Diskusné fórum

Legacy - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

No neviem kto ta oklamal ale mas loziska nasrobovane tak ist ako aj ja a ta cena to mas za obe dufam lebo cele lozisko s unasacom aj s nabojom je cenovo 100 € kus premna cas vymeny hodka a pol

27.09.2015 11:57

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Tak tak, mení sa celý náboj, určite nie poloos. Pokial sa to nekupuje v Subaru tak cena je taká ako na iné bežné auto cca 100€ podla značky. Aj v Subaru nestojí horibilnú sumu cca 190€. Ohladne výdrže sa tiež nebojím že to treba meniť po zhruba 100tkm, to sa týkalo starších generácií kde sa menilo samotné ložisko.

Daný kus už sa predáva dosť dlhú dobu, kedysi boli aj solídne fotky. Ťažkú hlavu by som si z toho nerobil, lebo za normálnych okolností je to nepredajné auto, pretože na SK by chcel každý jazdiť maximálne za 4,8l/100km

27.09.2015 12:18

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Dakujem za Vase odpovede, tak ja som sa nikdy na spotrebu az tak nepozeral, i ked tu uz to bude o niecom inom :)

Kazde Subaru sa dlhsie predava, kedze ma spotrebu trochu inde, preto si az tak hlavu nelamem, preco sa dlhsie predava a nie to este H6.

Fotky mam v PC a vyzera celkom dobre. Pojdem si ho omrknut a uvidime.

27.09.2015 14:14

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Cau Skutak,

Kedze ja nie som automechanik, ked tak human-mechanic, tak ti prezradim, ze oklamala ma Mikona. Takuto informaciu mi poskytli oni. Vraj 400EUR bez faktury cash, alebo oficialne 700EUR...

Dost ma serie Mikona, najma prijimacim technikom a cenami, ale keby som chcel ist do JRT, musel by som brat dovolenku na cely den a este pripocitat naklady BA-RK-BA. Dufam, ze raz sa dozijem toho, ze JRT otvori dielnu v BA...

27.09.2015 19:42

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

rehmn - JRT sice este neotvorilo dielnu v BA, ale zato Erik (555) uz otvoril svoju dielnu v BA, takze mozes chodit k nemu smile

27.09.2015 20:06

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Tak to je na prt....

Uz len napisem kedy sa to skonci to ojebavanie ludi o love ?!

27.09.2015 20:45

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

To skončí vtedy ked si človek urobí veci sám, ale tak dá sa to riešiť aj neznačkovým servisom, spýtať sa na cenovú ponuku je to najmenej.

Síce sa mnoho servisov pri značke Subaru dosť krúti (vlastná skúsenosť), ale za opýtanie človek nič nedá

27.09.2015 23:36

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Ahojte. Pozna niekto toto auto, resp. majitela? predava sa uz cca tretí krát (co ja viem). Nejake info? aby som nemusel zbytocne cestovat... smile http://subaru-legacy-wagon.autobazar.eu/30-specb-at-id6236214.html

04.01.2016 21:51

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

Myslím že ho predáva ten istý človek, tretí krát preto lebo možno už 2x vypršala platnosť inzerátu. Ten dom si pamätám už z doby kedy predával pred 5 rokmi tuším Outback na LPG, do "TO" nemám daleko a aj som zvažoval že sa nan pôjdem vtedy pozrieť.

Teraz akurát predáva dalšie auto, nič by som za tým nehladal (tým ale netvrdím že to auto je bez chyby), ako Subaru je to tak či tak ťažko predajné v tejto republike

05.01.2016 12:44

Re: Legacy - otazky a rady pred kupou

niesom si úplne istý, ale pokiaľ viem specb sa robilo vždy len z MT6... odhliadnuc od toho, takéto auto je naozaj problém predať, svoje som tiež mal na inzeráte možno 2 roky kým sa našiel chalan čo chcel presne toto, potom to už šlo rýchlo... zavolal, prišiel, povozil sa, zobral. vlastne to hneď prvý človek čo sa na auto prišiel pozrieť lebo záujemcom čo ich prvá otázka bola koľko to žerie som poďakoval za záujem a hovor skončil smile

06.01.2016 13:17
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3400
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101