Diskusné fórum

lepsi zvuk

Autor Správy
WRX
avatar

Re: lepsi zvuk

homologizaciu ani ja v SR neriesim, ale dotazovatel sa zdrziava oproti SR v relativne vyspelej krajine smile

08.10.2013 23:07

Re: lepsi zvuk

Tak verim ze to pojde vsetko v poriadku tu vo svajci a nikomu to nebude trnom v oku.nic ine mi neostava.koncovky dam spravit podobne ako original tak hadam si nik nevsimne :)policajti tu nezastavuju len tak ako na svk.za rok co som tu sa mi to nestalo zatial.

08.10.2013 23:22

Re: lepsi zvuk

a davam meniz iba stred a koncovky tak hadam to bude vsetko bez komplikacii.auto mam nove cize na stk pojde az o 5 rokov a to uz budem mat pravdepodobne dalsiu generaciu sti :D NESTRASTE MA :DDDDD

09.10.2013 00:17
555
avatar

Re: lepsi zvuk

Frantici, Chorvati, Slovinci su naviac zaujati voci upravam, ale CH, DE a AT maju policajtov s vysokou urovnou znalosti.

09.10.2013 09:56

Re: lepsi zvuk

Zaujatosti francúzov voči tuningu sa nečudujem, ked som niekedy pozeral FR inzerciu a pri vyhľadávaní áut som ako kľúčové slovo napísal "tuning" tak mi často behal mráz po chrbte. Nemalo to vôbec ďaleko od slovenského dedinského tuningu, PUR pena je vo FR veľmi obľúbený stavebný materiál pri tuningu, extrémne rozšírenie, veľké krídla, výfukových koncoviek často viac ako počet valcov motora....

09.10.2013 10:43

Re: lepsi zvuk

s AMA som bol spokojny iba s jednou vecou a to bola cena. Najprv som si dal na wrxko robit koncovy diel, lebo seria sa mi nepacila :), vyzaralo to pekne, ale navarili mi tam zle uchyty ktore mi na tom nesedeli,(to sa zistilo v servise kde mi ho nahadzovali) takze som musel navstivit modru, a prevarali mi uchyty, potom to uz bolo ok. Neskor som sa rozhodol dat si u nich spravit komplet vyfuk zo sport. katom euro 4, od turba az po koniec, lebo cena bola velmi zaujmava.Po dvoch mesiacoch mi vyhadzovalo chybu P0 420 (tusim) aj obd system svietil, aj diagnostika vyhadzovala chybu, priliz velky prieok plynu, atd... ked som to s nimi riesil, ze ked som si dal spravit cely vyfuk a rozpravali mi ze mi nevyskoci ziadna chyba tak som im veril, no ked som im to povedal a riesil som to s nimi dalsie asi 2 mesiace, kde ma ubezpecovali, ze to robili milion krat a nikdy sa im nikto nestazoval tak ja som bol asi jediny, ze urcite mam zlu lambdu, prvu alebo druhu, a bla bla bla, ale vsetko som mal nove, a uz som na nich nemal nervy, tak som si to opravil sam, navaril som si na lambdu c. 2 prirubu zapojil ju teda dalej od vyfuku aby mi necitala vela informacii a odvtedy som si to v robote vymazal a mam konecne pokoj, dalsia vec: po piatich mesiacoch som zacal pocut ako by som mal netesnost vyfuku fukalo to von no neznesitelny zvuk, pozrel som auto zo spodu a tesnenie prehorete a derave,( niekde v strede vyfuku) tak som isiel zase na vylet a kupil som si dalsie nove tesnenie, a ked mi povedali ze to neni mozne ze to sa im nikdy nestalo ze sa to po piatich mesiacoch moze roztrhat a zhoret, uz som si zase myslel svoje, asi mam prekliate auto, vymenil som si to tesnenie radsej sam, zo zistenim od obalu tesnenia ze to je tesnenie nejakeho forda focusa ci co :)) ale to je jedno, no a v poslednej dobe asi skocim do forda osobne a kupim si od nich asi 4 tesnenia, lebo zacinam pocut zase, a nechce sa mi pocuvat reci, ze to nieje mozne ze mi to odislo, ze to drzi kazdemu niekolko rokov a x kilometrov len mne nie :)) smile

11.10.2013 10:52

Re: lepsi zvuk

to je pravda lebo tu na klube je xy ludi co maju onich vyfuk(vratemne mna) anik taketo veci neriešil ... neexistuje firma ktorá má 100% spokojných zakazníkov to sa ani nedá

11.10.2013 12:03

Re: lepsi zvuk

ziziwrx: asi mas naozaj smolu, lebo ja som mal na aute komplet vyfuk od AMA a nikdy nebol problem. A tak isto poznam X ludi co od nich maju vyfuk a iba raz bol problem, kde mali nejaku zlu varku koncovych tlmicov a vylietavala von ta "drotenka". Ale vymenili v ramci reklamacie cely koncovy tlmic. Inac uplne super.

11.10.2013 12:10

Re: lepsi zvuk

Jo a ked sme pri tom zvuku, tak ja uz asi starnem, lebo uz radsej jazdim na XV, nez na WRX a to by som este pred pol rokom nepovedal... Vadi mi uz hluk, potrebujem uz pohodlne, tiche auto s tempomatom... Silno zacinam poskulovat po novom Forestri, tak dufam, ze ma nesklame...

Toto ma samoska suvis cele ako sa tu uz pisalo s upravami a ich tolerovanim... Koncovy tlmic mam teraz certifikovany a uz je len na organovi, ci mi to uzna. Ale mal by, lebo ma na policii oboznamili s tym, ze mi vyfuk nezapisu, ale mam nosit so sebou tento certifikat a v pripade potreby ho ukazat...

11.10.2013 12:13

Re: lepsi zvuk

no mne v ramci reklamacie povedali ze to este nevideli, nech sa paci kupte si nove od nas, tak som kupil :)))

11.10.2013 12:30
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101