Diskusné fórum

Kupit ci nekupit?! to je otazka

Autor Správy

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

kupit ci nekupit subaru?! nedavno som videl prispevky od isteho autora - majitela, neuspokojive skusenosti s autom tejto znacky. Co tak trochu o tom pokecat a vylozit karty na stol??

21.01.2010 17:26

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

serus Majo

No najprv by si mal zvestovat ty nám čo máš v pláne kúpiť smile aky model motorizáciu a čí nové alebo jazdené.. Subaru je určite špecifický a jedinecný automobil ktorý je svojou konstrukciou ale aj charizmou jedninečný no samozrejme ma aj on svoje muchy a hlavne ak sa jedna o jazdené auto največšia permenná je jeho predchádzajúci užívateľ/ia to plati pre všetky autá..

21.01.2010 18:19

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

zdarec majo, popravde i subaru malo v svojej dobe zopar menej vydarenych modelov /resp. mali drobne chybicky ale taky je vyvoj/ ale i tak sa v danych rokoch umiestnili tieto automobily na poprednych miestach v testoch spolahlivosti. urcite sa neriad tym ze 1 pani povedala. treba sa popytat majitelov daneho modelu s cim mali kedy problemy ak niekedy nejake mali a na co si treba dat pozor pri jazdenom subarku konkretneho modelu.

21.01.2010 20:16

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

takze...ide o novu Imprezu wrx sti, pokial bude mozne, s automatom. U nas ho v ponuke nemaju, pravdepodobne ho preto kupim v Nemecku. Mate s nim niekto skusenosti?

22.01.2010 14:39

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

wrx sti s automatom? vyraba sa take nieco vobec? a ak ano nie je to hriech, take nieco?

22.01.2010 15:22

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

Pokial viem tak sti automat sa robi ale len JDM http://www.autoweek.com/article/20090305/CARNEWS/903059977

22.01.2010 15:42

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

majo ma asi na mysli STI A line. bohuzial ho musim v tomto sklamat - toto auto je urcene vyhradne pre JDM. dokonca ho nepredavaju ani v anglicku - aj ked som si isty,ze zo par modelov tam urcite jazdi smile

takze hor sa do nippon !!! http://www.subaru.jp/impreza/alinetypes/

inak by ma zaujmalo,ci pre tuto A-line imprezu trosku zrychlili 5stupnovy automat. lebo ak to je take pomale,ako to co mame v H6-ke,tak je to dost neprijemne a dovolim si tvrdit ,ze zbytocne.

22.01.2010 16:19

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

No ked som otom cital s na tom odkaze co som tam dal tak sa zda ze sa naozaj jedná oklascký 5st. auftomat co asi ozaj neni nijaka vyhra... to už radsej Imprezu GT US vezriu 2,5 turbo aftómat ktora stoji "bagatel"

22.01.2010 21:54
555
avatar

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

Jeej tu sa odreagujem smile

Ympreza STi a automat? Co tak raketoplan s moznostou ponarania do malych hlbok? Viesm, ze tie tri pesmenka sa znacne degradovali v ostatnych rokoch, ale az tak snad nie, tato verzia nema byt o odumierani lavej nohy. Pre DE trh sa robila v ramci GC8 kasne takato strasne kombinacia, blede koberceky, nahovno sedacky a chrumkavy automatik, ktory radil ako prazsky orloj. To je asi dodnes najvykonnejsia Impreza s automatom, pardon Ympreza smile.

To dalsie auto v inzerate ma fajn kola, nadherne vytrcaju, priam technicakovo smile ale spravili by to nejake laminaty, alebo par ran kladivom do blatnikov smile

Do tretice k tomu GT z roku 98. V tom roku som ako 3ti clovek v SR kupil taku vec, takze velmi zodpovedne viem povedat, ze toto je minimalne rok stara 98ckam, mozno aj dva, netusim ci majitel je "odbornik" alebo ototo...? Ak by cvakol motor, bolo by jasne, intercooler sikmo 96, rovno 97. Je tu aj moznost, ze to auto je 98 po "malom uraze" a lacnej oprave, no mala. V kazdom pripade, GC8 turbo v dobrom stave v SR je velmi velka rarita, vacsia sanca je najst si kombika v CZ a doniest sem. Ak si to spocitam, v SR sa predalo okolo 11ks /narychlo som si spomenul som si 8, vtedy sme sa poznali vsetci/novych vozov tejto generacie, ostatne su jazdenky a spravidla maju cosi za sebou. Ako moje prve, ktore trosku prudsie zastavilo a posunulo kasnu na strane o 15cm. Videl som ho po vyse roku predavat ako sportovu upravu :)))))))))))))) volnym okom bolo vidiet, ze je sikmo naprava.

14.04.2010 22:52

Re: Kupit ci nekupit?! to je otazka

Prispevky tykajuce sa kupy jazdenych aut boli presunute do samostatnych tem pre jednotlive modelysmile

13.12.2010 00:18
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101