Diskusné fórum

Zimna akcia Tále-chopok juh

Autor Správy

Re: Zimný zraz Tále-chopok juh

Zdravým spriaznencov zlatých hviezd. Napadol ma nápad, čo tak zorganizovať zimný zraz v krásnom zasneženom púrostredí Nízkych tatier. V Brezne a okolí je "Subariakov" v celku dost a tak ma napadlo sa stretnúť, pospoznávať, vymeniť si poznatky a skúsenosti a dat si "spanilú jazdu" Tále - srdiečko (Chopok juh) a pokochať sa krásnymi autami a ešte krajšou prírodou? ... Poprosim nazory, navrhy, reakcie :)

20.11.2013 08:18

Re: Zimný zraz Tále-chopok juh

Ahoj Tomas, co sa tyka zrazov, chceme sa im osobitne venovat na valného hromade tento piatok. Prid a odprezentuj svoj navrh,aj s tym ako by si podielal na takejto akcii. Vsetky aktivity clenov sú vzdy vitane a radi ich podporime. V rámci možnosti :)

Ale povodne som ti chcela napisat,že na navrhy zrazov máme osobitnu sekciu: )

20.11.2013 08:28

Re: Zimný zraz Tále-chopok juh

V piatok cestujem BA- BR, takze sa mi nebude dat. Navrh - proste jednoduche stretnutie - prist podebatovat, pokochat sa autickami a krasnou (dufajme zasnezenou prirodou), dat si jazdu Tale - chopok juh, a dat si cajik a pospoznavat novych subaristov.

20.11.2013 09:10

Re: Zimný zraz Tále-chopok juh

Ahoj Tomas, rad sa pridam ak sa nieco take bude organizovat, a Velke pole je takmer na polceste medzi BA-BR, skus porozmyslat ak pojdes sam :)

20.11.2013 09:30

Re: Zimný zraz Tále-chopok juh

Tomáš, názov príspevku trochu metie a zvádza k myšlienkam, že zimný zraz bude niekde inde ako v skutočnosti bude. Povedzme, že akciu na Táloch si môžeme urobiť aj niekoľko krát počas zimy, veď jazdenia nie je nikdy dost, hlavne ak máme super sneh na ceste, ale nevolajme to zimný zraz.

Hned ako nasneží sa tu môžeme zmobilizovať z blízkeho okolia a môžeme vybehnúť hocikde. V zime takýchto jádz budeme mať určite dosť.

A ako sa už spomínalo, valnú hromadu maš po ceste, kedže cestuješ v rovnakom čase doslova okolo.

smile

20.11.2013 10:59

Re: Zimna akcia Tále-chopok juh

Premenoval som temu, aby ten nazov nezvadzal k zlym myslienkam ako taxi spominal smilesmile

20.11.2013 11:14
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101