Diskusné fórum

Subaru Servis BA

Autor Správy

Re: Subaru Servis BA

takze ste mna a mesie uhnaka ohovarali vcera? aspon uz viem, preco sa mi tak ckalo vcera vecer a nadskakoval som na posteli ako pri levitacii smile

09.12.2010 08:33

Re: Subaru Servis BA

Mám outbacka H6 2005 od novembra, auto bolo u nich servisovane. Bol som u nich před dvoma tyzdnami, lebo som zaregistroval zvuk kovového zachrapcania, ale len po zohriati, a len po nasledovnom pridání po ubrani, po dobu 2-3 sekund. a to nie vždy.Povedali mi že to je od vyfuku, dúfam že majú pravdu. AK by ste sa niekto s podobným niecim stretlii, tak napiste.dik

10.08.2012 12:39

Re: Subaru Servis BA

Ahoj Plumbum, dones ukazat niekedy...popocuvame, uvidime...viac usi, viac nazorov...

10.08.2012 12:53

Re: Subaru Servis BA

Zdravím páni. Práve ma vytočili v MIKONE Rožňavská, pretože odo mňa chcú, aby som im zaplatil práce, ktoré vykonali za opravu nefunkčných zadných výduchov a nefunkčného ostrekovača zadného skla (Outback 2.5i). Všetko by bolo OK, ale.... Auto som kúpil v ČR dňa 29.01.2016 nové (čiže má niečo vyše mesiaca), priamo od predajcu a až cestou do BA som zistil, že uvedené dve veci nefungujú. V Mikone mi oznámili, že za prácu/opravu musím zaplatiť, lebo: - nefunkčnosť zadných výduchov spôsobil predajca pri domontovávaní DefendLock-u - nefunkčnosť ostrekovača zadného skla spôsobil tiež predajca pri domontovávaní prednách parkovacích senzorov.

A vraj keďže tieto dve domontovávané veci nie sú od výrobcu, ale doinštalované predajcom, musím to zaplatiť a potom si môžem uplatňovať náhradu priamo u predajcu.

Moja otázka znie, či je MIKONA pri tomto postupe v práve a teda či to som povinný zaplatiť (a potom poprípade si nárokovať u predajcu). Ďakujem za reakcie.

15.03.2016 12:06

Re: Subaru Servis BA

Nazdar.

Nie som si uplne isty tym, co si napisal. Ak tomu dobre rozumiem a teraz to zovseobecnim, ty chces, aby ti subjekt "B" zadarmo opravoval nieco, co ti svojim zasahom pokazil/poskodil subjekt "A"? Lebo ja v tomto logiku nevidim. Ak mi niekto nieco pokazil, tak ma za to niest aj zodpovednost. Ty si isiel do toho rizika, ze si kupoval auto v CZ a teda aj do rizika, ze koli takejto reklamacii budes musiet dochadzat viac km a teda znasat o nieco vacsie naklady (financne, casove)..

16.03.2016 16:26

Re: Subaru Servis BA

Ja som to bral/chápal všeobecne, auto ako celok, bez zohľadnenia dokupovaných/domontovaných súčastí. Predpokladal som, že ide o jasnú reklamáciu/záručnú opravu a že Ti to tým pádom MUSIA riešiť v ktoromkoľvek servise v rámci EU. Samozrejme v rámci záruky. Tož ale evidentne som sa mýlil.

17.03.2016 09:31

Re: Subaru Servis BA

Ak ti to posrali v cz tak tiez nevidim dovod preco by to zadarmo mal opravoat mikona servis.Obzvlast ked ide o extra domontovane veci ktore nie su od subaru.

20.03.2016 16:59

Re: Subaru Servis BA

Ahojte,

chodi niekto do servisu v BA? Ak áno, stále je to tak zlé ako sa spomína v predošlých príspevkoch?

10.01.2019 14:59

Re: Subaru Servis BA

Najprv im zavolaj, koľko bude stáť to, čo potrebuješ riešiť. Ak bežný servis, tak si radšej zožeň normálny servis, kam budeš perspektívne chodiť aj naďalej, ak to teda riešiš ako FO. Na firmu ti to je možno jedno.

11.01.2019 08:12

Re: Subaru Servis BA

Potrebujem len vymenu oleja, to by snad mohli zvladnut.

11.01.2019 09:50
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101