Diskusné fórum

Šaľeňe na snehu

Autor Správy

Re: Šaľeňe na snehu

Čo na to povedať, všetko nám vyšlo ako malo. Počasie, jazdy, nalada. No a nakoniec aj ten sneh sme si užili. Veď ludia popíšu vlastne zážitky. Ďakujem všetkým za účasť. Špecialne Ďakujem je pre Mira Rakytu za terénnu vložku, kde si väčšina určite neverila, ale zvládla to a od dnes budu mať doma v kútiku fotku svojho auta a zapálenu sviečku, kde mu budú pred spaním ďakovať

Odpovědět<br> Skutak

No co viac dodat bolo nam fajn. Cesta na chatu supr potom teren a niejake ti sneho kopi. A na zaver niejaky ten

Odpovědět<br> dodi85

No tak ten zraz bol super!! Pocasie ok,jedlo tiez! No a ta jazda v terene na zaver,az som čumel Taxi,klobuk dole nad celou akciou ,len je mi luto ze som nemohol ostat na noc,ale nabuduce dufam ze sa to podari! Uz sa teraz tesim

Odpovědět<br> konzo

Bolo super,bol som prvy krat na akcii subaru klubu ale fakt v poho, hlavne sa mi pačila ta sranda na ziazdovke a terenna vložka.Vdaka

Odpovědět<br> Brano

aj mne sa pacila ta sranda na svahu! ak mate nejake fotky trapenia sa mojho festera , prosim publikujte ich. ja ich mienim poslat do kazdej predajne,kde predavaju michelin gumy a budem tvrdit,ze michelin je skutocne firma,ktora predava pneumatiky s "dlhou zivotnostou"

Odpovědět<br> konzo

Mne sa ale najviac pačily splašeny majitelia svahu nechapaly podla mna vobec že čo sa tam deje.Kolko si mal Brano na nich najazdene?

Odpovědět<br> Brano

no , ja toho majitela svahu (ak to bol skutocne nejaky majitel a nie "podielnik" ) tak trochu chapem. co ale nechapem bol sposob,ako sa rozpraval s Luciou. Podla slovnika ktory pouzival ho typujem na miestneho predsedu HZDS a poslanca dedinky Turecka zodpovedneho za komunalny odpad <br> keby som nemal problem s autom,ktore sa mi klzalo ako na igelite , tak s toho auta vyleziem a zrejme by doslo k vacsej srande... Lucia , obdivujem tvoje nervy

Konzo : jazdim ich 3 zimu , cca 20 000km. ale dost rad jazdim dverami napred teda uz ani nie,lebo aj letne gumy som musel menit po roku - a zistil som,ze sa mi prevadzka auta akosi predrazuje tak uz chodim normalne

Odpovědět<br> konzo

Ja som to až tak nechapal ked sme tam prvykrat došly tak dole viedly stopy po nejako terennom aute ,na tom zamrznutom svahu nemohly osobne auta narobit žiadnu škodu ,tvrdily že im tam urobime diery ktore oni cez leto plataly pritom tam bol take kratery ako na marse.Stačilo povedat a šlo sa hore.Ludia už bežne veci riešia cez policiiu nikto sa im tam nepriečil.Najviac sa mi pačilo to ked pani povedala že ničime prirodu pritom už samotna zjazdovka a umele zasnežovanie je fakt zasah do ekosystemu a prebehnutie piatich aut je proti tomu ... škoda reči.

Odpovědět<br> konzo

Problem može byt aj v pneu ale aj v enormnom vykone ktory mal tendenciu sa zahrabat tažko povedat.Zaujimave bolo že ti to šlo na spiatočku.By som si myslel že prave smerom vpred by mala byt lepšia trakcia .Neskušal si dvojku? možno by tam nebol taky velky krutiaci moment na koleso.

Odpovědět<br> Brano

Janci , ked cuvas - tazisko mas za sebou ,takze "predne kolesa" maju lepsiu trakciu. nechcel som cuvat ,ale ked ten miestny predseda HZDS bol nervozny...a tlacit ma by bola famoozna potupa

Odpovědět<br> emouš

super srázek .VELKY dík patří Taximu za dokonalé naprogramování a zajištění programu.Jinak sníh,terén,kolektiv,sranda,není co dodat

Odpovědět<br> konzo

Už sa tešim nabuduce.

