Diskusné fórum

Impreza - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa yossariann:

03.11.2015 20:58

Jasné aj hento Lego som obzeral, akú máš ty na svojom spotrebu? Predsa len hydromenič nemá moc vysokú efektivitu. Na subaru klube.cz majitel AT aj MT napísal niečo v tom zmysle že AT zoberie 30% vykonu a svižnosti a zdvihne sa spotreba. Uvidim či sa vobec zmestím do hentej imprezy kedže všade sa píše že pre ludi nad 180 cm to je utrpenie v impreze. Ale bol tom môj detský sen tak vieš ako to je smile Treba odskúšať a poučiť sa na chybách:D

S Ivankom by som pre tento krát súhlasil, ja mám forestra 06 atmo, ale keby že som mladší a bez rodiny, nejaké turbo alebo vyššia kubatúra by ma teda ešte viac lákala. Nie že by som nebol spokojný ale človek by chcel viac a viac, taký sme..

04.11.2015 20:21

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Aj AT vie byt svižný ked je treba, dá sa zaradit natvrdo 2 alebo 3 a ide to ... MT bude vždy oproti starsím AT sviznejsía ale pri spravnom používaní AT sa to dá ...

04.11.2015 22:46

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Tak jasne ze by som najradšej zobral wrx sti ale na to ešte zatiaľ nie sú peniaze keďže pracujem ešte len rok po vysokej škole. Bol som sa pozrieť na tu imprezu za 9 a musím povedať že som sa do nej zaľúbil, až na to ze vzadu je veľmi málo miesta. Pri jazde svietila aj kontrolka ABS a po vypnutí a zapnutí už nie, čo by to mohlo byť? Resp aká drahá býva oprava? Výmena snímača? V Bratislave poznáte nejaký spoľahlivý servis subaru kde by som mohol ísť s majiteľom pozrieť auto na hever a hlavne nech by sa odborník vyjadril?

05.11.2015 12:38

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Nazdar,skus kontaktovat clena 555 - Erika ,je od fachu a je z BA

05.11.2015 13:00

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa yossariann:

05.11.2015 12:38

Tak jasne ze by som najradšej zobral wrx sti ale na to ešte zatiaľ nie sú peniaze keďže pracujem ešte len rok po vysokej škole. Bol som sa pozrieť na tu imprezu za 9 a musím povedať že som sa do nej zaľúbil, až na to ze vzadu je veľmi málo miesta. Pri jazde svietila aj kontrolka ABS a po vypnutí a zapnutí už nie, čo by to mohlo byť? Resp aká drahá býva oprava? Výmena snímača? V Bratislave poznáte nejaký spoľahlivý servis subaru kde by som mohol ísť s majiteľom pozrieť auto na hever a hlavne nech by sa odborník vyjadril?

Ale ved za 9000€ kúpiš aj WRX (nie WRX STI), akurát to nebude 2007, ale 2002... Máš to ťažke, srdce hovorí "image" a rozum hovorí mizerný priestor a ja k tomu dodám že aj slabá zábava. Myslím že nedostaneš to čo v duchu očakávaš. Možno na začiatku bude nejaké nadšenie, ale to opadne. Ten výkon 2.0R síce neurazí, ale ani nenadchne. Pohladaj niekoho či by ťa nezviezol na bežnej WRX a potom pochopíš o čom ten rozdiel je a na atmosféru razom zabudneš. Druhá možnosť je spomenuté Legacy, výkon cca ten istý ako atmo Impreza, ale aspon sa to Legacy netvári ako WRX v prípade bežnej Imprezy

05.11.2015 15:02

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa enc0re:

04.11.2015 20:18

Neviem ako v hawkeye ale v bugi WRX sa volant neda nastavit pozdlzne. Ja mam 190cm a nesmierne mi to vadi. Sedacku mam uplne dole, operadlo mam celkom zvislo. Chcel by som sediet este viac vzadu ale potom zas nedociahnem poriadne na volant ani s uplne vystretymi rukami. Takze aj toto si poriadne otestuj. Vystupovanie je celkom zabavne :D.

Presne toto som riešil pred 2mi rokmi, srdce chcelo Imprezu, rozum kázal Legacy. Mám 190cm a dlho som si nevedel zvyknúť a nájsť si pohodlné nastavenie sedadla a volantu. A asi ho ani nenájdem, ale zvykol som si. Japonci vzhľadom na svoj priemerný vzrast nepotrebujú až toľko miesta a taký rozsah nastavenia volantu.. Aj na 2.0R som si po 5tich autách s turbom zvykol, len to musíš viac točiť...

05.11.2015 16:14

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Tak bol som dnes v BA aj s majiteľom u Erika v servise na prehliadke. Nemal žiadne výhrady, povedal že je vidieť že to auto bolo tak málo jazdené (43000 km)a oplatí sa zobrať ak ho plánujem mať dlhšie lebo bolo fakt zachovalé (ani tlmiče ešte nestihli začať hrdzavieť) tak som ho nakoniec zobral. Srdcu som nerozkázal, ale podarilo sa mi nájsť pohodlný posed a to ani nemám sedadlo uplne vzadu. Domov som išiel po starej ceste ešte dôchodcovským tempom a ani moc neubudlo z nádrže.Musím kupiť bluetooth obd2 adapter a torque pro :D Teraz som sa bol povoziť na Soblahove a Hrabovke, kúsok po dialnici a som nadšený z toho zvuku nad 5000 rpm. Oproti felicii alebo suzuki 1.6 VVTI 120 hp to je rozdiel, a hlavne ten podvozok drží jak vlak. Akurát vo vyjazdených kolajách sa s autom musím pretláčať, nejde krutiť jedným prstom ako na VAG.

06.11.2015 19:20

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Zdravym, uvazujem o kúpe subaru wrx sti

http://subaru-impreza.autobazar.eu/25-wrx-sti-id7939783.html http://subaru-impreza.autobazar.eu/25-wrx-sti-exclussive-id7944319.html http://subaru-impreza.autobazar.eu/25-wrx-sti-exclussive-id7944319.html a este jeden:

http://subaru-impreza.autobazar.eu/25-wrx-sti-exclussive-id7944319.html

Viete pomoct, na co treba dávat pozor pri kúpe? Mám hladat uz vytunené autá s kovavym prestavanym motorom alebo radsej sériu? Ja osobne preferujem prestavanú uz na vyssi vykon, aj tak do toho by som pustil po case ja. Ktorú by ste vybrali, alebo náhodou poznáte tie autá z autobazáru? Dakujem vám za odpoved. smile

20.11.2015 14:52

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Nazdar chlapi, čo hovoríte na tento kúsok v tejto cene? nepozná niekto? Za rady ďakujem . :)

http://subaru-impreza.autobazar.eu/20-wrx-id8133726.html

25.11.2015 18:50

Re: Impreza - otazky a rady pred kupou

Velmy pekny kusok a ak je fakt v 100% serii tak aj cena dobra

25.11.2015 19:32
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101