Diskusné fórum

dokladu o schválení spájacieho zariadeni Outback

Autor Správy
Mio
avatar

Re: dokladu o schválení spájacieho zariadeni Outback

Ahoj, mam k Vám taku prosbu, pred nedávnom som kúpil ťažné zariadenie na SUBARU Outback 2005 viď príloha.(mám k tomu aj montážny postup pošlem emailom). Preto aby som ho mohol zapísať potrebujem "doklad o schválení spájacieho zariadenia". Týmto Vás chcem poprosiť ak by ste ho niekto mal mohol by ste mi ho poslať emailom. Ďakujemsmile

28.11.2012 22:35

Re: dokladu o schválení spájacieho zariadeni Outback

Reakcia na príspevok od používateľa Mio:

28.11.2012 22:35

Ahoj, mam k Vám taku prosbu, pred nedávnom som kúpil ťažné zariadenie na SUBARU Outback 2005 viď príloha.(mám k tomu aj montážny postup pošlem emailom). Preto aby som ho mohol zapísať potrebujem "doklad o schválení spájacieho zariadenia". Týmto Vás chcem poprosiť ak by ste ho niekto mal mohol by ste mi ho poslať emailom. Ďakujemsmile

chces zapisat pouzite TZ?

no neviem, u nas s tym robia extremne problemy..objednaval som kvoli tomu nove..

28.11.2012 23:42
Mio
avatar

Re: dokladu o schválení spájacieho zariadeni Outback

Reakcia na príspevok od používateľa scorpi4:

28.11.2012 23:42

chces zapisat pouzite TZ?

no neviem, u nas s tym robia extremne problemy..objednaval som kvoli tomu nove..

Kúpil som v Cz, kde bolo na jedno outbacku. Ja len či niekto nemá také isté, mohlo by mi s tým pomôcť.

03.12.2012 18:07

Re: dokladu o schválení spájacieho zariadeni Outback

Reakcia na príspevok od používateľa Mio:

03.12.2012 18:07

Kúpil som v Cz, kde bolo na jedno outbacku. Ja len či niekto nemá také isté, mohlo by mi s tým pomôcť.

Doby, kedy sa dalo vybavit vsetko "za flasku" a nemali to pod palcom policajti, ale mestsky urad su prec. Neviem ci sa to od mojho prihlasovania nejako vazne zmenilo, ale ked som daval tazne na oktavku, servisny list potvrdzoval montazny servis a odovzdaval spolu s dokladom o dodatkovej STK na dopravnom inspektorate... Doma mam tak uz iba doklad od tazneho na forestra, ktory som si prefotil skor, nez sa original odovzdal. Netusim, kolko ta stalo toto pouzite tazne, ale nove by ta urcite nezruinovalo a bolo by absolutne bez problemov... Tolko moj nazor smile

03.12.2012 18:49
Mio
avatar

Re: dokladu o schválení spájacieho zariadeni Outback

Reakcia na príspevok od používateľa hrubatko:

03.12.2012 18:49

Doby, kedy sa dalo vybavit vsetko "za flasku" a nemali to pod palcom policajti, ale mestsky urad su prec. Neviem ci sa to od mojho prihlasovania nejako vazne zmenilo, ale ked som daval tazne na oktavku, servisny list potvrdzoval montazny servis a odovzdaval spolu s dokladom o dodatkovej STK na dopravnom inspektorate... Doma mam tak uz iba doklad od tazneho na forestra, ktory som si prefotil skor, nez sa original odovzdal. Netusim, kolko ta stalo toto pouzite tazne, ale nove by ta urcite nezruinovalo a bolo by absolutne bez problemov... Tolko moj nazor smile

Zdar, ok bola to len úvaha, kúpil som ho aj s autom tak preto som to chcel využiť. Tažne je v 100% stave a dokonca môj známy má také isté na svojom Legacy 2008. Ešte uvidím len preverujem možnosti.smile

03.12.2012 22:27
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101