Diskusné fórum

LED lampy Legacy/Outback

Autor Správy

Re: LED lampy Legacy/Outback

30.08.2011 12:28

Re: LED lampy Legacy/Outback

No musim uznat, ze to musi vyzerat skvele!

Ale chcem sa opytat, riesil niekto uz denne LED do predneho naraznika na Otasa r.v. 2003-2009?

31.08.2011 10:38

Re: LED lampy Legacy/Outback

Spac je na domontovanie DRL nejaký reálny dôvod ??? Nezaťažuj sa s tým dokedy to vyhláška nenariaduje, ak chceš dokúp si modul aut. rozsvecovania svetiel po štarte a viac nerieš, viac dáš do zbytočných svetielok ako by si dal za žiarovky za prevádzku daného auta po dobu vlastníctva, za dalšie domontovanie DRL nie je záruka toho že sa ti aj tak semtam nejaká H7 nevypáli, taktiež nie je žiadna záruka, že sa to svetielko nerozbije, nepoškodí a najhlavnejšie je že tuzingom nezošpatíš svoje auto...smile

31.08.2011 12:22

Re: LED lampy Legacy/Outback

Ivanko mozno to ale chce na okrasu, mne sa to tiez paci akoze najviac sa mi paci ked to je v svetlach vstavane ale aj takto to vypada super

31.08.2011 12:37

Re: LED lampy Legacy/Outback

ivanko, ale netreba byt za kazdu cenu taky prakticky a ekonomicko vypocitavy smilesmile keby sme chceli setrit kazdu korunu aj na svetlach, tak si nekupujeme H6ky smilesmile takze pochybujem, ze spac si chce dat denne LED svietenie kvoli setreniu H7čiek smilesmile ... mame svojich milacikov a chceme si ich skraslovat a vylepsovat ... to, ze podla teba je takyto tuzing prznenim auta je tvoj nazor a niekto iny ma ten nazor odlisny, napr. ja som uz tiez davnejsie o tom uvazoval a keby si bol teraz na zraze a videl ondrov forester (tatooo) tak by som bol zvedavy, ze ci by si ho tiez nazval zospatnenym autom smile

vela zdaru, boris, tie svetla vyzeraju silno namakane smile

p.s. tak pozeram, ze kym som pisal, tak prispel aj sokyno ... no a to je prave tatooov forester o ktorom som hovoril

31.08.2011 12:43

Re: LED lampy Legacy/Outback

Diky Tomas! To denne svietenie by som ja osobne riesil za iba podmienky, ze by to vyzeralo origo a nie volakde strceny led pasik smile Zvazujem denne svietenie aj ja a napadlo ma, ze by som to nejako vopchal do hmloviek alebo namiesto nich. Vo vseobecnosti mozem povedat, ze som skusal auto/led ziarovky do vsetkeho mozneho a vydrzia velke prd. Ci uz boli ako parkovacky alebo v interieri, za 1-2 mesiace bud odisli alebo zacali blikat.

31.08.2011 12:57

Re: LED lampy Legacy/Outback

Este toto som zabudol: http://www.valentijapan.com/

31.08.2011 13:01

Re: LED lampy Legacy/Outback

jo ... a este postreh, ivanko, aky modul automatickeho rozsvecovania? sak na subarach to svieti automaticky od vyroby, alebo sa mylim? ... teda aspon mne svieti aj otas aj forester ked startnem motor a zhasne ked vypnem (ked mam packu v polohe zapnutych svetiel) - tym padom je litera zakona dodrzana a netreba nic dokupovat, no a pokial viem, tak takto by to malo byt aj na faceliftnutych otasoch, takze toto urcite nie je dovod spacovho zaujmusmile

31.08.2011 13:02

Re: LED lampy Legacy/Outback

no hybco neviem ci mi prave koli tomuto nehoria ziarovky jedna za druhou nikdi to nevipinam a pri startovani tie ziarovky asi dostavaju sokovu terapiusmile

31.08.2011 13:06

Re: LED lampy Legacy/Outback

sokyno, snad sokynovu nie sokovu smilesmilesmile

a inak myslim, ze preto tazko, to by boli sudruhovia v japonsku pekne blbi, keby to urobili takto na hovno ... samozrejme toto moje presvedcenie je potvrdene faktom, ze ja na forestri odkedy som ho kupil v septembri 2008, tak som menil ziarovky iba v lavom zadnom svetle a v pravom zadnom brzdovom ... a mam svetla zapnute stale, takze uz tymto sposobom jazdim 3 orky na jednej sade ziaroviek vpredu (co napr. na citrone C5 nehrozilo - tam som menil ziarovku kazdy rok, a to sa zapalovali az po nastartovani)

31.08.2011 13:27
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101