Diskusné fórum

mp3 v subaru

Autor Správy

Re: mp3 v subaru

Velmi správně - nejsme na trhovisku. Tyto stránky primárně slouží k vzájemné pomoci a výměně zkušeností - což nemusí být zadarmo.Nabídnout ale řešení a pak s tím dělat obstrukce si myslím není na místě.Jezdím se subaru již dlouho a vždy jsem se v komunitě setkal se vstřícným přístupem. Jako reklamní a startup-ová fóra složí jiné stránky. Díky za pochopení.

22.04.2016 07:14

Re: mp3 v subaru

Pozdravujem , pár ľudí sa mi ozvalo že by mali záujem o sadu na pripojenie MP3 ( handsfree ) k rádiu .Je výhodnejšie objednať viac kusov v jednej objednávke a teda ak záujem pretrváva,napíšte mi správu.

04.05.2016 23:36

Re: mp3 v subaru

chlapi, menil niekto orig. za 2 DIN radio?

05.12.2017 12:22

Re: mp3 v subaru

s tymto by problem nemal byt. zisti si kompatibilitu radia ktore, chces montovat, so subaru a pripadne budes musiet dokupit redukcie.

06.12.2017 08:23

Re: mp3 v subaru

Reakcia na príspevok od používateľa PowerFull:

06.07.2015 18:02

Možno ste rešili alebo riešite ako dostať svoju obľúbenú hudbu do svojho stavaného subaru rádia . Týka sa to hlavne legacy a outbacka kde je rádio s klímou v jednom kuse bez možnosti lacnej výmeny za iné jedno alebo dvoj din rádio. Ja som už dlho hľadal nejaké riešenie a už som chcel aj rozpitvať to moje pôvodné ale nakoniec som od toho opustil keďže je to dosť riskantná operácia z možnosťou poškodenia rádia a tým pádom aj ovládania klímy.

A nakoniec som našiel riešenie ktoré nielen že ponúka možnosť prehrávania hudby cez usb ale má aj možnosť handsfree sady pomocou bluetooth ( čiže telefonovania ) a aby toho nebolo málo, dokážem priamo prehrávať hudbu z môjho mobilu (Samsungu S4 - android ) jediné podmienka je aby malo rádio vstup na cd menič. Zatiaľ mám otestované vlastné rádio Kenwood GX-201LH ( Outback 2004 ) a podporované rádia výrobcom sú Kenwood GX-201LH, GX-201LE, GX-204LH, GX-806EF2

Celé sa to jednoducho spáruje s mobilom a prehrávate si hudbu akú chcete. Najlepšie je na tom že ak má mobil podporu hlasových príkazov viete to všetko ovládať hlasom ( mám to odskúšané) Hovor som skúšal aj s jedným starším samsungom bez androidu ( Samsung S5230 ) a fungoval a taktiež hudba priamo nahratá v ňom sa cez stavaný player dala prehrať na repro v aute. Podľa mňa ak sa spáruje zariadenie s mobilom tak to musí ísť na hocijakom mobile ( hovor a hudba ) kedže automaticky sa zvuk presmeruje na bluetooth.

Ovládanie mp3 s usb klúča alebo sd karty je možné pomocou rádia.Podporuje možnosť priečinkov ( adresárov ) a pamätá si to pozíciu kde ukončil prehrávanie ak trebárs vypnete rádio alebo motor. Priamo cez rádio som dokázal prehrávajúcu hudbu z mobilu iba prepnúť na ďalšiu pieseň alebo späť ( čo však nevidím ako problém keďže si človek dá aplikáciu akú chce a ovláda to priamo cez mobil a hlavne môže využiť ekvalizér ktorý ponúka aplikácia ) Plus ešte má podporu aj pre Iphon a Ipod - to som zatiaľ nevyskúšal kedže nemám nič také po ruke ( ale určite skúsim ak bude možnosť )

mám ešte jeden odľahčený model zariadenia s usb a bluetooth ( bez podpory sd karty a Iphonu/Ipodu )ale bohužial moje rádio mi ho nechce zožrať a ako som sa dozvedel až neskor od výrobcu ,tak tento model nevie komunikovať z mojim typom rádia.

Tu by som chcel nejakého subaristu poprosiť z okolia SNV, Popradu,Levoče,Kežmarku ktorý má rádio z modelovým označením Kenwood GX-201LE, GX-204LH, GX-806EF2 na test funkčnosti tohoto modelu. ( po dohode dôjdem kde bude treba , viac cez ss)

Zámerne ešte neudávam o aké zariadenie ide kedže sú to zatial len testovacie kusy a nerád by som niekoho namotával na niečo čo nefunguje.

PS - neskutočne som bol milo prekvapený ako z kvalitnou mp3 to rádio dokáže zahrať aj na tých smiešnich repráčikoch ktoré sú fabrické . ( už sa teším na výmenu za Magnaty ktoré mám z bývalého auta ... kde sú tie časy keď som mal dva zosíky v kufri a 600W sub. Hertz ... asi starnem a dostávam rozum či ? smile

Čo stojí taká sranda mám legasy IV 2004 s Navi.

18.01.2018 09:52
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101