Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

Trebárs takto:

02.12.2015 20:39

Re: Návrh dizajnu klubového Subaru trička

Uploadujem obrazok, ktory sa bude vyrabat ako samolepka na auto. Snad sa aj vam zide. Je dostupna aj vo vektorovom formate.

02.12.2015 18:34

Re: Valna hromada OZ SSK

hmmm.. Ja idem do JRT na diagnostiku, takze tam nepobudnem dlho, max hodinku. Vsak nevadi...

19.11.2015 20:50

Re: Valna hromada OZ SSK

smile Má snežiť?? :-O Tak potom kašlem na večeru, ideme sa voziť po VH smile Dúfam, že stihnem prísť načas, hoci nie som členom. V piatok ráno mám namierené do JRT-čka cez BB, kde by som mal skončiť do obeda, a potom rovno do N.Rudna. Náhodou nepôjde niekto z okolia RK na VH, že by som sa pridal?

Pokiaľ sa môžem ponúknuť, rád pretlmočím južným susedom do klubu alebo na FB. Stačí mi do správy napísať požadovaný text.

18.11.2015 20:29

Re: Valna hromada OZ SSK

Uz som sa regol. Len teta/slecna na recepcii mi nevedela povedat, ako to bude s vecerou na VH, a pripadne aj s ranajkami. Takze aj ranajky mam zarezervovane :-P

14.11.2015 21:21