Autor Správa
taxi
avatar

Re: Klubové veci - predaj

Urobil som inventúru klubových vecí, ktoré treba predať. Niečo sa predalo na zimnom zraze a ktovie kedy bude ďalší.

Tričká modré s logom ako má mikina, dámska a pánska verzia S, M, L, XL, XXL a detské 6, 8 a 10 (to je označenie trička).

Mikiny S, M, L, XL, XXL (mám ju oblečenú, aby ste videli asi aké veľké to je a moje rozmery poznáte smile ).

Čiapky zimné, dve farebné verzie, biele vlajky a prívesky na kľúče. Všetko vidno na fotke.

Ceny: tričká - 10€, detské 8€. mikiny - 22€ čiapka - 7€ šnúrka na kľúče - 4€ vlajky - 7€

K cene treba pripočítať poštovné podľa tarify pošty. Objednávky na drabka@gmail.com alebo mne. Platba bude dopredu na účet.

16.03.2020 14:44
taxi
avatar

Re: Problem s otvaranim kufra na Forestri (SH)

Ahojte, riešil som nedávno presne rovnaký problém. Ten spínač stratil ochranný kryt a ostalo len to mliečne plexi a je síce nerozoberateľný, ale čo sa dnes nedá rozobrať? smile. Treba to urobiť fakt citlivo, aby sa to dalo znova zložiť. Spínač vo vnútri bol zoxidovaný a šikovný elektrikár mi ho vymenil za pár minút. Ostalo len zložiť to a nalepiť "ochranu". Pomohla sada na lepenie defektov duší. Krásne sa to spojilo a funguje. Ušetrená stovka smile.

18.02.2020 09:46
taxi
avatar

Re: (Ne)tradičná čabajka

Ja dúfam, že sa tam všetci nestretneme smile

11.03.2019 10:16
taxi
avatar

Re: LED svetlá do nárazníka (SF XT 2015)

A povieš nám načo? DLR je jeden neskutočný nezmysel a žasnem, keď ľudia venujú čas a peniaze a energiu na to, aby neboli dostatočne viditeľný smilesmile

25.02.2019 07:01
taxi
avatar

Re: 10. zimný zraz Slovenského Subaru Klubu s prívlastkom Výročný

Neboj nič, program sa vždy nájde, budeme stavať snehuliakov v štýle subaruliak smile.

Letisko je vypluhované, ale v obmedzenom priestore, ako sme boli zvyknutý. Je tam príliš veľa snehu, takže sa prispôsobíme situácii čo sa týka jazdenia aj parkovania.

18.01.2019 08:31
taxi
avatar

Re: 10. zimný zraz Slovenského Subaru Klubu s prívlastkom Výročný

Letisko je k dnešnému dňu neprejazdné, je tam príliš veľa snehu. Makám na tom, aby bolo do soboty rána komplet odhrnuté a pripravené na luxusné jazdenie. Do včera tam niekoľko dní v kuse fúkalo, takže po odhrnutí to bolo za chvíľu zase zafúkané a nebolo možné udržať cesty prejazdné. Od dnes je po miernom oteplení zase sneh mokrý a ťažký, traktor s pluhom to nezvláda a fréza sa ako na objednávku pokazila smile.

Paniku nerobím, budeme sa guľovať a stavať snehuliaky smile.

17.01.2019 13:47
taxi
avatar

Re: Búchanie od prednej nápravy

No ak si vymenil všetko okrem silenblokov stabilizátora, tak ešte toto urob a keď nepomôže, potom môžeš špekulovať smile.

15.01.2019 11:54
taxi
avatar

Re: 10. zimný zraz Slovenského Subaru Klubu s prívlastkom Výročný

Priatelia, tento rok trochu skôr ako sme si zvykli...nezabudnite si včas rezervovať ubytovanie.

http://www.klubsubaru.sk/akcie/akcia/90/

Želám nám veľa snehu smilesmile

27.11.2018 13:08
taxi
avatar

Re: Olej vo vode

Olej vo vode je najčastejšie problém tesnenia pod hlavou alebo samotnej hlavy...to uvidíš pri rozobratí. Ceny samotného tesnenia nie sú vesmírne, to môže byť až cena za samotný servis, kde to budeš robiť smile.

Ja mám skúsenosť na inom aute a nebolo to ani jedno ani druhé. Bola to chyba chladiča cez ktorý prechádza aj chladenie/ohrievanie oleja prevodovky. smile

17.10.2018 13:33
taxi
avatar

Re: Subaru Piesky 2018

No chalani, podľa fotiek to bolo fajne akčné, piesok ste mali hádam aj v ...šade smile.

Berger, fotky krásne, ale ako vidíš, tvoje denné svietenie stojí za prd, vojdeš do tieňa a stávaš sa neviditeľný. Také auto sa zle číta a ohrozuje bezpečnosť premávky. To platí pre každého, kto nepochopil, že v dnešnej premávke je kľúčové byť videný a denné svietenie naozaj nestačí. smilesmile

09.10.2018 08:47
taxi
avatar

Re: Klubový výstup na Kriváň - 2.ročník

Bolo nás tak akurát smile. Dvaja kľúčový klubisti smile. Jeden utajený forestrista z poľska sa k nám nepriznal smile.

