Diskusné fórum

STK in d Slovakia

Autor Správy

Re: STK in d Slovakia

na nic sa nespoliehaj a radsej sa predtym opytaj priamo ich ... ja som v auguste doviezol otasa a v ramci prihlasenia som musel ist na stk ... hned ako som prisiel, tak vravim, ze ake maju brzdy, ze to je stvorkolka ... tipek iba stroho skonstatoval, ze ajajaj, tak ze to radsej ani na brzdy neda, lebo ze sa im uz stalo, ze takto na jednom valci odfajcili volvo smilesmile takze pokontroloval co mal, vyskusal abs prudkym zabrzdenim na ceste a stk bolo smile

odbornik na to sice nie som, ale ja by som sa bal s tym ist na jeden valec, cize vysledok, mozno nepotrebujed specializovanu stk dielnu, zavolaj a mozno zistis, ze su ustretovi ako v mojom pripade

hybcosmile

22.01.2011 17:24

Re: STK in d Slovakia

to hybco dik za nazor, ja to samozrejme tiez nechcem zbytocne riskovat, otazka je ze ci to mozem odmietnut, resp. co ak nebude technik dostatocne osvieteny a pre neho to bude no problemo... smile

22.01.2011 20:56

Re: STK in d Slovakia

Jack, na SFC to tiez rozoberali a kedze im tam obcas odpoveda (alebo odpovedal) aj technik z oficialneho zastupenia znacky Subaru v CR, tak mu polozili tuto otazku - tu je odpoved

Inak, ty mas automat ak si dobre pametam - nemas tam nahodou poistku na prepnutie prevodovky do rezimu FWD? Ak ano, hod tam poistku a mozes ist kludne na valce.

22.01.2011 21:13

Re: STK in d Slovakia

Ja ked som bol s braškovov imprezov na STK tak sa pytali,či je to štvorkolka,ja som samozrejme odpovedal ano, a oni mi povedali že štvorkolky na valce nechodia. Tak neviem či je to podla stanice STK alebo ako to ma presne bytsmile

22.01.2011 22:32

Re: STK in d Slovakia

Tu je kus s užívateľského manuálu pre forestra a myslím že ostatne budu podobne: http://www.klubsubaru.sk/galeria/616/

23.01.2011 08:31

Re: STK in d Slovakia

Ahoj Ja som bol teraz v decembri 1x varoval som technika ze na brzdu to podla manualu nepatri a ked to odpalia tak budem vymahat skodu nezlakol sa ze je to OK maju na to "program" kazdopadne to preslo testom a zistil ze mam krivy kotuc (to som vedel) aj tak a dal mi STK na mesiac smile Vymenil som brzdy a v januari este raz druhy technik ta ista STK vsetko prebehlo rovnak auto vyskusali brzdi a 4x4 funguje sam neviem ako je to mozne asi tie nizke otacky? no neviem.. kazdopadne bez problemov

23.01.2011 13:28

Re: STK in d Slovakia

Dakujem vsetkym, pouzijem vsetky nazory cize najprv budem varovat technika smile potom tam dam poistku na FWD smile a sebe rohypnol smile a na zaver technika pohryziem smile

o vysledku akcie napisem.

23.01.2011 20:40

Re: STK in d Slovakia

Stano

hlavne bacha na poradie!!!! nie ze si das najprv rohypnol smile

24.01.2011 09:47

Re: STK in d Slovakia

Na stk netreba robit paniku. Valce idu velmi pomaly, auto je pokojne a trva to par sekund. Takze pohoda.

31.01.2011 21:40

Re: STK in d Slovakia

mna to tiez zaujima. v anglickom manuale som nasiel toto: Testing of an All-Wheel Drive vehicle must NEVER be performed on a single two-wheel dynamometer or similar apparatus. Attempting to do so will result in transmission damage and in uncontrolled vehicle movement and may cause an accident or injuries to persons nearby.

zjednodusene je tam uvedene ze Nikdy by nemala byt stvorkolka testovana na dvojkolovom zariadeni. Hrozi poskodenie prevodovky a nekontrolovany pohyb vozidla.

13.04.2011 18:17
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101