Diskusné fórum

Oprava celneho skla

Autor Správy

Re: Oprava celneho skla

Neviete kde by som mohla dat opravit celne sklo poskodene odskocenym kamienkom? Je tam taka mala 2-3 mm strbinka. Ako sa to opravuje? Dakujem

21.03.2013 16:48

Re: Oprava celneho skla

ahoj, skus sa informovat tu http://www.hornet.sk/ a ak to mas cerstve, tak to prelep kuskom priesvitnej lepiacej pasky, aby sa tam nedostala spina, male jamky vedia vraj opravit bez vymeny skla, vela stastia... ja sklo budem musiet menit cele :(

21.03.2013 17:33

Re: Oprava celneho skla

Ahoj, ja chodim do Pilkingtonu a vedia drobne dobky od kamienkov zaliat tekutou zivicou. Ked to stvrdne za hodinku, tak je to uplne super. Este ti k tomu daju karticku-potvrdenie, ktore potom akceptuju policajti aj na STK-cke. Stoji to cca 30 ecok. Ale treba to ist opravit cim skor, aby to sklo neprasklo, lebo potom uz budes musiet vymenit iba cele.

21.03.2013 23:24

Re: Oprava celneho skla

hornet je celkom fajn (galvaniho) za 40 Euro uzavries poistku na rok na opravu celneho skla. Inak povedane, raz ti to opravia za 40Eur, a cely rok ti to opravia druhy az x-ty krat zadarmo. Ja som mal rozbite sklo 2 krat, a stihol som to za rok.<br> bezna cena by mala byt okolo 20Eur za jednu opravu...

22.03.2013 00:15

Re: Oprava celneho skla

Dakujem Vam. No uz to mame dlhsie, ale nastastiemomentalne nechodime autom vela a je v garazi. No na predchadzajucom aute nam z takej m alej dobky prasklo cele sklo po dlzke. Inak dik za typ s tou lepiacou paskou.

22.03.2013 14:28

Re: Oprava celneho skla

takze v pondelok idem do hornet-u a bude to zadarmo, cez havarijnu smile

22.03.2013 14:46

Re: Oprava celneho skla

Ja som sa na riesenie cez poistovnu uplne vyprdol. Tolko peripetii a buzeracie svet nevidel. Pre 150 EUR nenecham zo seba robit idiota a podvodnika!

22.03.2013 18:30

Re: Oprava celneho skla

nechcem vas sklamat, ale po tom co mi na dialnici od kamiona vletel presne pred tvar kamen a vystiepil zhruba 3mm strbinu som absolvoval tri opravovne skla (hornet, autosklo a tretia si nepamätám názov, ale na Lamačskej ceste) a všade mi povedali to isté...že s tým budem musiet jazdiť ďalej, keďže sa to opraviť nedá. Ak by mi tam dali aj živicu údajne sa mi to do týždňa až dvoch vylúpne opätovne...takže asi toľko, údajne by prasklinku opraviť vedeli, vyštrbenie nie...takže ostáva len tomu nejak pomôcť :)

23.03.2013 21:48

Re: Oprava celneho skla

pomoct tomu mozes, ale akurat tak vymenou za vlastne, lebo poistovne celne skla z PZP nepreplacaju, iba ak tak z havarijneho poistenia a to ked si odratas spoluucast tak sa to zvacsa vobec neoplati... udajne jedina moznost ako prist k novemu sklu cez poistovnu to nejako vymysliet z poistenia domacnosti

24.03.2013 09:13

Re: Oprava celneho skla

V Leviciach a okolí odporúčam Autosklo 1 Levice. Predtým mi menili sklo v Budapešti, spokojný som bol aj tam, aj tu http://www.autosklo1.sk/index.php/oprava-celneho-skla. V Leviciach na Vojenskej mi robili už aj opravu ďobky a spokojnosť, čelné sklo som nemusel meniť. Ušetrené smile. PS: odporúčam mať auto prípadne sklo poistené, na PZP sa neoplatí spoliehať.

26.12.2017 10:06
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101