Re: Klub Subaru Event 7

Pocul som, ze ta motokarova draha v Dunajskej Strede sa ma burat. Ktovie ci to tam este stihneme.

15.03.2022 19:15

Re: Poškodene závity na štiftoch kolies

Tak treba napisat aj "b" a to jest, ze je to na BRZ, kde rocne menim/prehadzujem kolesa mozno aj dvadsatkrat. Kazdopadne ja som neprisiel na to, co mozem robit zle, tak to beriem ako unavu materialu. Aj som ich kedysi vymenil za tvrdsie, od ARP, ale uz sa mi podarilo zlomit aj ten.

25.12.2021 18:12

Re: Poškodene závity na štiftoch kolies

Stiftov som uz polamal mozno desat (za pat rokov). A to ich dotahujem/uvolnujem len rucne (s pouzitim momentoveho kluca). Z mojich skusenosti sa tomu da (do istej miery) predist tym, ze sa castejsie/pravidelne vymenia matice za nove.

19.12.2021 14:31

Re: 10. zimný zraz Slovenského Subaru Klubu s prívlastkom Výročný

Zdravim, vie niekto ako vela snehu je na Liptove? Kvoli sobotnajsiemu programu - predpokladam, ze letisko sa neupravuje.

16.01.2019 21:55