Diskusné fórum

autickarske :-)

Autor Správy

Re: autickarske :-)

Toto síce nie je vtip, ale realita, len som pre to nenašiel vhodnejšiu sekciu.

Dnes v motoringu na TA3: http://www.ta3.com/sk/relacie/28_motoring/11356_citroen-c-zero-honda-jazz-alfa-romeo-giulietta

zaujal ma citroen c zero..., nechapajuc, v nemom úžase si vravím, že 1. apríl je predsa už za namismile Za tento malý zmrd na baterky pýtajú 35500 eursmilesmilesmilesmile, teda za cenu nového outbacku. Vzhľadom na životnosť Lion aku a teoretický počet nabíjacích cyklov, asi tak po najazdení 80 000km si to bude pýtať nový aku pack (predpokladám, že za cca 25000eur), takže nie len cena toho zmrda, ale aj prevádzkové náklady budú vyššie ako u ktoréhokoľvek velkého luxusného auta so spalovacím motorom. Nebodaj sa so zmrdom vyberieš do Trnavy na jarmek, už sa nevrátiš, nebudeš ho mať kde nabiťsmile

Len tak uvažujem, čo môžeme ešte očakávať od europskeho ecoterorizmu.smilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

09.04.2011 20:52

Re: autickarske :-)

Podla statistik na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...

28.09.2011 08:43

Re: autickarske :-)

Viete čo je to 90-50-90?? . . . Jazda mestom okolo policajného radaru. smile

31.10.2011 15:15

Re: autickarske :-)

...... v správach hovorili, že by každý, kto vyrazí na cesty v tomto počasí, by mal mať so sebou reťaze, lopatu, deku, rozmrazovač, ťažné lano, baterku, hever a náhradné koleso ..... no, vyzeral som ráno v električke ako chuj smile

23.02.2012 10:06

Re: autickarske :-)

Autofora: Co sa prebera na auto forach:

Lamborghini Forum: Hluk obtekajuceho vzduchu nad 330 km/h, neviem co s tym!

Audi A8 Forum: Kde dat najlepsie opravit Rolexky?

Fiat Forum: Hallo? To som tu jediny?

Mercedes C-Klasse forum: Moj mercedes v nedelu pri ceste do obchodu zmokol - co mam teraz robit?

Alfa Forum: Existuje aj zivot mimo servisu?

MX-5 Forum: "Zalesak" mi presiel Touaregom cez auto!

Touareg Forum: Mam na podvozku zarazenu MX-5ku, da sa s tym jazdit alebo ju musim dostat von?

Renault Forum: Predam mesacnu elektricenku - zn. Auto sa vratilo zo servisu skor.

Bentley Forum: Dnes som musel pouzit popolnik. Ako ho mozem vymenit?

Porsche Cayenne Forum: Spotreba pod 40L/100km - porucha motora?

Smart Forum: Motor z motorky konecne zabudovany: vyrazne zvysenie vykonu!

Mustang Forum: Nejaky kokos v Civicu sa ma dnes snazil predbehnut!

Civic Forum: Nejaky kokos v Mustangu sa ma dnes pokusil predbehnut!

Honda Accord Forum: Dostal som auto od mamy. Kde zozeniem lacne 18palcove disky?

VW Bora Forum: Uz mam toho dost, kazdy si mysli ze mam Golf s ruksakom!

Opel Forum: Moja Corsa nema na sebe ziadnu hrdzu! SKUTOCNE! (tema bola zmazana Adminom)

Mazda MX-5 Forum: Mozem ako chlap soferovat aj zenske auto?

Lexus Forum: Kde zozeniem zadne svetla vo VW-Style?

BMW M3 forum: Kde sa daju zohnat vonkajsie spetne zrkadla z Golfu 3?

Viper Forum: Smart v nasavacom potrubi! Ako ho dostanem von?

Ford Fiesta Forum: Pomoc - mam pod kapotou sijaci stroj!

