Diskusné fórum

sexuálne

Autor Správy

Re: sexuálne

Zena vravi muzovi. Pomiluj ma ako v tych filmoch. Tak som ju strasne pretiahol ,potom do zadku , potom do ust a potom vysvitlo ze obaja sledujeme ine filmi

31.01.2012 20:21

Re: sexuálne

Fero je na psychiatrickom vyšetrení. Doktor namaľuje obdĺžnik a pýta sa: - Čo vám pripomína tento obrazec? - To je postel. Keď si žena ľahne napríklad sem a roztiahne nohy, tak si muž môže ľahnúť napríklad sem. - odpovie Fero. - A čo vám pripomína tento obrazec? - pýta sa doktor po namaľovaní krúžku. - Postel. Keby si žena ľahla takto... a urobila takú mačičku, muž by sa mohol prisunúť takto...... Lekár pokračuje v kreslení. Namaľuje trojuholník. Ešte než stihne položiť svoju otázku, Fero sa na neho podozrievavo pozrie : - Doktor! Veď vy ste sexuálny maniak!!!

23.02.2012 11:58

Re: sexuálne

> Oci, ako vyzerá pošva pred súložou? ako ružový púčik pred rozvitím. A

> Oci, ako vyzerá po súloži? Synku už si niekedy videl buldoga žrať majonézu?

04.06.2012 06:44

Re: sexuálne

> Časy sa menia

> Modlitba 15-ročnej dievčiny pred chatou:

> Panna Mária, Ty, ktorá si počala bez toho, aby si zhrešila, daj, aby

> som zhrešila bez toho, aby som počala. Amen.

04.06.2012 06:45
MKo
avatar

Re: sexuálne

Opýtali sa detí, čo znamená slovo kurva

Ester, 8 r.

Kurva je tá, ktorá nevie zaparkovať. Aspoň podľa ocka.

Miško, 6 r.

Kurva je Sparta, lebo otec vždy hovorí: "Kurva Sparta, kurva Sparta", hoci neviem, čo je to Sparta, ale asi tiež nejaké neslušné slovo.

Žofka, 6 r.

To je neslušné slovo, čo vyslovuje otecko, ak mu nejde počítač.

Peťo, 7 r.

Kurva je taká teta, ktorá spáva s takými ujami, ktorí nedokážu spať sami, lebo sa boja tmy.

Zorka, 6 r.

Kurva je tá, ktorá je veľmi vymaľovaná a nemá peniaze na šaty, preto stojí pri ceste a od ujov šoférov si pýta na šaty peniaze.

Petra, 6 r.

Kurva je taká teta, ktorá pracuje iba večer, lebo vtedy chodia oteckovia z práce unavení a ona s nimi debatuje. Aj ja by som chcela byť niekedy kurva.

Milan, 4 r.

Kurva je pes u susedov, lebo šteká nad ránom, oco je nazlostený a vravieva, že zavraždí toho kurva psa. Podľa mňa kurva je nejaký pes, ako napríklad fúzač, len je hlučnejší.

Brigitka, 7 r.

Kurva je taká teta, ktorá sexuje za peniaze. Viem to, lebo som sa opýtala otecka. Ale neviem, čo to je a ako treba sexovať, lebo ocko mi to nepovedal.

Vierka, 5 r.

Kurva je naša teta, lebo mamička vravieva, že už zase príde tá kurva si požičať peniaze a vtedy vždy príde naša teta.

05.06.2012 16:10

  • milacik, dnes sa zahrame na znasilnenie
  • ale ja nechcem!
  • s tym sa pocita. . . . .
14.11.2012 14:38

Re: sexuálne

Paní učitelka povídá dětem: "Děti, dám vám hádanku. Je to lesní zvíře, a když mu do názvu doplníte "d", vyjde vám část těla. Co to je?" Když dlouho nikdo neodpovídal, paní učitelka to prozradila: "No přeci laň. A po doplnění "d" máme dlaň!" Na to Pepíček pošeptá sousedovi: "Jsem hned věděl, že to kuna nebude." smile

20.12.2012 11:12

Re: sexuálne

Mladý muž kupoval svojej snúbenici darček. Po dlhom uvažovaní sa rozhodol kúpiť pár dámskych rukavičiek. Romantické a pritom nie príliš osobné. Za pomoci sestry svojej snúbenice vybral v obchode pár bielych kožených rukavičiek. Snúbenicina sestra si tam kúpila dvojo nohavičiek. Pri balení vymenila predavačka balíčky, a tak sestra vzala rukavičky a mladý muž nohavičky. Bez toho, aby skontroloval obsah balíčka, poslal ho mladý muž snúbenici s priloženým lístočkom:

"Vybral som ich pre Teba, lebo som si všimol, že normálne ich nenosíš. Keby bolo podľa mňa, vybral by som také s gombičkami, ale Tvoja sestra nosí tiež také, že sa ľahšie sťahujú . Farba je možno trochu citlivá, ale predavačka mi ukázala svoje, ktoré nosila už 3 týždne, a skoro vôbec neboli zašpinené. Predavačka si vyskúšala aj tieto Tvoje a vyzerala v nich skutočne elegantne. Prial by som si, aby som Ti ich mohol prvýkrát natiahnuť sám, lebo kým sa v piatok uvidíme, už s nimi určite príde kdekto do kontaktu. Keď si ich stiahneš, nezabudni do nich vždy fúknuť, lebo pri nosení sa prirodzene trochu zapotia a navlhnú, a takto Ti dlhšie vydržia ako nové. Mysli na to, ako často ich budem chcieť v budúcnosti bozkávať. Dúfam, že si ich v piatok kvôli mne natiahneš.

S láskou Tvoj milý.

PS: Podľa novej módy sa teraz nosia trochu ohrnuté, aby bolo vidieť kožušinu... smile

14.01.2013 21:49
MKo
avatar

Re: sexuálne

Štyria kamaráti sa už dávnejšie dohodli, že si spravia poriadnu rozbíjačku na stanovačke. Ale dva dni pred stanovačkou zrazu hovorí jeden z nich ostatným: "Sorry chalani, frajerka ma nechce pustiť, tak si to užite aj bezo mňa..." Ostatní traja samozrejme nasratí. Ale tak už mali všetko pokúpené, tešili sa, a tak sa rozhodli, že idú aj traja. O dva dni ráno prídu na miesto, štvrtý kamarát už tam, stan postavený, v ohnisku horí oheň, drevo nachystané na celý víkend... Tí sa ho pýtajú, ako je to možné, veď im vravel, že nemôže... "No páni, včera večer si sedím na gauči, pijem pivo, pozerám futbal v telke. Zrazu sa frajerka ticho prikradla, zakryla mi oči, a keď mi ich pustila tak stála predo mnou v novej priehľadnej spodnej bielizni. Potom ma vzala za ruku do spálne. Tam horeli dva tucty sviečok, po zemi ružové lupene a na posteli putá. Povedala mi, nech ju pripútam k posteli. Keď som tak urobil, tak pokračovala -Teraz môžeš robiť, čo len chceš-... No páni, a tak som tu." :)))))

13.02.2013 18:23

Re: sexuálne

Drahý, chcela by som si dať zväčšiť prsia... <br> Šúchaj si ich toaletným papierom. <br> A to by mi malo akože pomôcť??? <br> Však sa pozri čo ti to urobilo so zadkom!

11.03.2013 13:42
Posledné príspevky
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  slavomir92

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3390
Členovia OZ: 27
Autá: 1243
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1858
Príspevky fóra: 26180
Články: 150
Zrazy: 101