Diskusné fórum

Kdo sa chystá isť na SNOW AND SLIDE II.

Autor Správy

Re: Kdo sa chystá isť na SNOW AND SLIDE II.

Jasne, tak se sejdeme v sobotu tak je poohovárame a já ti řeknu jak jsem si zajezdil s klukama ze Subaru fan clubu. Byla to paráda! smilesmile

17.01.2012 18:48

Re: Kdo sa chystá isť na SNOW AND SLIDE II.

Este par slov k diskusii - Marianovi som to uz vysvetlil na chate, ale aby to bolo prehladne aj tu pre ostatnych.

prcek150cm - nie je jedno, kde tato (alebo aj akakolvek ina) tema bude. Snazim sa tu udrzat poriadok, aby boli temy prehladne usporiadane podla urciteho kluca a jednoducho ta tema Akcie a zrazy je urcitym sposobom specialna na uz spomenute ucely. Myslim, ze to ulahci nielen citanie nasej diskusie ale aj vyhladavanie v mnozstve tem v buducnosti pre sucasnych aj buducich uzivatelov nasho webu

Nejde mi o ziadne "sikanovanie" novacikov ci cokolvek podobneho a to ze o mojom zasahu napisem priamo do danej diskusie je preto, aby kazdy vedel, ze som to bol ja, aky som mal na to dovod a pripadne sa nielen dany uzivatel ale aj ostatni poucili do buducnosti a ja som mal neskor menej roboty s upratovanim diskusie.

Posledna vec - to ze pisem takto boldom/hrubym pismom je preto, aby bolo jasne, ze pisem ako admin a nie ako prispievatel do danej temy. Ked uvidis odomna prispevky bez tohto zvyraznenia, tykaju sa vzdy danej temy a nie mojej funkcie spravcu diskusie. smile

Dakujem za pozornost, koniec hlasenia mestskeho rozhlasu smile

17.01.2012 19:05

Re: Kdo sa chystá isť na SNOW AND SLIDE II.

Marian citujem ta :"uz mam fakt v poslednej dobe toho dost" " a dopaluje ta aj kopa iných vecí" ... Nuže ja si nespomínam na nejake podnety, nápady, či inu inciatívu s tvojej strany na vylepesenie ci zhodnotenie tejto komunity alebo webu. auž vobec sa neda u teba hovrit o nejakej ruke prilozenej k dielu okrem takýchto poznamok hodných adolecenta... Zato inzerovat sa ti už inzeruje však? to ti už neprekáza že ti to prispieva ktovjmu vlastnemu sukromnemu biznisu ? Takze pre buducnost ...nabuduce sprav nieco aj pre vseobecne blaho a nilen pre to svoje ako to bolo výlučne do teraz a potom mozme zacat diskutovat kto tu coho má poslednej dobe dosť smile

17.01.2012 22:59

Re: Kdo sa chystá isť na SNOW AND SLIDE II.

dnes mam celkom dobru naladu marek tak ma tvoje bozie slovo vobec neserie.

18.01.2012 07:04

Re: Kdo sa chystá isť na SNOW AND SLIDE II.

Tak pánové,<br> Snow and slide II už je za náma a bylo fakt super (trošku zima a dost tam foukalo). Bylo na co koukat!!! Kdo nebyl, muže litovat!!! Byly tam snad všechny auta které potkávate deně + nějaké speciály. Akcička fakt super zorganizována, jen škoda, že registrace do závodu skončila tak brzýo a už jsem se nestihl zaregistrovat.smile Soutěžilo 54 aut. Naše barvy hájil Marián Sobol a fakt se mu dařilo. smilesmilesmile

Dávám tu odkaz na videjko, kdyby jste chteli videt o co jste přišli. http://youtu.be/dFCoCW9NA4U

Je to krásné prostředí a tak tam asi zorganizujeme

mini sraz subaru kolem 4.2.nebo 5.2.Ještě se domluvíme,

smile

23.01.2012 21:31
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101