Tretí výstup po sebe za klub na Kriváň, logo klubu, bol účasťou najnižší. Čo sú subaristi lenivý? Len by sa vozili? Ani to nie je pravda, lebo na jazdiaciu akciu tiež príde málo ľudí. Ešte tak v zime na snehu.

Ani jazdiť, ani chlastať, ani turistikovať. Ostáva len visieť na nete a chatovať smile. Či?

25.09.2018 10:51
taxi
avatar

Re: Klubový výstup na Kriváň - 2.ročník

Počkáme do budúceho víkendu, ak bude zle, tak predsa len pôjdeme už tento piatok smile.

20.09.2018 08:51
taxi
avatar

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Dnes som si pozrel znova galériu z letného zrazu a znova cítim tú pozitívnu energiu a usmievam sa smile. Nie len preto, že Miloš nám urobil krásne fotky, ale aj preto, že z tých fotiek je cítiť to, čo píše drabka. Stále nový ľudia, no tá atmosféra stále rovnako príjemná. Lenka to v článku pekne vystihla.

Celé to zapadlo do fungujúceho celku vďaka Milošovi, s ktorým sme urobili okrem iných vecí tričká, diplomy aj program. Drabka pomohla organizačne a hlavne vybavila tortu. V ústrety nám vyšlo samotné stredisko, kde sme boli ubytovaní. Ďakujem zdravotníkovi, ktorý svojim profesionálnym aj vtipným spôsobom šíril dôležité informácie o zdraví a prvej pomoci. Chalani z Čiech nám ukázali aj sme si vyskúšali, že chodiť bosý po skle, klincoch a žeravom uhlí je možné bez trvalých následkov.

Ďakujem môjmu otcovi, ktorý vyrobil prvé ceny pre tri hlavné súťaže. Pekne sa s nimi vyhral a preto chalani, čo ste vyhrali, odfoťte svoje trofeje a dajte ich do galérie k zrazu. Majster volantu. Leštenka zrazu. Hod polenom. Ceny sme rozdávali už po tme, nemáme fotky. Ďakujem.

Spanilka v sobotu bola dlhá ale úžasnými zákrutami. Normálne rozmýšľam, že túto trasu vyhlásim neoficiálne za Cestu SUBARU klubu smile. Tá cesta je úžasná v lete, na jeseň neskutočná a v zime vzrušujúca.

No a na záver. Bol to môj najlepší zraz a posledný, ktorý som organizoval. V novembri je Valné zhromaždenie na ktorom musí už byť jasný termín a miesto zimného zrazu a musí padnúť dohoda o termíne a mieste letného zrazu, aby to nový človek stihol zorganizovať.

ĎAKUJEM, neodchádzam od Vás smile, iba si prídem oddýchnuť na zrazy smile.

smilesmilesmile

04.09.2018 08:13
taxi
avatar

Re: Klubový výstup na Kriváň - 2.ročník

určite ste na túto akciu všetci čakali smilesmilesmile

tak je to tu smile...balte batohy, klubové tričká a hor sa na hory smile

22.08.2018 16:14
taxi
avatar

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Ja som sa tým hlbšie nezaoberal, stačilo mi, ako mi to vysvetlil majiteľ a aké má skúsenosti. V princípe to nechcel zakázať, ale upozornil na možné rizika. Ak to niekto vie obhájiť, len mu zatlieskam a odprevadíme ochranára so sklopenými uškami pekne domov smile.

15.08.2018 06:48
taxi
avatar

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

Ahoj, stanovať sa tam oficiálne nedá, len na vlastné riziko, že iniciatívny ochranár ťa bude pokutovať, čiže ťa ochráni. smile

15.08.2018 06:31
taxi
avatar

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

14.08.2018 10:43
taxi
avatar

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

  • Ideš na zraz?
  • Zraz? Aký zraz?
  • Áááále nič, propagujeme to len 8 mesiacov. Nič vážne, len desiaty výročný. Nuda, kašli to.
13.08.2018 10:09
taxi
avatar

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

A ešte info, pre dospelých sú pripravené tri hlavné súťaže, za ktoré dostanú víťazi extra špeci víťazné ceny. Pôjde o hod polenom, majstra volantu a leštenku zrazu.

Pre deti bude pripravená kôpka súťaží na štýl pionierských táborov.

smile

26.07.2018 06:34
taxi
avatar

Re: 10. letný zraz SLOVENSKÉHO SUBARU KLUBU

K dnešnému ránu je voľných ešte 22 postelí.

Čo sa týka gulášu, tábor nám vie dať všetko čo potrebujeme na varenie gulášu, len treba kúpiť ingrediencie. Keďže sme s ním nepočítali kvôli programu, tak ako píše drabka, nie je v pláne. Ale ak niekto nebude v sobotu jazdiť a kúpať sa na dedinkách, môže sa na to pripraviť a navariť guláš smile. Ak je takých viac, môžu si urobiť súťaž, kto navarí lepší guláš smile. Kotlíkov je tam viac.

smile

26.07.2018 06:19