Benefity pre členov OZ

Zĺavy pre členov OZ

Uvedené zľavy platia len pre členov OZ po predložení členského preukazu a overení jeho platnosti na našej klubovej webstránke. Poskytovateľ zľavy má právo overiť si platnosť preukazu člena OZ na klubovej webstránke, kde treba zadať prihlasovacie meno z preukazu a kliknúť na „hľadať“. Systém zobrazí základné informácie o členovi a v poslednom stĺpci (Člen OZ) musí byť zelená ikonka ak je daný používateľ členom OZ.

V prípade, že ešte nemáte vlastný preukaz člena OZ a chcete si uplatniť zľavu u niektorého z našich partnerov, požiadajte o zľavu a nadiktujte svoj nick na klubovom webe spolu s osobnými údajmi v profile. Partner si Váš nárok na zľavu môže overiť podľa vyššie popísaného postupu s tým, že Vaše meno a priezvisko si môže overiť podľa Vášho občianskeho preukazu.

O zľavu u partnera musíte požiadať pred vystavením faktúry/zaplatením služby. Zľavu si nie je možné nárokovať neskôr/dodatočne. V prípade, že Vám niektorá z uvedených zliav nebola z nejakého dôvodu poskytnutá, napíšte nám o tom e-mail na adresu info@klubsubaru.sk s podrobnosťami, aby sme mohli túto situáciu riešiť.

Benefity pre členov OZ

Zoznam partnerov a zliav

AWD Auto

• 10 % zľava na oleje a mazivá Sunoco, 77 a Gulf – pri objednávke je potrebné napísať do poznámky: Člen Subaru klubu
  • bezplatné poradenstvo našim certifikovaným tribotechnikom – do emailu (info@awdauto.sk), alebo do fóra na našich stránkach stačí napísať otázku a bude vám odpovedané.

VARIO, s.r.o. „VarioRobot“

• 10 % zľava na všetko, čo eshop ponúka (Robomow, Roomba) ...
  • Šetríme Váš čas !!!
  • pri objednávke je potrebné napísať do poznámky: Člen Subaru klubu + nick

Millers Oils

• zľava 10 % na celý sortiment Millers Oils
  • na stránke www.millersoils.net sa nachádza aplikácia, pomocou ktorej sa dá zistiť, ktoré oleje idú do ktorého auta

Autosedacky24.sk

• 10 % zľava na detské autosedačky, cestovné postieľky a príslušenstvo. V ponuke autosedačky Romer, Caretero, BeSafe, Cybex, Nania, Recaro, Britax a 4Baby Colby.

TeamDynamics.sk

Najväčší britský výrobca hliníkových diskov Team Dynamics vrátane značky Prodrive ponúka pre členov OZ zľavy:

• 7 % pri prvej objednávke
  • 12 % pri dvoch a viac objednávkach

Fotoknihy.sk

• 15 % zľava na celý sortiment fotoknihy.sk – neplatí pre poštovné a balné pri prvej objednávke
  • pri objednávke je potrebné napísať do poznámky: Člen Subaru klubu + nick

Painthouse s.r.o.

• zľava 10 % na všetky výrobky pri nákupe v kamennej predajni v Žiline a taktiež na e-shope.
  • 15 % zľava na výrobky Cardip

DSauto.sk – Autodiely

• zľava 10 % na všetok sortiment v  našom eshope s  autodielmi. Pre uplatnenie zľavy zadajte pri objednávke do poznámky „Subaru klub“.

Olivex, spol. s r.o.

• 10 % zľava pri nákupe samohasiacieho systému Proteng Engine (Autá)