Diskusné fórum

ovladac kurenia

Autor Správy

Re: ovladac kurenia

kto ma prosim skusenosti s pokazenim ovladanim kurenia? na strane vodica som isla zmenit teplotu z maxima na menej a sup uz to nefunguje, otocne koliesko ma volu a neda sa zmenit teplota. V servise povedali ze sa musi vymenit cely stredovy panel a mam si pripravit cca 3000 E, co sa mi nechce verit. Ak by ste mali niekto skusenosti ako sa to da opravit budem len rada.

30.01.2013 10:55

Re: ovladac kurenia

Zožen si ho z vrakáča, kludne z PL, len sa treba uistiť či je predávaný kus z EU verziem, ak teda sama nemáš US. Ale keby aj za tie groše by mi nevadilo mať hodnoty vo Fahrenheit-och. Dá sa to rozlíšiť napríklad podla modelu rádia, aspon u Legacy má AU vs US rozdielne označenie a aj design. Za druhé bežný elektrikár ako miestny "martinekk" by nemal problém prepájkovať samotný "volič" miesto pôvodného pokazeného. Z PL ťa víde od 100€ do 250€, objednáš prostredníctvom www.autofra.sk prvý, druhý, tretí

Za ušetrené groše kúp bandasku benzínu a hod ju do tej predajne kde si sa pýtalasmilesmilesmile

A ešte jedna možnosť je taká že sa to dá samodomo opraviť

30.01.2013 15:55

Re: ovladac kurenia

pripajam sa k moznosti samodomo opravy znie to tak ze sa len ulomilo to koliecko to by mozno opravilo aj par kvapiek sekundoveho lepidla

30.01.2013 19:34

Re: ovladac kurenia

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

30.01.2013 15:55

Zožen si ho z vrakáča, kludne z PL, len sa treba uistiť či je predávaný kus z EU verziem, ak teda sama nemáš US. Ale keby aj za tie groše by mi nevadilo mať hodnoty vo Fahrenheit-och. Dá sa to rozlíšiť napríklad podla modelu rádia, aspon u Legacy má AU vs US rozdielne označenie a aj design. Za druhé bežný elektrikár ako miestny "martinekk" by nemal problém prepájkovať samotný "volič" miesto pôvodného pokazeného. Z PL ťa víde od 100€ do 250€, objednáš prostredníctvom www.autofra.sk prvý, druhý, tretí

Za ušetrené groše kúp bandasku benzínu a hod ju do tej predajne kde si sa pýtalasmilesmilesmile

A ešte jedna možnosť je taká že sa to dá samodomo opraviť

kedze som sice sikovna ale predsa len zena.... tak pockam este na vyjadrenie kamarata z noname servisu co na to povie jeho elektrikar, bo v servise povedali ze sa ta hovadina neda rozobrat, ale ja tvrdim ked to vedeli zmontovat aby sa tak suciastky hybali tak sa to musi dat aj rozmontovat inak mame Americana, takze farenthajty uz viem prepocitavat v hlave :) dik za tu adresu v PL prinajhorsom to zoberieme odtial

31.01.2013 09:37

Re: ovladac kurenia

V tom prípade by som ani velmi neriešil ak máte US, čo príde to bude, ak som nahodil cenu tovaru + poštovného (330zl + 20zl) do autofra.sk, tak vrátane privízie to vyplulo cca 100€

Ale tak za to vyskúšanie homemade opravy človek nič neda, problém bude asi naozaj len v tom ovládacom koliesku, len pri niektorých plastoch sa ťažko hladá lepidlo ktoré "funguje".

Ja som cez autofra objedával viac krát, zrovna dnes mi prišlo obehové čerpadlo pre nezavislé kúrenie, ušetrené najmenej 60€ - voči autorizáku ešte viac. Stačí sa len zaregistrovať poslať sumu čojaviem 80€ na účet (ak už viac neplánuje človek nakupovať) a zvyšnú dlžnú sumu cca 20€ doplatí človek pri prevzatí balíka kurierovy.

31.01.2013 11:44

Re: ovladac kurenia

dakujem vsetkym za rady, polovicka to uz opravila, pomohla kazda rada este raz vdaka

21.02.2013 21:29

Re: ovladac kurenia

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

30.01.2013 15:55

Zožen si ho z vrakáča, kludne z PL, len sa treba uistiť či je predávaný kus z EU verziem, ak teda sama nemáš US. Ale keby aj za tie groše by mi nevadilo mať hodnoty vo Fahrenheit-och. Dá sa to rozlíšiť napríklad podla modelu rádia, aspon u Legacy má AU vs US rozdielne označenie a aj design. Za druhé bežný elektrikár ako miestny "martinekk" by nemal problém prepájkovať samotný "volič" miesto pôvodného pokazeného. Z PL ťa víde od 100€ do 250€, objednáš prostredníctvom www.autofra.sk prvý, druhý, tretí

Za ušetrené groše kúp bandasku benzínu a hod ju do tej predajne kde si sa pýtalasmilesmilesmile

A ešte jedna možnosť je taká že sa to dá samodomo opraviť

Je jedno či je eú alebo USA verzia. Keď máš eú tachometer bude ti ukazovať 'C Ja som to prehadzoval z eú verzie a stále bolí faranhajty až keď som dal eú tachometer naskočili stupne celzia a aj na USA stredovom panely. Keby bolo treba mám ho verziu z navy.

11.12.2022 18:58

Re: ovladac kurenia

To je možné... Ja na mojom US som menil radio aby som mal všetky stanice aj RDS (ono origo Kenwwod som beztak vyhodil, lebno je to šmejd a mám tam origo Panasonic z Forestra SH) a panel kúrenia stále ukazuje °F aj ked je EU, tachometer som nemenil, ten mám stále pôvodný US. Niekedy by som možno mohol na skúšku vymeniť budíky, lebo dnes sa dajú kúpiť za facku

11.12.2022 22:19
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101