Diskusné fórum

Zvukova izolacia motora

Autor Správy
MZ
avatar

Re: Zvukova izolacia motora

Na Favoritu Pick-Up jsem kdysi dal instalatérský Mirelon 12mm s AL vrstvou a držel tam bez problémů, mimo to byl demontovaný celý interiér vč. palubky a vylepený Mirelonem, auto krásně ztichlo a podvozek nebyl skoro slyšetsmile

31.07.2010 10:41

Re: Zvukova izolacia motora

A nieco podobne dokazu aj stuple do usi a je to omnoho lacnejsie smile

31.07.2010 11:48

Re: Zvukova izolacia motora

skutak mas super napady tiez ti napisem nieco podobne ked budes nieco riesit

31.07.2010 14:23

Re: Zvukova izolacia motora

Marian keby nieco tak ja osobne by som siel do takeho isteho materialu ako tam bol alebo nieco podobne tomu .

31.07.2010 17:30
555
avatar

Re: Zvukova izolacia motora

Technicke sklo pri Devinskej n. Vsi robilo rozne platy, aj s alu samolepkou na jednej strane, ale ako pozeram na ich stranku, tak uz iba rozpredavaju stroje. Je dost pravdepodobne, ze ten material od vyrobcu je nieco podobne, ako toto http://www.hastex.sk/produkty-sluzby/90/protipoziarne-textilie.html respektive toto http://www.rempo.net/sortiment/izolanty-a-polymery/

31.07.2010 18:27

Re: Zvukova izolacia motora

samozrejeme ze by kazdy dal to iste co tam bolo povodne ale tu sa riesi situacia ze to povodne nemas a v subaru to nebudes kupovat ze tak preto taka reakcia na tvoje stuple do usi si myslim ze forum je na riesenie problemov a veci okolo subaru a nie na to koho som dnes stretol

31.07.2010 18:30

Re: Zvukova izolacia motora

marian, trocha ironie na odlahcenie a zabavu na ukor brankaaaa nezaskodi, netreba to brat tak vazne smile smile

31.07.2010 20:48

Re: Zvukova izolacia motora

ok ja to beriem a tebe ako ide bozkavanie so stromami, zena ti uz asi nestaci ze ::::)))))))))

31.07.2010 21:22

Re: Zvukova izolacia motora

trochu offtopic v tomto vlakne ale uz sa neviem dockat dvdka smilezajtra sa ma luky zastavit, tak bude doma za telkou zabavicka na vecer smilesmilesmile

31.07.2010 21:36

Re: Zvukova izolacia motora

zdarec,<br> Marian ako sa citi STIckar co chce zavodit a vyprasi ho jak ten co bozkava stromy tak aj impreza 1.8 a malem aj libero 1.2? No ale hadam sa tu nebudeme hasterit pre par vtipov. Nic v zlom, ale k teme. No stuple beriem ale to by si ich musel rozhadzovat ako konfety okoloiducim.<br> Predpokladam teda ze Brankooo mal na mysli tento hluk a nie ten co pocuje posadka.<br> Brankooo naco kua chces utlmit zvuk motora siriaci sa cez kapotu ked spodok je takmer bez krytu a vsetko ide tadial? Mohol bych ti poradit obalit vyfukove potrubie ziaruvzdornou sklenou vatou a nasledne asi olepit hlinikovou paskou, ale to je tak na sezonu. Zakazkovy koncovy tlmic s vacsim poctom prepazok vykonu neprida ale na znizenie hluku postaci. Dalej sportovy filter hlucnosti len prida.<br> Samotny motor od hluku nedoriesis a ked motorovy priestor utesnis tak ho zasa neuchladis a mas dalsi problem.<br> Pokial mal Brankooo na mysli hluk ktory ide do kabiny tam su Bitumenove platy v poho a treba oblepit priestor pod palubovkou + podlahu.<br> ToT vsio.

31.07.2010 23:59
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101