Diskusné fórum

Pripomienky ku www stránke

Autor Správy

Re: www stranka

no takze hned k veci, nebudem to vypisovat na chate, lebo tam sa to lahko strati. Ako sme sa vecer bavili o zuzeni hornej casti hlavicky, kedze na mensich monitoroch sa dostava podstatna cast menu mimo obzor a musi sa rolovat

jedna alternativa bola zistit ci je technicky mozne zuzit hlavicku - to som este nezistil, ale teoreticky by sa to malo dat. Moja otazka ale znie, ci snaha zuzit hlavicku je iba kvoli menu?

Lebo ak ano, tak by to nebolo potrebne, kedze som inak premyslel menu: toto je sablona, podla ktorej sa robila stranka http://joomla15.siteground.com/?template=siteground-j15-86 a je tam moznost mat cast menu aj vpravo hore nad hlavickou. Myslim, ze vlavo by malo zostat zakladne menu s nasim subaru svetom ... po prihlaseni menu, ktore sa zobrazi prihlasenym (moj subaru svet) by sa presunulo hore do hlavicky - myslim, ze by to bolo prehladnejsie a v prvom rade by sa cele lave menu posunulo o hodny kus hore, takze by sa uz nemuselo rolovat.

Poprosim Vase nazory pokial maju aj patricny dovod aj logicke opodstatnenie (len konstruktivne a k veci - nie je potrebne sa vyjadrovat za kazdu cenu len preto, ze mam moznost - treba si uvedomit, ze 100ludi100chuti a zrejme nevyhovieme kazdemu, takze ak niekomu nic vyrazne neprekaza/nevadi uplne kludne sa moze zdrzat vyjadrenia pre blaho nas tvorcov :D) s farbou pozadia, ako pisal marek, sa mozeme skusit pohrat a uvidi sa t.

24.12.2009 07:59

Re: www stranka

Ako sme tusim hovorili uz vo Svite, bude tu mozne prepojit nejak aj youtube? Teda uploadnem video na youtube a sem vlozim link a "ono" to rozozna v nejakom okne konkretne video?

24.12.2009 22:56

Re: www stranka

Este mi napadla jedna vec. V uvode, podobne, ako je okno na aktualny chat, tak by mohlo byt aj okno na posledny prispevok v diskusii, pripadne poslednych niekolko prispevkov.

24.12.2009 23:01

Re: www stranka

Ked pisem interku, nedalo by sa pri vkladani prijemcu, aby to vyrolovalo nejaky zoznam clenov? Nejak abecedne, alebo nejak podobne? Aby to bolo jednoduchsie na pisanie.. Teraz svoje nicky celkom ovladame, ale casom tu bude viac ludi a potom to uz moze byt zlozitejsie..

26.12.2009 10:34

Re: www stranka

Možno sa časom doplní nejaké inteligentné dopĺňanie. Teraz na to nie je priestor. Len upozorním, že správa sa dá poslať aj z profilu príjemcu. Vtedy nie je potrebné vypĺňať meno.

26.12.2009 14:00

Re: www stranka

V chate by bolo fajn, keby sa dali vkladat hyperlinks bolo by to o dost praktickejsie. Neviem teraz, ako je to v diskusiach..

26.12.2009 20:36

Re: www stranka

A bolo by dobre mat moznost upravit vlastny diskusny prispevok. Ako napr teraz by som upravil, ze ani v diskusiach nie je mozne vkladat hyperlinks. Aaaa pozeram, ze to nejak ide, tak sa to idem ucit :-)

26.12.2009 20:38

Re: www stranka

..a na sc.cz je možnosť, keď mi na môj mail príde mail že mam na sc.cz mail. Verím že to bude aj tu, je to celkom praktikuš. Dúfam, že som to dosť zretedelno napísal, ináč sa to volá tuším mailová notifikácia ???

27.12.2009 14:07

Re: www stranka

myslim si ze ten uvodny obrazok by mal byt urcite uzsi, stale je to zbytocne velke. a pri chate potom dobre nevidiet kto je online a aj celu stranku treba nadol rolovat... to ze je moj profil napravo hore , mne sa osobne paci a je to prakticke. este v mojej galerii bud som si to nevsimla alebo sa to neda, mazat uz vytvorenu galeriu, pripadene ju premenovat

27.12.2009 15:22

Re: www stranka

taka jedna drobnost mi napadla... ked je link vlozeny v diskusii alebo v chate a clovek nan klikne, mohol by sa otvorit v novom okne? momentalne sa otvori v tom, kde som, cize ma vyhodi z tejto stranky....

28.12.2009 13:17
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101