Diskusné fórum

Letné túlanie po Slovensku 2008

Autor Správy

Re: Letné túlanie po Slovensku 2008

taxi

Camp v Bojniciach máme zarezervovaný. Predpokladam, že všetci máte stany. Pre istotu som zarezervoval aj tri male chatky. Termín príchodu 9.8.2008 a odchodu 11.8.2008 s tým, že termín odchodu nie je pevný. Takže keď sa tam bude páčiť, môžeme byť aj dlhšie. Za rezervaciu platim 1000.-Sk zalohu. Bližšie info

www.campingbojnice.sk

Rezervaciu na ďaľšom kempe Počúvadlo zverejním hneď ako sa mi podarí tých ľudí zohnať

jirka

Super Ivan, stan nemám ještě, ale koupím. Jirka

taxi

Účastnáci zájazdu, všetko je zatial tak ako je naplanovane, začina sa v Trenčíne v sobotu 9.8. kde sa zgrupujete a pozriete si hrad pripadne cokolvek a večer je presun do Bojníc do autokempu, kde je rezervované miesto pre nás. Tam sa všetci stretneme, tam Vas budeme čakať ostatná skupina. V Bojniciach strávime dva tri dni, podla toho ako rýchlo bude spalovat alkohol . Zmena nastáva taká, že Bansku Štiavnicu tentokrat obídeme kôli problemom s ubytovaním, je to CHKO a neschválili prevádzku autokampu pri jazere Počúvadlo. Nová trasa bude bližšie okolo BB a je naplánované letisko v Očovej, kde sa dá stanovať, bývať, je tam bufet, sprcha. Pripravene maju pre nas vyhliadkove lety s vetronmi a motorovými lietadlami. Ceník budem vedieť next víkend. Zatial toľko, postupne upresním ďaľšie dni.

Brano

jooop,hlasim sa toze kedze som od PD,budem pomahat taximu s vyberom...alkoholu

taxi

Takže tu je cenník vyhliadkových letov na letisku Očová, kde máme zastávku. Síce je to dosť masné, ale vetron je v pohode za 250.- http://www.aeroklub-ocova.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=79&Itemid=69

roubenka

Zdravíme Taxiho a všechny Subaristy, co se těší na Slovač aspoň tak jako my. Rádi budeme i lítat, Počůvadlo jsem sice obrečel (mám na něj super vzpomínky z mládí = z minulého století a jiného státního zřízení), ale i tak doufáme, že najdete bombastické trasy, atd. Jenom mám jednu prosbu - jelikož jsme věkově "za zenitem" a máme svoje zdravotní starosti, rád bych si zamluvil (a třeba i předplatil - záloha není problém) pro naše staré kostry chatku ve všech cílových stanicích. Nebo jedině, že bych svoju "stařu" nechal doma, ale to mi asi neprojde (až to zjistí, tak dostanu kastrolem). Držíme palce, těšíme se a doufám, že se zase Vy všichni někdy podíváte k nám do České Kanady (Jindřichohradecko v jižních Čechách). Honza (roubenka) a Blanka

jirka

Příští rok to uděláme zase toulání po čechách, neboj.

taxi

Roubenka, a všetci Toulaní chtiví ubytko by malo byt nastavene tak, že všade kde prídeme, je možnosť ubytovania aj v "pevnej stavbe" takže nie len stany, aj keď stan bude mať asi každý. V Bojniciach máme zarezervovaných 5 chatiek pre cca 20 ludí. Ostatné zastávky su tiež zabezpečené pre byvanie. S Drabkou to už doštelujeme hádam do dokonalosti<br> Tento víkend sme boli s manželkou skontrolovať Trenčín, kde sa stretnete, podrobnosti po dohode s Jirkom obratom zavesíme. Zatiaľ dovidenia, priatelia

jirka

Ahoj, tak v sobotu 9.8. se sjedeme ve 12 hodin v Trenčíně na parkovišti na ulici Rozmarinová a Vajanského. Je to od hradu 10 minut pešky. Pro upřesnění přidávám mapku. GPS: N48˚53.551' E18˚02.215' Pro případ informací je tady číslo na Taxiho +421 918 444 150.

taxi

Pripadne kontakt na RadaWRX, on Trenčín pozná, kto sa stratí, nech volá jemu, ja Vás počkám v Bojniciach.

