Diskusné fórum

sexuálne

Autor Správy

Re: sexuálne

Zlatu medailu tomu chlapcovi ..... smile)))

Poradite mi? Ahoj volam sa Janka a mam 20 rokov, pred nedavnom som zacala zo svojim priatelom, ktoreho velmi lubim sexualne zit. A mam takyto problem: Moj priatel, ktory uz ma skusenosti mi vysvetlil, ze zeny maju v krku za mandlami B-bod, ktory po specialnej stimulacii vyvolava burlivy viacnasobny neskutocne dlhy a silny orgazmus. A tato specialna technika drazdenia spominaneho bodu sa naziva deepthroat. Ide o to ze zena si zasunie partnerov penis hlboko (az po koren) do krku a takymto sposobom sa drazdi. Moj problem je v tom, ze aj ked som sa velmi snazila z nejakeho dovodu si ho nemozem cely zasunut. Viete mi poradit ako na to? Dakujem. smilesmilesmile

08.02.2010 18:51

Re: sexuálne

Ja dam trochu "hardkor" ale dufam ze nevadi ked tak admini zasiahnusmile

Žena leží na posteli a číta knihu, príde za ňou manžel s kozou na rukách a hovorí: ,,Túto kravu jebávam, keď máš krámy". Žena naňho spoza okuliarov pozrie a hovorí: ,,Keby si nebol KOKOT, tak si všimneš, že to nie je krava ale koza". Muž ani brvou nepohne a hovorí: ,,Ty keby si nebola PIČA, tak si všimneš, že sa nerozprávam s Tebou".

16.02.2010 11:38

Re: sexuálne

davja sa miluju a ked je vivrcholenie tak chlap hovori : ANO , JULKA , UROBIM PRE TEBA VSETKO !!! . . . . JULKA NA TO : TAK MA ZAJTRA NEVYVOLAJ Z FYZIKY . .

17.02.2010 21:18

sexuálne

Taky zo zivota smile

> Dva manželské páry hrali jeden večer spolu karty. Karolovi spadla na zem karta. Keď sa po ňu zohol, všimol si, že Dagmar - Petrova manželka - má široko roztiahnuté nohy a nemá nohavičky! > Karol sa samozrejme tváril, že sa nič nedeje. Neskôr, keď šiel do kuchyne > pre pivo, prišla za ním Dagmar s otázkou: > "Videl si pod stolom niečo, čo sa ti páčilo ?" > Karol, prekvapený jej otvorenosťou, prikývol a ona pokračovala > "Môžeš to mať. Bude ťa to ale stáť 2000." > Potom, čo Karol zhodnotil svoje finančné možnosti a zahodil všetky > morálne zábrany, pristúpil k dohode. Dagmar mu vysvetlila, že jej muž pracuje v piatok vždy dlhšie a že sa teda môže u nej o druhej ukázať. Samozrejme, že > Karol bol presný, dal jej 2000,- a potom spolu viac než hodinku súložili. > O pol štvrtej Karol odišiel. Peter, Dagmarin muž, sa ako obvykle vrátil o šiestej večer. Hneď po príchode sa pýta svojej ženy: > "Bol tu dnes poobede Karol ?" > Dagmar, aj keď šokovaná, v kľude odpovedá: > " Áno, zastavil sa na pár minút.." > "A dal ti 2000,- ?" > Dagmar si myslela, že je koniec. Nasadila kamenný výraz a hovorí: > " Áno, dal mi 2000,- ." > Peter sa spokojne usmial a hovorí: > "Dobre. Karol prišiel dnes ráno za mnou do kancelárie, aby si požičal > 2000,-. Sľúbil, že sa dnes poobede u teba zastaví a vráti ich."

19.02.2010 10:34

Re: sexuálne

Som taký dobrý v posteli, že občas už kričím svoje vlastné meno. smile smile smilesmile smile smile smile

24.02.2010 14:31

Re: sexuálne

Chytí rybář rybku a ta mu nabídne splnění přání, když ji pustí. Rybář na to: "Vždyť já už všechno mám, nic nepotřebuju....víš ty co? Mám na Slovensku kamaráda, věčně s něčím nespokojeného, splň mu to, co ráno vysloví jako první, když vstane z postele." Rybka souhlasí. Druhý den ráno vstane slovenský kamarád, vyleze před chalupu, protáhne se, promne oči a povídá: "Jááááááááj, sto kokotov do riti a hrdzavá kotva do chrbta....!"

12.03.2010 09:10

Re: sexuálne

Stary morsky vlk si v bordeli objedna na izbu 3 lahke damy a hned ich ukoluje: " Ty vylez na skrinu a z krhly budes liat vodu, akoze strasne prsi.... Ty si zober ventilator, otacaj s nim, akoze strasne fuka.... A ty hrmoc s tym plechom, akoze strasne hrmi ... " Baby makaju, ze dazd, vetrisko, burka..... Stary morsky vlk lezi na posteli a fajci.... Po polhodine to jednu prestane bavit: " A sulozit nebudeme? " " Vam docista jebe?! V tomto pocasi? "

12.03.2010 09:17

Re: sexuálne

18.03.2010 23:30

Re: sexuálne

Velmi ukricana, neatraktivna zena s hrubymi crtami vchadza do Tesca s dvoma detmi za sebou, kriciac oplzlosti na ne celou cestu ku hlavnemu vchodu. Vratnik pri vchode hovori: "Dobry den madam, vitajte v Tescu, mate nadherne deticky. To su dvojicky ?"

A tucna skareda zena prestane bliakat, potiahne nosom: "Samozrejme, ze nie su! Starsi ma devat a mladsi sedem. Preco si myslis, ze su dvojcata? Vari vyzerajú rovnako, ty idiot? "Absolutne nie", odpoveda vratnik. "Len nemozem uverit tomu, ze s vami niekto súložil dvakrat !!! "

28.03.2010 15:04

Re: sexuálne

31.03.2010 14:13
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101