Diskusné fórum

Inspiracie na zrazy

Autor Správy

Re: Inspiracie na zrazy

Ja by som mal typ na zraz v Slovenskom raji,Podlesok.Sú tam chatky penzióny,reštauračné zariadenia, veľké parkovisko a KRÁSNA PRÍRODA.Konalo sa tam už viac autozrazov http://www.podlesok.sk/

13.02.2013 16:01
555
avatar

Re: Inspiracie na zrazy

Brano, zaraza ma, ze nepoznas odpoved na tak trivialnu otazku. Predsa, ked budem chciet.

Na zvysok mam iny nazor, mozes kludne spavat, ked chcem vidiet niekoho, kto to vie, tak mam dost kamosov z motosportu a kupodivu poznam aj organizatorov skoly smyku. Sice sa robia aj custom riesenia, dokonca aj skoly driftu, ale to nie je podstatne, dolezite je, ze som vyjadril nejaku myslienku a ukazal si mi, ktorym smerom mam hladiet. Dakujem.

13.02.2013 17:25

Re: Inspiracie na zrazy

Za mňa osobne a iba za mňa môžem povedať, že mam jazdenia za ccelý rok plnú rit. Rád pokecám a posedim s blízkymi a kamarátmi. Žiaľ zraz je jediný čas, kedy si môžem oddýchnuť. Samozrejme výlety a návštevy pamiatok sú úžasné rozptýlenie. Samozrejme Zimný zraz je iná káva!

13.02.2013 19:33

Re: Inspiracie na zrazy

Za mňa osobne a iba za mňa môžem povedať, že mam jazdenia za ccelý rok plnú rit. Rád pokecám a posedim s blízkymi a kamarátmi. Žiaľ zraz je jediný čas, kedy si môžem oddýchnuť. Samozrejme výlety a návštevy pamiatok sú úžasné rozptýlenie. Samozrejme Zimný zraz je iná káva!

13.02.2013 19:35

Re: Inspiracie na zrazy

Ja osobne by som bol za letnu akciu znova na tomto letisku pod zastitou Chvalu mohlo by to byt pojate ako 1 dnova akcia cisto jazdenie od 10:00 do 15:00 mozno dlhsie uzavrelo by sa cele letisko a urobila by sa na nom rychlostna skuska skrížena z autoslalomom. Myslim ze by bolo super vyskusat si auta aj na suchom respektive podla pocasia mokrom asfalte a mat pritom odmerany aky taky cas. Keby sa tam nazbieralo 15 aut tak by to nebolo ani tak narocne na financie podla ceny zimnej akcie.

13.02.2013 20:10

Re: Inspiracie na zrazy

Pripájam sa k Mariánovmu názoru. Takto parádne si zajazdiť na uzavretej trati je super a to aj na suchom, či mokrom asfalte. Pokojne to môže byť ako teraz 3dňovka a tí, ktorí pre čosi nemôžu, alebo chcú prísť len na sobotu, tak to bude týmto charakterom pre nich zaujímavé. A takisto je to fajn kvôli polohe - stred, takže aj východ aj západ to má cca rovnako (viem, viem BA, SE atď to majú predsa len ďalej). A ak aj inam by sme mali ísť tak stred Slovenska je podľa mňa optimum, takže sa prikláňam k návrhom tam lokalizovaným. Ale všetko záleží na konsenze, takže diskutujme a určite z toho niečo pozitívne vzíde.smilesmilesmilesmile

13.02.2013 21:37
MKo
avatar

Re: Inspiracie na zrazy

Ozaj a ak by bol ring - alebo aj to letisko, nemohol by nam nas importer prispiet svojou troskou do mlyna smile? Spojil by si to s nejakou predvadzaciou akciou. Celkom peknu akciu mali v Cechach (tam to robil nie importer ale servis). Kazdy si co to doplatil ako startovne, ale mohli sa vyblbnut.

13.02.2013 21:47

Re: Inspiracie na zrazy

Reakcia na príspevok od používateľa Spac:

29.08.2012 22:37

Ano, mozem potvrdit, bol som tam par krat a je tam nadherne! Dokonca poznam osobne aj majitela.smile

salaš zbojská dobrý tip (http://www.klubsubaru.sk/galeria/1148/ "")smile

03.03.2013 01:11

Re: Inspiracie na zrazy

ty voe martin, tak to videjko je pekne urobene a ja by som teda taku akciu bral vsetkymi desiatimi ... akurat si neviem predstavit kto by to zastresil smile ... hlavny importer asi tazko smilesmile a celkovo ani neviem kde su taketo moznosti ... ale je to vyzva pre klub do buducnosti, takze vieme kam mozeme napredovat vo dvihani urovne zrazov smile

03.03.2013 14:13

Re: Inspiracie na zrazy

čo tak takéto niečo: http://www.smrekovicacompany.sk/ je to najvyššie položený hotel na SK a cesta tam je ako stvorená pre subaru. Bol som tam minulí rok a celkom sa mi tam páčilo. No a dúfam že letného zrazu sa už zúčastním na ďalšom Forestri smile

06.06.2013 14:51
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101