Rado +421 905 973 100

taxi

Ozaj a skoro som zabudol, mam pripravene prekvapenie, nikto o nom nevie, kto vydrží do Očovej, zažije

jirka

Jen dotaz. Kdo zítra dorazíte do Trenčína? Já tam budu, vím o Roubenkovi, Uhnak GTI a kdo ještě?

kofilka

A já pokud spolu nezabloudíme

taxi

Zraz prebieha podľa plánu, všetci zatiaľ žijú a ideme ďalej. Na najbližšie dva dni hlásia pekné počasie, tak ideme lietať.

kofilka

Závidím kucííí!!! Škoda že sem tam nemohl zůstat s váma, bylo to supr i jen těch pár dní, a hlavně ty večery a rána

Brano

ale Honzo , musis uznat ze ta kostovka Marekovych vin by bola v pohode ...za vsetko moze silne slnko v nedelu rano!!! no koho by nerozbolela hlava - ved to slnko bolo neskutocne silne <br> bolo naozaj super - skoda,ze to nemhlo byt tak trochu skor ...ale v kazdom pripade sa neskutocne tesim na Trebon!!!

jirka

Ahoj, předem bych chtěl poděkovat Taximu za perfektní přípravu této akce. Opravdu supr. Sešla se nás prima parta a byl to perfektně strávený čas se supr lidičkama. Tak Ivane ještě jednou díky.<br> Tak zase někdy brzo na viděnou

Jináč pokud mohu, tak sem najel přesně 1431km s průměrnou spotřebou 9,4l.

taxi

Jirka vdaka, robil som co sa dalo. Ja dakujem za pomoc aj Katke19 za posledne dva dni, velmi nam pomohla.

Som rad, ze nam akcia vysla, ze vyslo pocasie a bolo nam super.<br> No ja som nenajazdil asi ani 500 km ale zato so spotrebou 8,0 l

Tak prihadzujte fotecky, nech nam ostatni zavidia

igor

Už sme doma! Super! Super! Musíme poďakovať Taximu za námahu, čas a organizáciu. !Ako sme sa všetci na zraze zhodli, mal by sa volať ,, Toulky Slovenskými reštikami!" Všade bolo perfect, ale ,, najlepšie " bolo v campe Betliar a večera v hoteli Raj. Zdravíme všetkých a dúfame ,že sa skoro uvidíme!!!!!!

jirka

Já se příznám, že hned jak jsme překročily hranice dal jsem si moravského vrabce s knedlíkem a zelím

Bidlo

To jste skončili nějak brzo, ne<br> To už na Slovensku došly halušky

taxi

bidlo, nie halušky, ale hruškovica

Bidlo

Hm. Aha. Pijte ovoce, je zdravé...

Brano

chlapi sakra...ked sa tak teraz pozeram na fotky ,tak mi napada jedno. ze som mal dat vypoved uz o vela skor a absolvovat tak cele letne toulani po slovensku. no ale co,uz sa tesim na trebon - urobime si s priatelkou trosku dlhsie volno a prebrazdime nejake tie mesta v cechach!!

kofilka

Jo uplně sem zapoměl, já měl spotřebu 7,9!!!!!!!!!!!!!!! Cestou domů jsem zabloudil a jel jsem přez zákaz vjezdu někde u nějakekyho Zabudišová a jel jsem lesem asi 10 kilometrů a vyjel jsem na české straně, to byla kurevská haluz a hrabal jsem se asi 300metrů bahnem a kolejama od traktorů!!!! Prostě pohoda jak má bejt Škoda jen že sem musel jet domů hned v pondělok

sokyno

ty jo fakt super fotky teda aj zrazik musel byt super. A ja ja som pako som mohol ist aspoon na jeden vecer skoda no nebyt tej dovolenky na sirave vsetko by bolo fajn a by sme sa tulali a tulali ale no nic na buduci rok si to zariadim inak a stymi spotrebami ma fakt seriete uz, jak moze forester jazdit za 7,9 nehapem ja som zrobil zatial minimum 8,4 a to viacmenej prazdny

Míra

No kukám, že jste se měli moc hezky. Tak tiše závidím a dovolenou si příště naplánuju jinak. Fotky moc hezký.