Odpovědět<br> UHNAK_GTi

Akcia to bola dobra ..az na to hekticke rano nakladany hermelin nechcem vydiet mesiac niektory clenovia zistili ze maju zle pneu cize bol aj poucny... ja som zasa neskor zistil ze mam nisko podvozok

Odpovědět<br> lisik

este teraz sa mi grga slivkou bolo super chcelo by to viac snehu ale dalo sa hlavne ta posledna terenna pasaz nejake tie skrabance na podvozku som nasiel aj ja ale nic vazneho dokonca som tam ani nic nenechal az na jeden plastovy stuplik ktory uz nahradil hlinikovy drot. Este raz velka vdaka taximu. Fotky zverejnim po navrate do UK

Odpovědět<br> M.Z.

Sraz byl ok,škoda,že jsem tak spěchal,ale návštěva u příbuzných ve Slovenském Raji vyšla na 1000% Bratranec mi ukázal úžasné terény a jedno super upravené pole,kde se dalo letět 100km/h,adrenalin stříkal i z uší Pár fotek mám v profilu.

Odpovědět<br> DRABKA

Konecne som sa sa dostala na internet . Vsetko som sledovala spoza kamery, snad to nebude rozmazane , ale vypila som tych sliviek hadam dost a ruky sa mi netriasli . Bola tu naozaj utulna a komorna akcia...hotove rizoto ako vravel marek . Lisikovi sa ospravedlnujem za nizku pokryvku snehu, ale snad to sestricke stacilo. Brano je mi luto ze si s nami nesiel az na Kyslinky, tak by si to v lese urcite dal <br> pokusim sa cez vikend dat to video na dvdcko a potom sa vam tu ozvem...kto bude mat zaujem poslem mu ho postou, pripadne ak to nebude velmi velke, dam to k stiahnutiu cez web. Bolo to vsetko superne ......taxi si proste cool

Odpovědět<br> Brano

Lucia, hlavne sa tesim na kompromitujuce zabery <br> dufam,ze to tam nebola sodoma-komora

Odpovědět<br> DRABKA

neboj sa Brano to , ze si za volantom len v trenkach vidiet nebolo

Odpovědět<br> emouš

zas takové strašné to Brano nebylo.Hlavní bylo,že jsi nakonec přece jen vyjel.Tys to stejně jen hrál,aby se bylo na co dívat a o čem mlivit

Lucia neospravedlnuj sa!!!! Sestricka si to uzila na silvestra az az boli sme na latkach tak sme mali taky mali subaru silvester a snehu tam celkom bolo. A rovnej luky kopec asi by sme buduci zraz mali zorganizovat niekde tam vysialil som sa jak blazon. Kazdopadne zraz bol super skoda ze nas musel brano opustit.

Odpovědět<br> Radowrc555

Konecne som sa dostal k pisaniu.

Takze najprv by som chcel podakovat Taximu za super organizaciu a za vsetko okolo zrazu. Dufam ze to nebolo posledny krat. Inac rad by som sa pozrel na Polanu aj v lete, musi to tam byt krasne.

A Vam vsetkym zucastnenym za super spolocnost a krasne stravene 2 dni v kruhu SUBARU Rodiny

SUBARU 4 EVER !!!!!!!!!

Odpovědět<br> lisik

Tak tu su nejake fotky aj ked moc ich nie je na dvoch konoch sa sediet neda.

Odpovědět<br> taxi

Ludkovia, tak video zo zrazu už máme hotové. Má 330 MB a presne 39 minút. Nápady kde s tým, kto chce dvd, resp. cd, píšte, objednávajte, raďte

Odpovědět<br> UHNAK_GTi

Taxi 1x poprosim.

Odpovědět<br> Skutak

Je sem snim

Odpovědět<br> emouš

Jedno DVD bych prosimpěkně bral

Odpovědět<br> dodi85

DVD 1x poprosim ! Ako to budes posielat?

