Diskusné fórum

servisak na zap.Slovensku

Autor Správy

Re: servisak na zap.Slovensku

trosku to ozivime :)

Potreboval by som nezavisleho servisaka alebo fachmana co sa vyzna na prehliadku auta. Ide o to ze sa mi nezda podvozok. V original servise som bol uz viackrat. Aj sa nieco vymenilo dotiahlo ale situacia rovnaka. Buchoce to a klepoce. Preto by som chcel niekoho na zapadnom Slovensku okolo Malaciek. Kto sa vyzna a vedel by to pozriet, pripadne povymienat. V tom horsom pripade aj docestujem niekam inam. Dikes za tipy.

23.10.2022 15:41

Re: servisak na zap.Slovensku

Pridavam otazku do vlakna - manzelka vyparkovavala auto z garaze, tak teraz zhanam kontakt na lakovnu v BA (idealne Petrzalka)... Nastastie su to len skrabance, netreba nic vyrovnavat.

Takze ak ma niekto kontakt na autolakovnu s ktorou su dobre skusenosti budem rad za kontakt. Dakujem!

23.10.2022 17:50

Re: servisak na zap.Slovensku

Reakcia na príspevok od používateľa milan74mas:

23.10.2022 15:41

trosku to ozivime :)

Potreboval by som nezavisleho servisaka alebo fachmana co sa vyzna na prehliadku auta. Ide o to ze sa mi nezda podvozok. V original servise som bol uz viackrat. Aj sa nieco vymenilo dotiahlo ale situacia rovnaka. Buchoce to a klepoce. Preto by som chcel niekoho na zapadnom Slovensku okolo Malaciek. Kto sa vyzna a vedel by to pozriet, pripadne povymienat. V tom horsom pripade aj docestujem niekam inam. Dikes za tipy.

Ahoj......... mam nieco podobne, taky neprijemny pocit pri jazde. Menene tycky stabilizatora aj capy....a stale ..... silenbloky tie vidielne ze su OK.....co poradite?? Tlmice? ale tie krasne tlmia, jedine ak uchytenie tlmicov? (tie 3 sroby pod kapotou??) Este kamarata napadlo "ulozenie priecneho stabilizatora"

Dakujem za rady a postrehy. Michal

17.10.2022 23:45 ~ pridať obrázok ~ pridať video

23.10.2022 18:51

Re: servisak na zap.Slovensku

Ahojte, mam prosbu ...

Kedze nie je servisak zatial a som na sviatky na Strednom Slovensku akurat ...

Nasiel by sa v sobotu alebo nedelu aspon niekto znaly kto by sa vedel na auto pozriet alebo previest spolu so mnou na mojom aute pripadne, ze by ma zviezol na jeho outbacku (na benzin mu prispejem :) ) Ja som ZH, ale kludne pridem aj do BB alebo na opacnu stranu do Martina.

Potreboval by som vsak niekoho kto ma Outback BS. Chcel by som totiz porovnat spravanie sa ineho Outbacka - hlavne co co sa tyka podvozku.

Ak mozte, piste pls. do SZ.

Dik moc ...

28.10.2022 20:34
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101