Diskusné fórum

Subaru - kde kupit ND

Autor Správy

Re: Subaru - kde kupit ND

Ahojte,

nedavno som kupil Subaru Legacy Wagon, r.v. 2000. Potreboval by som kusok opravit karoseriu, ale nechce sa mi utracat vela penazi za uplne nove ND, kedze ide o starsie auto. Neviete, kde by sa dali zohnat pouzite ND? Hladal som kade-tade na webe a nic...

Vdaka za kazdu pomoc.

23.06.2014 18:21

Re: Subaru - kde kupit ND

www.allegro.pl objednáš prostredníctvom www.tovarzpolska.sk Poliaci majú na také Legacy zaručene všetko, ale dačo by sa malo dať kúpiť aj cez SK inzerciu, otázka či to z PL nebude aj tak lacnejšie aj po zaplatení provízie. Hlavne nekupuj diely cez sprostredkovatelov, ktorý to objednávajú z PL a následne tebe predajú z prirážkou

23.06.2014 20:00

Re: Subaru - kde kupit ND

Velka vdaka. Presne taketo nieco som hladal smile

24.06.2014 15:13

Re: Subaru - kde kupit ND

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

23.06.2014 20:00

www.allegro.pl objednáš prostredníctvom www.tovarzpolska.sk Poliaci majú na také Legacy zaručene všetko, ale dačo by sa malo dať kúpiť aj cez SK inzerciu, otázka či to z PL nebude aj tak lacnejšie aj po zaplatení provízie. Hlavne nekupuj diely cez sprostredkovatelov, ktorý to objednávajú z PL a následne tebe predajú z prirážkou

Tak som sa konecne dostal k tomu, ze som si nieco objednal, ale dosla mi odpoved, ze za hranice nedorucuju smile. Osobny odber je pre mna prilis drahy, kedze som zo Zahoria a je to dost daleko. Viete poradit, ako inak sa mozem dostat k tymto dielom?

15.07.2014 09:57

Re: Subaru - kde kupit ND

cau viktor ja som zo senice na zahori a kupoval som stade viackrat blbost ze nedorucuju ozvi sa mi kontakt je v profile 0902 903 908 vsetko poviem vysvetlim mam Outback 2002 tiez sa to pomaly rozpada smile

15.07.2014 10:30

Re: Subaru - kde kupit ND

Objednáš to prostredníctvom tej druhej stránky www.tovarzpolska.sk akurát teda platíš províziu + dvojité poštovné. Jedno poštovné je to ktoré uvádza poliak a druhé je za dopravu od autofra k tebe. Na tom webe je aj informatívna kalkulačka, kolko to celé bude zhruba stát.

Je to trochu na figu, pretože musíš posielať peniaze dopredu na "nejaký" účet a až potom sa bude konať, ale musí to byť tak preto, lebo ten pán čo to za teba sprostreduje ten tovar nepotrebuje. Občas sa stalo že dotyčný si balík neprevzal a tým pádom mal sprostredkovatel peniaze v lufte a k tomu nepotrebný tovar.

Ja som kupoval viac krát a som spokojný, ale to závisí v prvom rade od toho čo si vyberieš ty sám, za to nezodpovedá nik iný len ty - platí zvlášť pri kupovaní použitých dielov. Trebárs posledne sme si vymysleli že si kúpime domov bazén a tu bud nič nemali, alebo na objednávku na neviem kedy, alebo dražoba. Objednal som z PL v nedelu večer a v stredu na obed som mal bazén doma. Zo slovenska by mi tak rýchlo nedošiel bol by drahší a ešte by mi k tomu fúkli poštovné za 25kg balík. Ja som platil dvoje poštovné + províziu a bez tak ma to vyšlo lacnejšie.

15.07.2014 23:39

Re: Subaru - kde kupit ND

Kde hladat ak preferujem origo JDM suciastky? HKS, Advan, Cusco atd...

16.07.2014 08:03
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101