Odpovědět<br> taxi

hmm, iba 4 ho chcete? smile

No dobre, takze video aj par fotiek je tuto: http://eddison.fpe.zcu.cz/~dizzy/subaru.php

Prezerat sa da priamo na stranke, alebo stiahnut cez cart. Takze pod videom je add to cart, potom klik na cart a download. Je to easy a za všetko môže dizzy.

Odpovědět<br> Radowrc555

Ivan aj ja poprosim jedno DVD. Dakujem

Odpovědět<br> M.Z.

Musím pochválit všechny,kdo se podíleli na tvorbě videa,dobře se na to čučelo

Odpovědět<br> DRABKA

dufam, ze sa Vam to bude pacit. Je to moja prvotina

Odpovědět<br> dodi85

No to vies ze sa to bude pacit Je to pekne videjko Len tak dalej a o chvilu tu budeme mat aj prve slovenske filmy Pekny dnik vsetkym!

Odpovědět<br> lisik

Aha video Lucia pojde to nejak poslat?

Odpovědět<br> Skutak

Na prv krat super tak do buducna mame kameramana teda kameramanku a jednu vychitavku mam pre teba Lucia nez zacnes tocit dej si aspon dva a nebude to vyzerat ako na rozburenom mori.

18.01.2010 07:37

Re: Šaľeňe na snehu

Once upon a time...bolo to dávno, čo sme mali naposledy Šaľeňe na snehu. Sú to roky a rád by som sa vrátil k tejto skoro zabudnutej akcii, ktorú sme si vždy bystričania organizovali v rámci svojho teritória smile.

Na predzrazovú ochutnávku zasnežených ciest s výletom na http://www.chatapodhrbom.szm.com/ Vás pozývam v sobotu 19.1.2013 so zrazom o 10.00h na parkovisku pred cestármi v Predľubietovej http://goo.gl/maps/Svp4N.

Berieme deti, sánky, dáme obed, zajazdíme si, pofotíme...

taxi smile

18.01.2013 08:07

Re: Šaľeňe na snehu

Ak tam budete aj poobede, rád by som sa zastavil aspoň sa pozoznamovať, a ak sa bude dať, možno aj s vami pojazdiť. Škoda že na zajtra doobedie mám program, no potom by som rád prišiel.

18.01.2013 08:51

Re: Šaľeňe na snehu

Zavolaj kde budeme, aby si nejazdil zbytočne. smile

18.01.2013 08:54

Re: Šaľeňe na snehu

Pošli mi prosím číslo, do SS.

18.01.2013 08:57

Re: Šaľeňe na snehu

robis sice veci na poslednu chvilu, skoro uz ako ja smile...ale pridame sa...sanky uz mame v aute smilesmile

18.01.2013 12:57

Re: Šaľeňe na snehu

No toto sa neda ani nazvat, ze na poslednu chvilu smile

18.01.2013 14:47

Re: Šaľeňe na snehu

inak pre nas zdaleka je asi cenovo zaujimavejsie ist na ten slovakia ring ked si spocitam ze kolko dam na benzin aj ked zas ludia zo salene snehu tam nebudu tak babo rad smile

18.01.2013 17:01

Re: Šaľeňe na snehu

zase raz som sa predviedlasmile...Gejza esteze si prisiel, inak by ma tam hadam aj nechalismilesmile ...taxi paradne bolosmile, ten oskrety lak budem zajtra cely den zakryvat aby si doma nic nevsimlismile . potom sem hod par foto nech vidia ako sa zapadne na rovnej ceste smile Milos vdaka za paradnu jazdu, sankovacku, aj pohostenie. my sme spokojne prisli domovsmile

smilesmilesmile

P.S. a aby mi nebolo malo, tak som pri cuvani do garaze zachytila medzi koleso a blatnik pedal z bicykla, tak som tam bohovala o dusu , urcite dalsie skrabancesmile...no dajte zene volant do rukysmile

ale inak krasna sobotasmile

19.01.2013 21:32

Re: Šaľeňe na snehu

tak si mola aspon jedno foto z mobilu fotit ... takto je to ako rozpravat o torte aka bola fajna smile

19.01.2013 23:29
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101