4 nové funkcie Subaru Forester, o ktorých potrebujete vedieť

Autor: miloxko / Dátum: 14.06.2018

Nový 2019 Subaru Forester príde tento rok na jeseň. K dispozícii sú štyri nové funkcie, o ktorých potrebujete vedieť.

Prvé recenzie po odhalení boli len o nedostatkoch vonkajších návrhových zmien nového modelu. Ale je toho viac, čo bude prínosom pre spotrebiteľov.

Forester je celý o bezpečnosti

Nový model 2019 Forester je teraz dodávaný so štandardnou technológiou EyeSight, technológiou podpory vodiča značky Subaru s predzrážkovým brzdením, ktorá dokázala znížiť počet nehôd. Je vybavený aj novou technológiou DriverFocus, ktorá pomáha pri rozrušených a ospalých vodičoch znižovať riziko zrážky. K ďalším bezpečnostným funkciám patria detekcia slepých bodov, výstraha pri krížení ciest pri cúvaní krížení ciest pri cúvaní a automatické brzdenie pri cúvaní, spätné svetlá LED, asistent diaľkových svetiel a bezpečnostný a ochranný asistent vozidiel Subaru STARLINK.

exterier

Subaru Forester získava lepší výkon

2019 Forester dostane novo modernizovaný 2,5-litrový boxer s priamym vstrekovaním, ktorý teraz produkuje 182 koňských síl so zvýšenou úsporou paliva. Nie je to nové, ale Forester sa dodáva so symetrickým pohonom všetkých kolies Subaru, ktorý je určený pre každé počasie, 22 cm svetlá výška a X-Mode pre mimoriadne terénne využitie.

AWD

Forester Utility

Nová piata generácia rastie a teraz má viac nákladového priestoru. Dodáva sa so strešnými nosičmi na prepravu extra nákladu, novým extra širokým zadným otváraním dverí (130 centimetrov) a elektrické zadné dvere pre ľahšie nakladanie.

Zostanete pripojený

Nový Forester taktiež získava novú vyspelú technológiu s prvou možnosťou Wi-Fi a prístupu k vašej hudbe a aplikáciám prostredníctvom multimediálneho systému STARLINK Multimedia spoločnosti Subaru, ktorý sa teraz integruje so systémami Apple CarPlay a Android Auto. Nové SUV môže byť vybavené vyhrievanými zadnými sedadlami, ventilačnými otvormi a dvomi portami USB. Voliteľné elektricky ovládané panoramatické okno je ďalším novým prvkom spolu s vyhrievaným volantom.

Interier

Zbrusu nový 2019 Subaru Forester začne prichádzať do showroomov Subaru tento rok na jeseň. Páči sa Vám? Dajte vedieť v komentároch pod článkom!

Zdroj: www.torquenews.com

Komentáre

avatar
palmir ~ 16.04.2019 11:12

Potešujúca správa. Na EU trhu bude Forester e-boxer v ponuke. Prvotné informácie sú už na domácej stránke https://www.subaruslovakia.sk/forester-e-boxer.html

Celkom dobrý video test e-boxerov (Forestera aj XV-čka) v poľštine: https://www.youtube.com/watch?v=ycraAvcAieI

S tou spotrebou 5,4l to asi nebude také optimistické, v niektorých z testov som sa dočítal o cca 7,2l/100km, čo mi príde realistickejšie. Cena EU modelu stále nie je známa.

avatar
palmir ~ 12.07.2018 23:21

Osobne ma najviac zaujala verzia 2019 Forestrer e-boxer. Ide o kombináciu 2.0i DOHC (108 kW, 188 Nm) a elektromotoru (10 kW, 65 Nm). Spotreba benzínu by sa mala pohybovať okolo 5,4 l / 100 km (alebo 18,6 km / 1 l), pričom jazdné vlastnosti by mal mať ako 2,5 liter. Výrobca zatiaľ deklaroval predaj e-boxeru v JP, Číne a Austálii. US ani EU zatiaľ nie sú v pláne. Cena zatiaľ nebola určená.

Pridajte sa k nám: