Často kladené otázky

Ak vám tu niečo chýba, napíšte nám

Registrácia vám umožní prístup k službám nedostupným pre anonymných používateľov, ako napr. možnosť vkladať nové témy a príspevky do diskusného fóra, vkladanie článkov, chat, súkromné správy používateľom, atď. Vrelo vám teda registráciu odporúčame, zaberie to len chvíľu.
Tento zoznam môžete využiť na usporiadanie ostatných používateľov fóra. Členovia nachádzajúci sa na zozname vašich priateľov budú zobrazení v ovládacom paneli používateľa, takže budete mať rýchly prístup ku všetkým informáciám a budete mu môcť odoslať súkromnú správu.
Môžete ich vidieť v pravom stĺpci. Zelené ikony majú tí, ktorí sa nachádzajú na stránke chatu a pred akou dobou naposledy napísali poslednú správu, šedé majú tí, ktorí sú online kdekoľvek inde na stránke klubu a pred akou dobou naposledy načítali stránku. V tabuľke sú len záznamy mladšie ako 20 minút.
Chat slúži k online komunikácii medzi členmi klubu. Neprihlásený/neregistrovaný člen nemôže vstúpiť na chat. V pravom stĺpci je možné vidieť všetkých momentálne prihlásených členov, ktorí sú online. Zelené ikony majú tí, ktorí sa nachádzajú na stránke chatu a pred akou dobou naposledy napísali poslednú správu, šedé majú tí, ktorí sú online kdekoľvek inde na stránke klubu a pred akou dobou naposledy načítali stránku. V tabuľke sú len záznamy mladšie ako 20 minút.
Do osobnej galérie si môžete nahrávať rôzne fotky, ktoré si potom ostatní členovia môžu prezerať.
Maximálna veľkosť vkladaných obrázkov nie je obmedzená, obrázok však bude automaticky upravený na optimálnu veľkosť. Povolené formáty obrázkov: .jpg, .jpeg, .gif, .png. Nevkladajte pornografické alebo ilegálne obrázky a obrázky porušujúce autorské práva.
Obmedzenie počtu zadávaných inzerátov do inzercie je zavedené z dôvodu zvýhodnenia členstva v občianskom združení SSK. Ak člen klubu potrebuje vkladať viac inzerátov, môže sa zaregistrovať do OZ SSK (postup ako sa prihlásiť do OZ) a bude môcť vkladať neobmedzené množstvo inzerátov.
Vlastníkom tohto webu je občianske združenie Slovenský SUBARU KLUB a vlastní aj všetky práva k nemu. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese info@klubsubaru.sk
Občianske združenie Slovenský SUBARU KLUB chce pre svojich členov prinášať rôzne výhody. Ich presný zoznam bude (časom sa zmení na "je") uverejnený na webstránke na viditeľnom mieste. Jednou z výhod členstva v OZ je možnosť zasielania Drive Magazínu poštou na domácu adresu. Ďalšou výhodou člena OZ je možnosť zadávať neobmedzené množstvo inzerátov do inzercie. Pre možnosť čerpania týchto výhod je nutné byť zaregistrovaným právoplatným členom občianskeho združenia a mať zaplatený ročný členský poplatok. Postup ako sa prihlásiť do OZ je opísaný na stránke Občianske združenie.