Diskusné fórum

LPG SOLARIS

Autor Správy

Re: LPG SOLARIS

Zdar su u baristi!

Dostal som ponuku montáže LPG SOLARIS od TT CAR SENICA,ma to niekto?SOLARIS? Nemožem nájsť žiadne recenzie ,díky! KUTAC

01.09.2013 21:15

Re: LPG SOLARIS

Solaris montuje aj MPGAS HC, nerieš ani tak značku zariadenia ako referencie na montážne stredisko, to ako s tým budeš spokojný zavisí v prvom rade na tom ako dané stredisko vie naladiť LPG zariadenie

01.09.2013 21:35

Re: LPG SOLARIS

TT CAR nebrat neochotni drzi arogantni bol som tam na kontrole plynu 1 aj posledny raz asi na 100k ma objednali telefon neberu nemaju filter nevedia kedy pride zacali to robit iba pred pol rokom cize skusenosti asi vela nemaju a na boxer pozerali ako keby som dosiel z inej galaxie ze ci taky filter vobec existuje asi ne kokoti ked ho mam v kufri

02.09.2013 10:14

Re: LPG SOLARIS

Presne ako sa spomína vyššie. Viac ako na samotnom systéme LPG treba väčší dôraz klásť na technika/montážnu firmu. Veľa ľudí už doplatilo na neodbornú montáž LPG smile

Radšej si trochu priplatiť a mať istotu, že firma/technik vie čo robí a spraví to kvalitne, ako potom mať len problémy a starosti.

02.09.2013 10:28

Re: LPG SOLARIS

mas tu celu temu venovnu lpg. staci precitat a budes mat jasnejsie

02.09.2013 10:33

Re: LPG SOLARIS

Som ochotný priplatit za kvalitu.Poznáte prosím niekoho kto má motor EJ 25 -129KW a má LPG Mám Subaru Forester 2.5 X LL Bean Edition 2009 Díky!

02.09.2013 19:27

Re: LPG SOLARIS

Normálne napíš mail do MPGAS HC, napíš požiadavky, nádrž je v cene lubovolná, je im jedno či to bude 50l miesto rezervy (ak tam je vôbec miesto), alebo to bude vlacova 100l za sedačky, príde ti cenová ponuka čo kde kedy ako a za kolko a čo kam treba zaniesť a vybaviť sám a čo vybavia za teba, kludne ti požičajú ich vozidlo aby si nemusel riešiť ako sa z HC dostaneš ak tam svoje vozidlo necháš (mám dojem že bezplatne). V mojom prípade to vychádzalo na +- 1450€ vrátane montáže + všetkých poplatkov ohladne zapísania do TP. Dnes je cena možno iná, alebo iné poplatky. Nezabúdaj že ak ti niekde ponúknu menej, tak to môže byť preto, že ti "neoznámia" to kolko budeš ešte platiť na OU pre cestnú dopravu atd atd

Ja som ostal nakoniec jazdiť na benzín

Dalšia možnosť je si dať namontovať systém Teleflex, ktorý je schválený retrofitne, ale to sa nemusí vzťahovať na tvoj model, pretože väčšinou je to schválené pre EU verzie a tu sa 2.5i nepredávala, montážne stredisko je v Abraháme, ale nan som počul aj dosť nadávať, na druhú stranu sú ludia aj z tohto klubu ktorý od nich montáž majú a nesťažujú si. Ja ked som hladal referencie tak na MPGAS som ani nenašiel zlú, další vyhlásený odborníci na LPG sú vo Zvolene, ale to už je fakt od ruky

Inak "LL Bean" je čiste stupen výbavy auta pre US trh, u nás sa také stupne výbavy neponúkali

EDIT: pozrel som ten retrofitný Teleflex a Forester s 2.5i tam nie je

02.09.2013 20:00

Re: LPG SOLARIS

Reakcia na príspevok od používateľa KUTAC:

02.09.2013 19:27

Som ochotný priplatit za kvalitu.Poznáte prosím niekoho kto má motor EJ 25 -129KW a má LPG Mám Subaru Forester 2.5 X LL Bean Edition 2009 Díky!

Diky za reakciu ivanko,skusim im napísať.Ja mám najblizšiu moznost v senici,montujú tam solaris.hc je sice 130km,ale ked sú šikovní ,oslovím ich Preco jazdíš na benál ked si investoval do prestavby?

02.09.2013 20:43

Re: LPG SOLARIS

Neinvestoval som ... Jednak by som prišiel o časť toho mizerného kufra a pohrával som sa s myšlienkou že by sedan nebolo zlé nahradiť kombíkom.

02.09.2013 21:03

Re: LPG SOLARIS

ten Zvolen nie je az taka vyhra! bol som objednany 2tyzdne dopredu na servis a vymenu filtrov vsetko original brc pridem tam diagnostika onicom a filter kvapalnej bazy nemali tesnenia a po vymene filtra netesnilo stare tesnenie tak cele teleso predali nove http://lpg-obchod.cz/layout/set/print/layout/set/print/Media/Images/Plynovy-ventil-LPG-LovTec za mna nic moc

02.09.2013 22:26
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100