.2018 08:58
Posledné príspevky
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  slavomir92

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3391
Členovia OZ: 27
Autá: 1243
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1858
Príspevky fóra: 26180
Články: 150
Zrazy: 101