Diskusné fórum

pohon 4x4

Autor Správy
555
avatar

Re: pohon 4x4

Hybco, k difakom strucne a jasne. Diferencial sluzi na to, aby sa kolesa hnane spolocne mohli tocit roznou rychlostou. K tomu dochadza, ked nejdes rovno, lebo jedna strana musi prejst dlhsiu trasu. Ak difak nemas, dokazes zatocit jedine smykom.

Brzdeny diferencial, pre vas LSD, samosvor, spera atd... je podla typu a nastavenia schopny pri vzniku rozdielu otacok tuto akciu brzdit. Cize ak mas konstrukciu lameloveho difaku taku, ze udrzi rozdiel napr 100Nm, tak kolesa sa zacnu tocit roznymi rychlostami az, ked prekroci sila 100Nm.

Aby toto nebolo tak jednoduche, pocita sa sila posobiaca od vozovky na kolesa a ta, ktora posobi na vstup difaku. Pri otvorenom difaku /ten najbeznejsi/ je prenos sil limitovany tym, kolko prenesie slabsie koleso na vozovku. Ak 0Nm, tak nastane jav, kedy jedno koleso hraba do bezvedomia a druhe kludne stoji. Toto iste nastane aj pri difoch typu Torsen na lade a snehu, pretoze konstrukcne su viazane na aspo na aku, taku prilnavost kolies. Lamelaky taky problem nemaju, ich konstrukcia je taka, ze tych x Nm si vytvaraju sami. Visco v podstate podobne.

Medzinapravak, ako tu pisali sluzi na to, aby mohol vzniknut rozdiel otacok medzi napravami a sprava sa podobne ako tie napravove. Ak nie je brzdeny, v momente, ako zadne jedna naprava zrychlovat viac, bude zrychlovat na ukor druhej. Brzdeny opat bude podla konstrukcie vytvarat nejaku protipaku a umoznovat prenasat nejaky moment aj na druhu.

Vezmime si ten priklad, predok otvoreny, medzinapravak slaba brzda a zadok detto. Zacne sa pretacat predne koleso. V ramci naprav nie je nic, co vytvori protivahu a tak sa bude tocit do bezvedomia. Tym sa vytvara velky rozdiel otacok medzi napravami. Visco v strede sa zahreje a bude brzdit otacky max silou, aku dokaze vytvorit. To zabezpeci, ze sa ti budu tocit obidve napravy /ak je visco dost silne na dane podmienky - v blate asi ano/ Zadna naprava ma tiez nejaky brzdeny dif a tak by sa mal prenasat tocivy moment na obidve kolesa. V praxi ale visco moze byt tak slabe, ze clovek vidi pretacat sa 2 so 4 kolies, pripadne predne moc a zadne jedno rychlejsie a druhe pomalsie. Riesenim je pribrzdit si lavou nohou, cim spravite kvaziuzavierku, inak napisane, vytvorite protisilu kolesu a difaky zacnu prenasat moment na vsetky kolesa. Kto si na to netrufa, moze zatiahnut rucnu /u DCCD nie, tym sa prepina do open rezimu/.

Ci je na voze brzdeny dif, to sa neda urcit podla kabliku, GT ma a je bez kabla. S brzdenym sa kolesa vo vzduchu otacaju rovnakym smerom s otvorenym sa tocia proti sebe.

19.04.2010 12:07

Re: pohon 4x4

erik to tu zase rozpisal tak ako to je ja som si na svoje STI RA tieto veci riesil lebo ked mam vypnuty medzinapravak teda DCCD tak celkovy vykon ide iba na zadnu napravu a nastaval problem v situaciach ked sa jedno zadne koleso odlepilo od zeme a auto zastalo po zmerani bola sila zadneho difu 54 Nm (je tam lamelak len pre istotu) tak sa dali nove lamely a pruziny a teraz je tam 95 Nm a je to riadne citit a to hlavne na mieste ked sa clovek otaca tak diferak prasti ako hlupy ale na ceste a na snehu to fungovalo skvele konecne takze tie uzavierky na subaru su velmi velmi slabunke tak sa moc o ne nechcite opierat je to skoda co uz.

19.04.2010 13:22
555
avatar

Re: pohon 4x4

Nejde 100% na zadnu napravu :) RA6 ma 35/65% fix, cize na zadok prenasas 1,8 nasobok predku. Preto mas pocit, ze ide vsetko tam, zadne kola skor preklznu a potom v open ma medzinapravak pocit, ze si v ultrazakrute a zadok zacne preklzovat viac a viac, ale ak sa v tejto pozicii postavis predkom do bahna, ak sa auto nepohne, na zadok dostanes 1,8x0Nm... Budenim elektromag uzavierky medzinapravaku vytvaras protisilu do urovne, akou vie brzdit ale stale ostava pomer 35/65%. Spat k preklzu v open pozicii marketingovo dostanes 100% na zadok, podobne ako situaciu opisovali aj magovia z PR Haldex smile ale prakticky je to len 100% zo 65. 100 variabilne vedelo napr Porsche 959 s PSK.

19.04.2010 14:19

Re: pohon 4x4

ano ale ide o realitu a ked mas otvoreny dif a dvihnes zadok predok sa nepohne

19.04.2010 14:24
555
avatar

Re: pohon 4x4

Ktorukolvek napravu. Ak by to bolo v open 100% zadok, pri zrychlovani by si tahal ciary ako M3.

19.04.2010 16:55

Re: pohon 4x4

Keď ste pri tých diferenciáloch... aký by to malo vplyv dať zadný diferenciál z imprezi GT na obyčajnú? smile vďaka za info

19.04.2010 17:39
555
avatar

Re: pohon 4x4

Na suchu by si to moc nezbadal koli vykonovemu deficitu, na mokrom a snehu by to bolo po pociatocnej nedotacavosti v najazde viac pretacave, ako to je bez toho difu. Len netusim, aky staly prevod ma atmo? Ak sa nemylim, vsetky GT pre EU jazdili 3,9.

19.04.2010 18:12

Re: pohon 4x4

555: na tech zadnich napravach jsou lamelove, nebo viskozni LSD? teda u modelu ktere LSD maji.

19.04.2010 19:41

Re: pohon 4x4

ja a erik mame sti type RA takze mame vzadu tvrde lamelaky

19.04.2010 19:44

Re: pohon 4x4

19.04.2010 20:12
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100