Seat Marbella Forum: Dnes som sa dokazal celu cestu drzat s nakladakom!

BMW 3xx E36 Forum: Kde maju najsmazenejsi kebab v meste?

Hummer Forum: Dnes som ohol naraznik. 10 mrtvych a 27 zranenych. Musim cierny lak kupit priamo u distributora Hummer, alebo sa da pouzit aj iny? Distributor je 25km odo mna a to je vyse 1000SK na benzin!

Mercedes-Benz 190D Forum: Kupujuci mojho auta mi poslal par otazok - neviete niekto Bengalsky?

Yugo Forum: Kedy vam naposledy auto fungovalo?

Honda Civic CRX Forum: Susedov pes spava v mojom vyfuku, mozem aj tak kludne nastartovat?

Mercedes S-Klasse Forum: Zena a smradlavy pravnik sa ma snazia osklbat. Ako sa ich mozem zbavit bez zapisu do registru trestov?

Polo Forum: Konecie mam znizeny podvozok! Akurat ze teraz nadociahnem na okienko v McDrive

Ferrari Forum: Este som nebol mimo mesta. Ako funguju stupne 4,5,6?

Porsche Forum: Dostal som defekt - bude spatny odpredaj leasingovke lacnejsi, alebo sa ho mam pokusit predat sam?

Twingo Forum: Mracitka na predne svetla z pravej konskej hrivy!

BMW 7xx Forum: Pomoc, mam preprogramovanu jednotku a neviem prinutit popolnik zavret sa!

31.03.2012 01:00

Re: autickarske :-)

Audi vymyslelo náhon na všetky štyri kolesá, tak si ich dalo do znaku. Renault vymyslel piču...a tiež si ju dal do znaku...smile

10.10.2012 11:01

Re: autickarske :-)

Dneška rano som bul v obchodze. Bul som tam pejc minut. Kedz som vyšol vonka, stala tam policajtka a akurat vypisovala pokutu. Ta som ku nej prišol a hutorim: "Ale no, milačku, to takemu fešakovi jak ja nedopraješ ani malu prestavku?" Ignorovala me a tak som jej vynadal do glupych šandaroch. Kukla še na mňe a začala vypisovac ďalšu pokutu za ojazdzene gumy. Ta som jej povedzel že je štetka. A ona začala vypisovac trecu pokutu. A tak to išlo daľšich dvacec minut, vynadal som jej do k*rvoch a tak.. Čim vecej som jej nakladal, tym vecej pokutoch napisala... Mne to bulo jedno... Ja som bul pešo. .. smile

10.10.2012 11:34

Re: autickarske :-)

Vynálezca auta Porsche umrie a dostane sa do neba. Svätý Peter ho prijíma a hovorí: "Za tvoje zásluhy pre motoristov je ti dané jedno prianie. Čo by si si prial?" Ferdinand Porsche chvíľu uvažuje a hovorí: "Dobre, dovoľ mi rozhovor s Bohom." Svätý Peter ho teda predstaví Pánu Bohu. Porsche sa pýta Boha: "Milý Bože, keď si stvoril ženu, kde si bol myšlienkami?"

Boh: "Čo tým chceš povedať?" 1. Predku chýba aerodynamika. 2. Hlučnosť je silno nad únosnou hranicou. 3. Náklady na údržbu sú moc vysoké. 4. 5 až 6 dní v mesiaci je mimo prevádzku. 5. Zadná časť visí volne dole. 6. Neustále sa musí prelakovávať a upratovať. 7. Výfuk je moc blízko sania. 8. Svetlomety sú moc malé a smerujú dole. 9. Spotreba je moc veľká.

Boh chvíľu uvažuje a odpovie: "Ferdinand, Ferdinand, máš iste pravdu, ale štatisticky používa viac mužov môj vynález ako tvoj."

18.03.2017 19:30
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100