Diskusné fórum

Impreza - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Zdravim som tu novy a so subaru nemam skusenost a idem po svoje prve resp to bude auto pre priatelku jedna sa o imprezu rok 99 2.0 92kw automaticka prevodovk 4.st auto je po prvom majitelovi a ma preukazatelnych 205 000km ide mi hlavne o podstatne veci ktore pozriet vylucne na subaru tohto modelu? Motor neriesim kedze jazdi 90% sama skor ohladne prevodovky a hlavne pohonu nokolko som cital v jednom clanku ze je tam iny system na zadnej naprave ako pri manualy.... Pocitam ze 200 000km je nic pre motor, pohon..... Cena je 1600€+ prihlasenie auto je zo zahranicia za kazdu radu dakujem

26.09.2015 10:23

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Funguje to na princípe ako Haldex, akurát je to spolahlivejšie (zničiť sa dá všetko). Osobne by som sa obzeral po novšej generácii z hladiska korozie karoserie u starších modelov. Neviem možno si našiel zachovalý kus, ale väčšina má problém hlavne v oblasti zadných lemov.

Nie je to tragédia, ale ak by sa to muselo opraviť, tak to zrovna lacný špás nie je a ked to pripočítam k cene auta + prihlásenie tak to si zrovna môžeš doložiť pár stoviek a kúpiť novšiu generáciu tu na SK, respektíve pozrieť nejaké Legacy/Outback/Forester

26.09.2015 10:52

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Auto mi bol pozriet znamy hlavne z dovodu hrdze na prahoch spodkoch dveri a blatnikoch a je to 100% bez kus kapota od kamienkov........pozeral som aj po svk a nic poriadne alebo uz cez limit..... V cz je jedna novsia takze cestou do belgicka sa tam planujem zastavit islo mi hlavne o spolahlivost pohonu a automatu a este mam obavu z bezramovych dveri v zime.... Nikdy som v tomto modeli nesedel ale predpokladam ze po otvoreni sa okno trochu stiahne a po zavreti dotiahne neprimrza to v zime? Vdaka

26.09.2015 15:05

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Taký patent s oknami má tuším BMW pri kabrioletoch, u Subaru sa nič také nekoná. S primrzaním problém nie je, aspon nie u mna

26.09.2015 16:57

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Ok dakujem za rady a objasnenie

27.09.2015 04:18

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

ked tak staci potriet tesnenia silikonovym olejom smile

27.09.2015 23:03

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

zdravim subaraci

ohliadam sa sa po dakej 4x4 a vzdy som mal sympatie k japonskym autam hlavne k subaru, nehladam ziadny pretekarsky special len obycajnu 92kw idealne sedan. rozpocet mam bohuzial podstatne skrateny :( ale vobec mi nebude prekazat ani starsi rocnik. jazdit budem hlavne kratke vzdialenosti a ziadne velke nabehy km nehrozia takze by som chcel natrafit na zachovaly kus. na slovenskych onlinebazaroch toho bohuzial vela nieje ale ak by to bolo nevyhnute zbehol by som daco pohladat do nemecka.

ale nasiel som jedno auticko http://www.autobazar.sk/9258556/subaru-impreza-gx-2-0i-4x4/ co by ste nanu povedali?

28.09.2015 21:02

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Auto nevyera zle (treba vidiet a skusit) ale cena sa mi zda za auto/rocnik/vybava trocha vysoka... Ale je to o osobnych preferenciach, ak sa ti paci a cena ti vyhovuje, treba ist pozret pripadne kupit a tesit sa z nej... smile

30.09.2015 12:32

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

no bol som to pozriet a auto je naozaj velmi pekne a zachovale, nasli sa mensie chybicky ako obute 7rocne misheliny a vykuchany vyfuk takze auto hucalo ako na tuningovom zraze v hornej dolnej smile vaznejsi problem ale bola spojka, na ktorej bolo evidentne citit vysoke opotrebenie a je nevyhnutne ju vymenit. predavajuci vsak tvrdil ze je v poriadku... kvoli tejto chybe sme sa nakoniec nezhodli na cene^^

inak sa mi podvozok a motor zdali uplne bez chybicky a kilometre tiez originalne smile

takze hladam dalej:)

01.10.2015 18:26

Kupa:Subaru Impreza 2.0 R pro:sports:line, hatchback

Naydar subaraci zvazujem kupu auta Subaru Impreza 2.0 R pro:sports:line, hatchback r.v.2011 viete mi povedat nieco alebo naco si dat pozor pri kupe auta?? alebo co ma caka ak si to auto kupim myslim servis a podobne veci.... vopred dakujem za odpovede a tych 44 stran co su tu v sekcii napisane tak pomali citam ak by ste ma chceli ukamenovat ze si to mam precitat..... bol by som vdacny za odpovede k modelu auta vdaka

01.10.2015 21:19
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101