Diskusné fórum

Problem s kontrolkou AT TEMP OIL

Autor Správy

Re: Problem s kontrolkou AT TEMP OIL

Zdravim vsetkych Subaristov !

Som majitelom Festera 2.0 AT rocnik 2007 a mam mensi vetsi problem so startovanim a naslednou chybou P0700,P1718 a zasvietenim kontrolky at temp oil. Takze auto mi nestartuje, ale takym sposobom ze ako keby sa tam nedostala ani stava, ale vsetky kontrolky svietia, zhasnu alebo stane sa mi aj to ze starter toci a zhasne a musim to skusat niekolko krat potom sa to podari a nakoniec mi zasvieti kontrolka at temp oil a motor zhasne a vypise sa nasledne chyba P0700 (Transmission Control System Malfunction) a P1718 (TFT Sensor In Range Failure High).Nestava sa to pravidelne ale intervaly sa skracuju. Takze zistil som si v Subaru Mikone Ba co stoji ten senzor a skoro ma porazilo 2470 EUR zevraj nejde vymenit len ten senzor, ze treba kupit nejaky celok z at lebo ten senzor tam je zaliaty ci co. Otazka, ked sa vymeni ten senzor odstrani sa problem startovania alebo na zakladne viacnasobneho neuspesneho startovania sa stalo, ze odisliel ten senzor alebo v konecnom dosledku ani neodisiel len zblbol? Alebo tam je len niekde problem so studenym spojom? Este som zabudol povedat ze som myslel, ze je to baterkou tak som kupil novu a vymenil, ale nepomohlo. Nemali ste niekto niekedy takyto problem?Poradte prosim.Dakujem.

22.11.2011 10:57

Re: Problem s kontrolkou AT TEMP OIL

hmm no ja na tvojom mieste dam to prv autoelektrikarom nech sa nato mrknu setky spoje konentor ci nieje nejaky poskododeny a tak a ka sa rozhodnes kupovat novy diel tak z ciech madarska ci polska ta to bude stat ovela menej vela stastia. Alebo to daj do nejakeho odporucaneho servisu ako JRT ci Opava smile

22.11.2011 15:33

Re: Problem s kontrolkou AT TEMP OIL

Tak elektrika je ok, ta kontrolka sa rozsviecovala preto, lebo tam bol olej na minime aj ked neviem preco ked tam bol pred rokom meneni.Ale to moj problem pri startovani nevyriesilo:(.Este ked mi to pozerali tak zistili, ze ked pri vypnutom motore sa zaradi R tak tam nieco vrci a v zapati sa zaradi P a nasledne v pohode sa nastartuje.Tak asi bude problem v riadiacej skrinke prevodovky. Neviem asi skusim ten servis jeden alebo druhy len je to trochu od ruky.

07.12.2011 10:28

Re: Problem s kontrolkou AT TEMP OIL

to ze tam nieco vrci ked chces startovat pri zaradenom akomkolvek prevodovom stupni okrem P je normalne je to poistka proti nastartovaniu

07.12.2011 11:00

Re: Problem s kontrolkou AT TEMP OIL

Som na to aj zabudol, ale problem bol vyrieseny. Auto som doviezol do jrt pozreli, odchytili chybu a zistili, ze je vadne relatko, vymenili a auto slape ako hodinky smile.Chlapci su fakt dobry.smile

10.05.2012 10:20

Re: Problem s kontrolkou AT TEMP OIL

SERUS FORESTERDE, otazocka: nepamatas sa nahodou, ake relatko ti menili? ja mam podobny problem teraz, a co citam na forach, tak vsetci, co mali podobny problem tak auto im islo normalne, mne to rano prestalo radit, mohol som ist iba na jednotke a to som skusil aj manualne radit... potom som vypol zapol a uz islo, ale nasiel som chyby P0600, P0700, P0731 a P1718.

13.02.2017 15:59
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100