Diskusné fórum

Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

Autor Správy

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

Zdravím vás všetkých. Už pár mesiacov som majiteľom nového Outbacku 3,6 H6 My 2012. Bol kupovaný až tento rok ako nový, ale model vyrobený a dovezený bol koncom minulého roku. Výbava je full, lebo iná sa k nám nevozí, takže audio systém McIntosh s navigáciou a BT pripojením pre mobil. Rád by som sa dozvedel skúsenosti ostatných s týmto modelom a časom prípadne pridám aj ja svoje. Auto mám teraz po zábehu, teda nejakých 2000km, výmena oleja ma čaká pri 5000km. Do auta plánujem nainštalovať CCM modul komfortných funkcií (trojblik, denné svietenie, auto sklápanie zrkadiel atd...), ktorý už mám pripravený. Budem vďačný za všetky skúsenosti a postrehy.

20.05.2013 11:16

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

Ja len ze som ti prehodil temu do spravnej kategorie, kedze sa jedna vyslovene o Outback smile

Ja osobne mam Outback 2.5i MY13, takze ti nemozem prispiet mojimi skusenostami z H6 smile

20.05.2013 11:37

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

myslim ze s tymto motorom tu budes asi dlhsiu dobu sam jedine potom sledovat ludi co maju Tribecy s tymto motorom je to to iste

20.05.2013 12:56

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

H6 zatiaľ poskytuje len radosť :)

Skôr ma zaujímajú skúsenosti s audiosystémom McIntosh. Nemá USB vstup, treba vraj dokúpiť nejaký kábel...

Mapy v navigácii sú staré...

Poznáte nejaké riešenia?

20.05.2013 15:53

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

to george36: nepoznáš nikoho s OTB v plnej výbave?

Potreboval by som trochu poradiť s tým NAVi a aj s tým USB pripojením...

21.05.2013 10:10

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

Jenki - OTB v plnej vybave mam aj ja, ale tu McIntosh sa daval iba do H6-ky, takze v tomto ti nepomozem.

Skus sa pripadne poobzerat na stranke SubaruOutback, mozno tam najdes nieco co ti pomoze. Je to americka stranka, v USA su sice trochu odlisne vybavy, ale v diskusii su aj ludia z Europy a urcite tam je dost ludi s H6 s McIntosh navigaciou.

21.05.2013 14:43

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

Vlastnim ten isty model aj rocnik. Audio system ma svojim prejavom a zvukom sklamalo. Pri vacsej hlasitosti na dialnici je to doslova otravny prestredovany zvuk a nejde to nijako naladit, moznosti su tottiz skoro nulove/jednoduchy 3pasmovy EQ a dva druhy zvuku.To na 10rocnej xc90 mam 6 pasmovy a zvlast pre predne a zadne sady reprakov./ USB vstup som tiez marne hladal, aj ked v prospektoch ho vyrobca udaval ako samozrejmost.Na druhej strane BT ho nahradza. Ked som ale skusal zvuk z mojho mobilu cez BT a priamo bez kabel na aux, bol tam citit rozdiel v prospech kabla.Na radiu mi oproti xc90 chyba, ze nepise nazov skladby a interpreta/na xc90 to je/. K navigacii mi dal predajca SK mapu dodoatocne, origo su len po CZ, no a bude to cosi starsie, R1 medzi beňadikom a NR nepozná, zato oproti Sygicu v mobile ma cez BA "pretiahla" spolahlivo a logickejsie. Zato u nas doma v ZH ma na adresu mojich rodicov chce stale navigovat cez nikdy neexistujucu cestu krížom cez budovu Daňového úradu smile) nechapem. K motoru, prevodovke a podvozku mozem povedat len tolko,ze nic lepsie som zatial nesoferoval.Proste pohoda, ticho, dynamika, istota. Obcas bojujem so zaklapnutim kufra a chyba mi 12v zasuvka v kufri. Zatial tolko...

22.05.2013 13:28

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

Reakcia na príspevok od používateľa Jenki:

20.05.2013 11:16

Zdravím vás všetkých. Už pár mesiacov som majiteľom nového Outbacku 3,6 H6 My 2012. Bol kupovaný až tento rok ako nový, ale model vyrobený a dovezený bol koncom minulého roku. Výbava je full, lebo iná sa k nám nevozí, takže audio systém McIntosh s navigáciou a BT pripojením pre mobil. Rád by som sa dozvedel skúsenosti ostatných s týmto modelom a časom prípadne pridám aj ja svoje. Auto mám teraz po zábehu, teda nejakých 2000km, výmena oleja ma čaká pri 5000km. Do auta plánujem nainštalovať CCM modul komfortných funkcií (trojblik, denné svietenie, auto sklápanie zrkadiel atd...), ktorý už mám pripravený. Budem vďačný za všetky skúsenosti a postrehy.

ide ten ccm do toho zapichnut nejak jednoducho, alebo je to kus makacka ?

22.05.2013 13:35

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

CCM už mám doma (v krabičke) a bude to makačka, lebo treba pájkovať káble.smile takže niekoľko hodín v servise... Ale tie funkcie mi na aute chýbajú, chcem to, zvykol som si na to na služobnom aute a nevidím dôvod aby to chýbalo na takomto drahom a luxusnom aute.

Potrebujem doplniť pripojenie USB do rádia. BT to pre mňa nerieši, 8GB kľúč s obľúbenou muzikou tak nepripojím. :)

Zásuvku 12V som si nechal namontovať do auta pred kúpou.

Chcem zistiť spôsob, ako urobiť update máp, nie že by som na Slovensku zablúdil, ale časový rozpočet mi občas chýba a aj cestovanie do Budapešti a na Balkán (mapy som dostal ako igork)

Budem vďačný za všetky postrehy, skúsenosti, rady.

27.05.2013 09:27

Re: Outback 3,6 MY2012 skúsenosti s prevádzkou

Jenki, uz sa Ti podarilo stiahnut tie Volvo mapy, co Ti odporucali na ceskom fore? Ja som v podobnej situacii, aj by som to zaplatil, neviem komu smile, tie odkazy som stahoval cca 5dni, aby som nakoniec zistil, ze sa mi to na dual dvd nezmesti,chybalo par kilobitov, siel ma slak trafit.Skusim oslovit nejakeho IT machra, ci to zvladne. Mam to v kompe, zabera mi to tu dost miesta smile, mozem Ti to kludne dat na kluc ak pojdes dakedy cez ZH a tiez pospekulovat co s tym.Este mam kamosa, co ma Volvo a ma origo mapy, tak skusim, ci mi pojdu jeho na nasej navigacke, dam vediet...

28.05.2013 09:20
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101