Diskusné fórum

zabezpecenie auta

Autor Správy

Re: zabezpecenie auta

Presne pre strach ze sa niekto bude hrabat v elektrike som riesil mechanicke zabezpecenie. Zeder tam nedas - nemaju spravny kus. Defendlock montuju rutinne, je to ok, vyzera otrasne.

09.06.2012 01:22

Re: zabezpecenie auta

Zdravím Mám objednané Subaru XV, každú chvíľu by mi malo prísť. Kvôli poisťovni potrebujem nejaké ďalšie zabezpečnie. Pozeral som Zeder ale podľa ich stránky sa tvária že do Subaru ho nemontujú.Keďže je to novinka určite to málokto montoval ak vôbec niekto. Po defendlocku nejako netúžim a alarmu by som sa tiež rád vyhnul, kvôli prípadným problémom s elektronikou. Chcem do neho robiť čo najmenej zásahov aby mi nejaká kravina zbytočne nešpatila interiér.<br> Vedeli by ste mi poradiť niečo lacné, prípadne ako tu ktosi spomínal tú výnimku u poisťovne ? Dikysmile

03.09.2012 21:23

Re: zabezpecenie auta

Osobne by som si tiež auto nerád špatil, asi by som volil inú poisťovnu, takú ktorá pochopí, že pripoistiť Subaru proti krádeži nemá zmysel, lebo to nie je koncern v TDI

03.09.2012 22:17
555
avatar

Re: zabezpecenie auta

Zeder som videl na autosalone v NR niekedy v 2007 alebo 8, az tak horuca novinka to nie je. Toto je dost exoticky alarm a dost dobry http://www.autoalarm-vamos.sk/

03.09.2012 22:34
WRX
avatar

Re: zabezpecenie auta

osobne si myslim ze Vamos asi nema zmysel davat do subaru, jednak to stoji od cca 900-1000 eur + DPH zakladny a vyssie podla toho co vsetko chces mat chranene a 90% jeho montazi je do nemeckych aut, skor by som dal klasiku, ja mam nejaky sherlog imobilizer. alebo ist do poistovne, kde sa da subaru normalne positit bez Lo-jacku a napojenia na pult ochrany PZ SR smile

04.09.2012 11:26

Re: zabezpecenie auta

Ja som bol velmi spokojny s Magicarom, bo to malo kopu zaujimavych vychytavok, ale inak suhlas s WRX

04.09.2012 12:58

Re: zabezpecenie auta

odporucal by som autoalarm, ktory sa pripaja na CAN-BUS. minimalny zasah do vozidla. Jablotron ma take nieco za okolo 150 Euro, plus sa daju k tomu dokupit bezdrotove senzory podla toho co clovek potrebuje (pohyb, rozbitie okna...) zostava sa da dobre prisposobit rozpoctu.

06.09.2012 10:04

Re: zabezpecenie auta

Diky za rady, nakoniec som to vzdal a dal som si namontovať v Subaru originál alarm, na ktorý je vraj celoživotná záruka že nepohubí elektroniku v aute. Skúšal som aj iné poisťovne, a tie ktoré nepožadovali dodatočné zabezpečenie, mali poistku 2x drahšiu, takže cena alarmu sa mi vrátila na 1 ročnom poistnom. Zajtra si idem konečne po novučké Subaru smilesmile

06.09.2012 17:19

Re: zabezpecenie auta

Vidím, že sekcia "ukradnuté autá" je našťastie prázdna, no chcem sa predsa len opýtať, či má niekto namontovaný napríklad ZEDER. Mám síce havarijnú poistku, ale uvažujem, že ju časom zruším. Auto má momentálne vyše troch rokov, no a keby mi ho zrovna ukradli, tak mi vyplatia tržnú hodnotu, takže radšej by som tomu predišiel, najlepšie asi mechanickým zabezpečením. ZEDER údajne zatiaľ nebol prekonaný, kďežto CONSTRUCT, MEDVEĎ-BLOCK, DEFEND a podobné údajne stačí odtiahnuť na spojke...

05.02.2015 09:23

Re: zabezpecenie auta

Aj Zeder sa dá prekona a kto by šiel kradnúť Subaru na to tu máme koncernistov.

Za druhé ťa nebude baviť zamykať Zeder večne a nakoniec nebudeš zamykať vôbec, alebo len vo výnimočných prípadoch

05.02.2015 15:33
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101