Diskusné fórum

problem turba?

Autor Správy

Re: problem turba?

Zdravim mam takyto problem pri jazde mi zacina trhat ked pridavam plyn a ked ho uberam tiez to trhne zacina mi to robit cim dalej tym viac a ide to aj do spotreby idem mu robit servis lebo idem 1200 miles na juh usa a tu neviem komu mam verit bo ti mechanici by sa chceli len nabalit otazka znie nejdeto to len na zapnute turbo preto sa aj zvysuje spotreba? Poradil mi nech si vymenim palivovy filter a oxygen sensor na vyfuku pod motorom ale ci to ma na to vplyv inak tam bol asi 3 mesiace dozadu robeny servis olej spolka poloos a este malickosti a jeden chalan co ho mal predomnou vravel ze jemu to tiez robilo a vlasne aj ten mechanik to auto koluje vo firme uz nejaky cas a aj ten mechanik ho pozna ale bud mi nechcu povedat o nom pravdu alebo nevedia co je to za problem a este spominal jeden problem ze v nadrzi bude nejaky bordel preto to palivo nejak netaha a nedokazem ist plynule neviem ci som na nieco nezabudol by som este doplnil ale hodlam don vrazit len neviem docoho dakujem za vasu pomoc pplsmile

05.02.2014 16:57
555
avatar

Re: problem turba?

Kurnik si v krajine, ktora vie najrychlejsie dobit nielen autobateriu smile a nedokazu sadnut do auta a odmerat, ake je AFR, ked to robi? Ak to pulzuje, ked drzis ustaleny plyn, tak to bude velmi pravdepodobne skakat do chudobnej zmesy. Je to seriove, alebo je tam upraveny sw?

05.02.2014 19:13

Re: problem turba?

To je stare auto co pomaly koroduje ale zatial jazdi nic specialne na nom nieje len tam je daky problem a myslim si ze to nebude alivovym filtrom jedenn kolega mal tiez to iste subaru a mal napr este dalsi problem co mam aj ja pri 70 trasie volantom ale co sa tyka toho mojho problemu hodilo by sa mi keby mal niekto podobny problem aby som vedel co stym

06.02.2014 07:28
Posledné príspevky
Re: How to grow your ecommerce store by selecting a right ecommerce store development agency? 19.04.2024  davidnoel
Re: Hrdza 14.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 14.04.2024  Sifon
Re: montovana hala zateplena 11.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3392
Členovia OZ: 27
Autá: 1244
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1859
Príspevky fóra: 26181
Články: 150
Zrazy: 101