Katka19

Zdravím všetkých účastníkov! Bolo mi nesmiernym potešením zoznámiť sa s ozaj skvelým kolektívom fanúšikov Subaru. Je mi ľúto, ak sa niečo nevydarilo, ale robila som, čo som mohla, aby som na poslednú chvíľu aspoň niečo vybavila... Do budúcnosti máme s Taxim aspoň ponaučenie a skúsenosti... Budem sa tešiť na naše nasledujúce stretnutie a nové zážitky... Veľa šťastných kilometrov s nízkou spotrebou...!!!!

kristy

takze bolo tam fakt super......ty co neboli mozu velmi lutovat.....aj ked sme tam boli len na 2 dni velmi sa mi tam pacilo, hlavne atmosfera......vsetci boli uplne uzastny a uzili sme si kopec zabavy nabuduce musime ist na cele tulanie dufam ze sa nasim susedom na Slovensku pacilo ............tesim sa na na dalsie podobne akcie

UHNAK_GTi

No zdravim vsetkych TULAVYCH dufam ze ste pribrali tak ako ja ja som s mirkou pokracoval a este sa valame na Liptove ale bolo peckovo.... velka vdaka Patri Taksimu ktory skutocne venoval priprave velku pozornost...katke tak isto ....Klobuk dolu Skutocne bohovska parta skutocne az na ten privan v penazenke a zatvrdnutu pecen...

kofilka

U nás se říká po dojezdu domů v peněžence hovno a játra jak kámen

Miminka

Dakujem aj ja, bolo skvelo a uz teraz mi vsetci chybate, fnuk vsetkych pozdravujem

kofilka

Už se těším do třeboně, musíš Markovi najít dělníky aby makali za něho a abyste dojeli!!!

cosmix

pridavam aj ja svoje podakovanie Ivanovi a som velmi rad,ze som Vas mohol spoznat aj nazivo.Tesim sa na dalsie spolocne Km a vecery.Bolo super

UHNAK_GTi

Tak uz sme doma aj my vecer dam aj aj neake foto hlavne tie ako subaru kllub vyprazdnoval bazen Tsunami vlanami

roubenka

Aby to bylo kompletní, tak zdravíme a vzpomínáme po návratu i my - taťka a mamka "Roubenkovi". Moc se nám s Vámi líbilo, z videí a fotek jsme ještě teď "na měko" a jsme srdečně rádi, že jsme se s tolika úžasnýma lidma setkali na tak krásných místech. Jakékoliv "toulání" budeme vyhledávat, protože tak jak umí plánovat Ivan se Zuzkou, Katka a Jirka, tak to je asi vždy záruka kvality. Blanka + Honza

roubenka

zapomenuli jsme dodat, že na fotky ze srazu jsme dodali taky naše příspěvky. B+H - roubenky

UHNAK_GTi

ja som mimochodom nabehal 1250 km a s priemerom 10,2 l co je o liter horsie ako moj bezny priemer

Brano

marek, ja som radsej spotrebu nepocital - hlavne pri tom predbiehani hore nad bojnicami som musel mat spotrebu 1:1 (100L na 100km)

roubenka

My jsme najeli asi 1.802 km (od vyjetí z domů) a jelikož jsme většinu trasy jeli za všemi Vámi na konci pelotonu, tak nám ručička palivoměru ani neklesla pod horní rysku - asi jsme to jeli na neutrál. No a ta trocha plynu v rozmezí od 16,30 Sk/litr (Rožňava) po 18,90 Sk/litr (Poprad) nám za tu legraci stála. A když jsme doma promítli videa z konce kolony, tak se některým točila hlava.

jirka

No na to video se těším a doufám, že v Třeboni si ho prohlédnem.<br> A to ce se týče té spotřeby považuji za těžkou provokaci

roubenka

no Jirko promiň, že jsem Ti zkazil nedělní večer. Mi ten plyn do Foříka připadal jednodušší řešení, než si pořizovat vlastní benzinku. Honza Roubenka

UHNAK_GTi

JJ Brano mam aj pekne toto tvojho forestra ...co dodat ktomu zvezeniu nad ze som ani nestihol zaregistrovat ze ideme mal som pocit totiz ze vzlietame skutocne nemam slov ideto az nechutne dobre dosiahol som asi 3 orgace pocas tej jazdy na tom tovojom XT este ze som sa pred tym prebalil klobuk dolu a inak ta chlastacka v sobotu bola ties super len som mal pocit ze vsetci pili a alen ja som bol nachniapany a tak to pokracovalo aj cely tyzden skoda ze si to nepotiahol dlchsie

jirka

No a abych nezapoměl poděkovat našemu dvornímu somiliérovi za perfektní ochutnávky vína Markovi. Díky

murgi

aj ja sa pridavam. bolo to super, aj ked som mohol byt len jeden den. stretla sa dobra partia ludi. Super

<pre><code>kofilka </code></pre>

Jo Marku já taky moc děkuji za ochutnávky, v neděli jsem kvuli tomu nemohl ani pomyslet na volant Vínovica byla bohovská!!! Jo a to víno který jsem chtěl aspoň bednu se jmenovalo jak??

taxi

Nedá sa ináč len chválit a ďakovať všetkým . Stretli sme sa tam fajn parta fajn ludí, videli a zažili sme kadečo.

Kto sa podujme a napíše o zraze článok? Veď sme si užívali 6 dní minimálne, tak nech svet o tom vie, ako nám bolo fajne

sokyno

taxi neboj ja ti ztym pomozem ja napisem hlavicku a ty ostatok

UHNAK_GTi

Ja by som rad ale vsetci co ma poznate viete ze na pisanie namam vlohy ale opytam sa Zeny mozno by sa ona do toho pustila

DRABKA

nestacim sa divit ako ste si to tam uzivali aj bezo mna . ale nabuduce vas tam uz budem otravovat aj ja (zas sa len vyhrazam) . Ale tak som vam dopriala to stretnutie ze som si dazd vzala do norska a vam som poslala slniecko aby ste mali ako obdivovat nase krasne hory . fotky hovoria za vsetko...bavili ste sa, poriadne najedli, pokochali krasami Slovenska(určite aj Sloveniek a Slovakov )....a clanok mozem napisat aj ja aby ste nepovedali, ze som sa nezapojila do tejto akcie...taxi mi porozprava ako bolo a ja to prikraslim ...chvalim taxiho ze to takto zvladol a tiez Katku , ktora promtne reagovala ked bolo treba <br> idem teda este po 4x pozriet tie vase fotky

UHNAK_GTi

Lisik na m tu smuti......Inak na chate padol navrch{konkretne od Brana} ze by mozno nebolo zle dat si neaky mensi SK zraz pred Trebonem co mne sa celkom pozdava ked len neaky vecerny kafec alebo coja viem co co vy nato ludia???

Brano

pani,mozeme vyuzit predlzeny vikend (29.8. az 1.9. 2008) . ja sam osobne svoj zadok presuniem do tatranskej lomnice. a kedze to tak vyzera,ze east coast rules na SK subaru clube (je vas vychodniarov vsade na hovado vela ) tak by sme sa mozno mohli stretnut niekde tam na blizku. ja viem,je to egoisticke - ale to som cely ja <br> co vy na to???

UHNAK_GTi

ak nebudem moct ist na chatu skamosmi {co je mozne} tak ja by som bol schopny dobehnut v nedelu

UHNAK_GTi

Toto uz neni ani pravda ako kukam tak kukam na tie fotky zo zrazu sade som ako zerem ...fotiliste si ma ako atrakciu este som si nedal dohuby ani jednu vaflu azu ste si ma fotili ako neaku ludsku nestvuru ze Jirka potom ma ma polovica ludi v profile s mastnou hubou ze Brano v mojom mladom veku na takuto opicu vinst

Brano

marek, na tvoju ziadost tu fotku stiahnem a dam tam nieco viac akcne - napriklad ako bastis tu kapustnicu

murgi

vies marek, mi ti strasne zavidime, ze ti tak chuti jest .

roubenka

Hojky Marku, na tvoji obhajobu jsme s mamčou přidali ještě 2 dokumendární fotky. Tak se nedej! Komu dobře spaluje a nerachtají mu při tom ventily, ten si může dopřát i turbotlaky do hlavy (a níže). Pozdrav nám Mirku<br> Blanka a Honza

DRABKA

marek , ber vsetky tieto pripomienky ako cistu zavist ...nech sa vsetci ucia ze jest sa ma pravidelne a min 5xdenne

UHNAK_GTi

Honza taky pozdravuj zenu-Mirka vas ties zdravy a za vami smokli.... A nedam sa bohaca zrali vsetci ale len mna fotili

roubenka

Ahojte děcka české i slovenské, kolik máme vypálit DVD ze Slovenského toulání, aby jsme Vám to do Třeboně přivezli??? Přihlašte se bez mučení. Ale bacha, je to jen amatérský pokusek s novou kamerou, která to s námi ještě moc neumí......<br> A těm, kteří se do Třeboně nedostanou a šíbnou nám adresky, to můžeme poslat korespondenčně. Těší se na Vás "roubenkovi".

taxi

Taťka, každopádne jedno na SK, ale prideme si sami po neho do Trebone

18.01.2010 08:23
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101